comScore

Maç Sonuçları

588
15.10 03:30
KOL
America De Cali
1 - 2
0-0
Independiente
0-0
586
15.10 01:30
KOL
Bucaramanga
2 - 1
1-1
Envigado
1-1
585
15.10 01:15
KOL
Atletico Nacional
0 - 0
0-0
Deportivo Cali
0-0
584
15.10 01:00
ECU
Barcelona Gua
1 - 0
0-0
Emelec
0-0
583
15.10 01:00
BR1
Atletico Pr
4 - 0
0-0
Sport Recife
0-0
582
15.10 01:00
BR1
Atletico Mg
0 - 0
0-0
America Mineiro
0-0
581
15.10 00:00
URU
Boston River
1 - 0
0-0
Nacional Asuncion
0-0
580
15.10 00:00
PAR
General Diaz
1 - 2
0-1
Nacional Asuncion
0-1
579
14.10 23:15
KOL
Leones Fc
0 - 1
0-1
La Equidad
0-1
578
14.10 23:00
PER
Sport Boys
1 - 1
0-0
Alianza Lima
0-0
577
14.10 22:00
URU
Montevideo Wanderers
1 - 2
1-1
Racing Montevideo
1-1
576
14.10 22:00
URU
Danubio
3 - 1
1-1
Torque
1-1
575
14.10 22:00
URU
Cerro
4 - 2
1-0
River Plate (uru)
1-0
574
14.10 22:00
ECU
Depor Cuenca
1 - 3
1-2
T.Universitario
1-2
573
14.10 22:00
BR1
Vasco Da Gama
2 - 0
0-0
Cruzeiro
0-0
572
14.10 22:00
BR1
Palmeiras
2 - 0
1-0
Gremio
1-0
571
14.10 22:00
BR1
Internacional
3 - 1
1-1
Sao Paulo
1-1
570
14.10 21:45
İS2
1 - 0
1-0
Mallorca
1-0
569
14.10 21:45
UENL
Polonya
0 - 1
0-0
İtalya
0-0
568
14.10 21:45
UENL
Litvanya
1 - 4
0-3
Karadağ
0-3
567
14.10 21:45
UENL
İsrail
2 - 0
1-0
Arnavutluk
1-0
566
14.10 21:00
URU
Liverpool Montevideo
2 - 1
1-0
Defensor Sporting
1-0
563
14.10 19:00
İS2
Tarragona
0 - 3
0-0
Alcorcon
0-0
562
14.10 19:00
NO3C
Honefoss
3 - 2
2-1
Elverum
2-1
561
14.10 19:00
NO3C
Fredrikstad
5 - 0
3-0
Stabaek 2
3-0
560
14.10 19:00
FRI
İskoçya
1 - 3
0-1
Portekiz
0-1
559
14.10 19:00
AFR
Gine Bissau
2 - 1
0-1
Zambiya
0-1
558
14.10 19:00
BE2
Tubize
-
0-0
Mechelen
0-0
557
14.10 19:00
UENL
Rusya
2 - 0
1-0
Türkiye
1-0
556
14.10 19:00
UENL
Faroe Adalari
-
0-0
Kosova
0-0
555
14.10 19:00
UENL
Azerbaycan
1 - 1
0-1
Malta
0-1
554
14.10 18:00
İSÇ3
Syrianska
3 - 1
1-0
Skelleftea
1-0
553
14.10 18:00
NO3C
Vard Haugesund
3 - 3
0-3
Valerenga Ii
0-3
552
14.10 17:45
HOL2
0 - 1
0-0
Maastricht
0-0
551
14.10 17:00
İS2
Rayo Majadahonda
1 - 0
0-0
Oviedo
0-0
550
14.10 17:00
İSÇ3
Karlskrona
5 - 4
2-3
Lunds
2-3
549
14.10 17:00
NO3C
Mjolner
2 - 2
1-1
Nybergsund
1-1
548
14.10 17:00
BR1
Chapecoense
0 - 1
0-1
Vitoria Bahia
0-1
545
14.10 16:00
İSÇ3
Mjallby
1 - 1
0-0
Utsiktens
