comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Gürcan Bilgiç'ten Benfica - Fenerbahçe maçı yorumu: ''İstanbul'da bir şeyler olacak!''

08 Ağustos 2018, Çarşamba 10:45
FB Haber: Gürcan Bilgiç'ten Benfica - Fenerbahçe maçı yorumu: ''İstanbul'da bir şeyler olacak!''

Sabah Gazetesi köşe yazarı Gürcan Bilgiç dün akşam oynanan Benfica - Fenerbahçe maçını köşe yazısında yorumladı.

FutbolArena - Temsilcimiz Fenerbahçe, Benfica karşısında turu İstanbul'da oynanacak maça bıraktı. Spor Yorumcusu Gürcan Bilgiç dün akşam oynanan Benfica - Fenerbahçe maçını Sabah Gazetesi'nde köşe yazısında değerlendirdi. İşte Gürcan Bilgiç'in Benfica - Fenerbahçe maç yazısı.


Spor Yazarı Oku: Gürcan Bilgiç'in Benfica - Fenerbahçe maç yazısı


Fenerbahçe dün akşam Şampiyonlar Ligi yolunda Benfica ile karşı karşıya geldi. Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç köşe yazısında Fenerbahçe'nin 1-0'lık mağlubiyet ile döndüğü karşılaşmayı yorumladı.

''İSTANBUL'DA BİR ŞEYLER OLACAK!''
''Bu maçın İstanbul etabında, herkesin kalbinde ve aklında "eleriz" umuduyla gelmesinin tek göstergesi de takımın direncinden, isteğinden vazgeçmeden oynaması. Luz Stadı'ndan bu kadar teslim olunan maçta, bu sonuçla çıkmak net başarıdır. Geriye düşmeden önce Mehmet Ekici, sonrasında ise Soldado hamleleri de bize Cocu'nun yenilgiyi kabul etmeyen yapısını gösteriyor. Oyunu değil ama oyuncuyu değiştirerek, bir şans varsa bunu yakalamak istedi. Bir hafta sonra Kadıköy'de, Lizbon'daki 100 gönül vermişin üstüne, 40 bin "inanmış" eklenecek. O gün; bir şeyler olacak..!''

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.