comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Güntekin Onay'dan Benfica - Fenerbahçe maçı yazısı: ''Kötü sonuç değil!''

08 Ağustos 2018, Çarşamba 10:39
FB Haber: Güntekin Onay'dan Benfica - Fenerbahçe maçı yazısı: ''Kötü sonuç değil!''

Spor yorumcusu Güntekin Onay dün akşam Fenerbahçe'nin Benfica karşısında oynadığı futbolcu köşe yazısında değerlendirdi.

 

FutbolArena - Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi Ön Eleme turu maçında Portekiz temsilcisi Benfica ile oynanan ilk karşılaşmadan 1-0'lık yenilgi ile ayrıldı ve turu İstanbul'a bıraktı. Maç boyunca dirençli bir futbol sergileyen Fenerbahçe'nin oyununu Spor Yorumcusu Güntekin Onay köşe yazısında değerlendirdi. 


Spor Yazarı Oku: Güntekin Onay'ın Benfica - Fenerbahçe maç yazısı


Vatan Gazetesi köşe yazarı ve spor yorumcusu Güntekin Onay dün akşam Portekiz'de oynanan Benfica maçını köşe yazısında değerlendirdi.

''AGRESİF OLMAK ZORUNDA''
''Maça 4-6-0 düzeniyle başlayan temsilcimiz 2. yarıda baskı yedi. Cocu, baktı olmuyor savunmada aksamaya başlayan Valbuena'yı çıkartıp Mehmet Ekici'yi sahaya sürdü. Hiç hücum yapamamak özellikle 2. devrenin ortalarında ciddi bir sorun olarak karşımıza çıktı. Sadece direnmeye başladık. Gol geliyorum dedi ve hiç hücum yapamayan F.Bahçe gole davetiye çıkardı. 1-0 Kadıköy için bu oyunla kötü sonuç değil. Ancak Fenerbahçe agresif olduğu kadar dikkatli olmak zorunda.''

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.