0-0
544
14.10 17:15
İSÇ3
Umea
3 - 1
1-0
Assyriska
1-0
543
14.10 16:00
İSÇ3
Carlstad Utd
2 - 2
0-1
Rynninge
0-1
542
14.10 16:00
RU2
Tyumen
1 - 1
0-1
Fakel Voronezh
0-1
541
14.10 16:00
NO3C
Stjordals/blink
1 - 3
1-3
Egersunds
1-3
540
14.10 16:00
NO3C
Nardo
0 - 3
0-2
Vidar
0-2
539
14.10 16:00
NO3C
Kjelsas
0 - 1
0-1
Brattvag
0-1
538
14.10 16:00
AFR
Kenya
3 - 0
2-0
Etiyopya
2-0
537
14.10 16:00
UENL
Romanya
0 - 0
0-0
Sirbistan
0-0
536
14.10 15:30
HOL2
Sparta Rotterdam
3 - 0
2-0
Cambuur
2-0
535
14.10 15:30
BE2
Union St Gilloise
-
0-0
Beerschot
0-0
534
14.10 15:00
İSÇ3
Team Tg
1 - 3
0-2
Akropolis
0-2
533
13.10 21:45
UENL
İrlanda Cumhuriyeti
0 - 0
0-0
Danimarka
0-0
532
13.10 21:45
UENL
Hollanda
3 - 0
1-0
Almanya
1-0
531
13.10 21:45
UENL
Makedonya
4 - 1
3-1
Liechtenstein
3-1
530
13.10 21:45
UENL
Bulgaristan
2 - 1
0-1
G.Kıbrıs
0-1
529
13.10 19:00
UENL
Norveç
1 - 0
1-0
Slovenya
1-0
528
13.10 19:00
UENL
Letonya
1 - 1
1-1
Kazakistan
1-1
527
13.10 19:00
UENL
Gürcistan
3 - 0
1-0
Andora
1-0
526
13.10 19:00
UENL
Ermenistan
0 - 1
0-0
Cebelitarık
0-0
525
13.10 16:00
UENL
Slovakya
1 - 2
0-0
Çek Cumhuriyeti
0-0
449
14.10 15:00
NO3C
Asker
0 - 1
0-1
Alta
0-1
448
14.10 14:45
DE2
Hvidovre
5 - 1
3-1
Thisted
3-1
447
14.10 14:45
DE2
Helsingor
1 - 2
1-0
Nykobing
1-0
446
14.10 14:45
DE2
Hb Koge
1 - 2
1-2
Silkeborg
1-2
445
14.10 14:30
NO3C
Flekkeroy
1 - 1
0-0
Hodd
0-0
444
14.10 14:00
İS2
Tenerife
0 - 0
0-0
Lugo
0-0
443
14.10 13:15
POR2
Estoril
2 - 2
1-1
Varzim
1-1
442
14.10 13:15
HOL2
Go Ahead Eagles
3 - 0
0-0
Roda
0-0
441
14.10 11:00
KO2
Asan Mugunghwa
2 - 0
1-0
Ansan Greeners
1-0
440
14.10 10:00
JLK
Shonan
1 - 1
1-0
Kashiwa
1-0
439
14.10 09:00
JAP2
Machida Zelvia
3 - 2
2-2
Oita Trinita
2-2
438
14.10 09:00
JAP2
Jef Utd Chiba
2 - 1
2-0
Yamagata
2-0
437
14.10 08:00
JAP2
Zweigen Kanazawa
0 - 2
0-2
Matsumoto Yamaga
0-2
436
14.10 08:00
JLK
Yokohama Marinos
2 - 2
2-0
Kashima
2-0
435
14.10 08:00
JAP2
Mito Hollyhock
0 - 1
0-1
Tokyo Verdy
0-1
434
14.10 08:00
JAP2
Kamatamare Sanuki
1 - 0
0-0
Roasso Kumamoto
0-0
433
14.10 08:00
KO2
Busan Ipark
3 - 1
3-0
Seoul E-Land
3-0
432
14.10 04:00
PER
Universitario
2 - 1
1-1
Union Comercio
1-1
431
14.10 03:45
KOL
Santa Fe
2 - 2
1-0
Atletico Junior
1-0
430
14.10 03:00
BR2
Londrina Pr
2 - 1
2-0
Sao Bento
2-0
429
14.10 03:00
BR1
Bahia
2 - 0
0-0
Parana
0-0
428
14.10 02:30
ABD
New England
2 - 0
0-0
Orlando City
0-0
427
14.10 02:30
ECU
Univ Catolica (ekv)
0 - 1
0-0
Ldu Quito
0-0
426
14.10 01:30
KOL
Alianza Petrolera
1 - 0
1-0
Chico
1-0
425
14.10 01:00
PAR
Depor Capiata
0 - 1
0-1
Sol De America
0-1
424
14.10 01:00
BR2
Figueirense
2 - 2
1-0
Coritiba
1-0
423
14.10 01:00
BR1
Santos
1 - 0
1-0
Corinthians
1-0
422
14.10 00:00
ECU
Aucas
3 - 2
2-1
El Nacional
2-1
421
13.10 23:55
ABD
Dc United
1 - 0
0-0
Dallas
0-0
420
13.10 23:15
KOL
Jaguares
0 - 0
0-0
Atletico Huila
0-0
419
13.10 23:00
BR1
Flamengo
3 - 0
2-0
Fluminense
2-0
418
13.10 22:30
BR2
Vila Nova
2 - 0
1-0
Boa
1-0
417
13.10 22:30
BR2
Oeste
0 - 0
0-0
Fortaleza Ce
0-0
416
13.10 22:30
BR2
Guarani Sp
1 - 2
1-1
Avai
1-1
415
13.10 22:00
URU
Penarol
2 - 0
1-0
Atl Fenix
1-0
414
13.10 22:00
URU
Atenas
2 - 2
0-0
Rampla Juniors
0-0
413
13.10 16:00
AFR
Uganda
3 - 0
2-0
Lesotho
2-0
412
13.10 21:30
İS2
Numancia
1 - 0
0-0
Zaragoza
0-0
411
13.10 21:30
İS2
Almeria
3 - 0
1-0
1-0
410
13.10 21:30
SCC
Gap Connahs Quay
2 - 0
0-0
Coleraine
0-0
409
13.10 21:30
BE2
Roeselare
-
0-0
Westerlo
0-0
406
13.10 21:00
ABD
Minnesota
0 - 2
0-0
Colorado
0-0
405
13.10 21:00
U19
Hollanda (u19)
6 - 0
0-0
Bosna Hersek (u19)
0-0
404
13.10 18:00
AFR
Mozambik
1 - 2
1-0
Namibya
1-0
402
13.10 21:00
ARJK
Central Cordoba
1 - 1
0-0
Gimnasia La Plata
0-0
401
13.10 20:30
U19
Macaristan (u19)
0 - 0
0-0
Kosova (u19)
0-0
400
13.10 21:15
AFR
Tunus
1 - 0
1-0
Nijer
1-0
399
13.10 19:15
İBSL
Halifax
1 - 1
0-0
Chesterfield
0-0
397
13.10 19:00
S3-3
3 - 0
0-0
Bucaspor
0-0
396
13.10 19:00
S2-K
2 - 1
1-1
K.Maraşspor
1-1
395
13.10 19:00
S2-B
1 - 1
0-0
0-0
394
13.10 19:00
S2-B
2 - 0
1-0
1-0
393
13.10 19:00
İS2
1 - 1
0-0
Reus Deportiu
0-0
391
13.10 18:00
S2-K
Tarsus İdman Yurdu
2 - 2
2-2
Pendikspor
2-2
390
13.10 18:00
S2-K
Şanlıurfaspor
0 - 0
0-0
Etimesgut Bld.Spor
0-0
389
13.10 18:00
PL2
Chrobry Glogow
0 - 0
0-0
Stal Mielec
0-0
388
13.10 18:00
PL2
Chojniczanka Chojnice
1 - 1
1-0
Bytovia Bytow
1-0
387
13.10 21:00
AFR
Burkina Faso
3 - 0
1-0
Botsvana
1-0
385
13.10 19:00
EC17
Portekiz (u17)
3 - 0
2-0
Beyaz Rusya (u17)
2-0
384
13.10 18:00
BE2
Oh Leuven
-
0-0
Lommel
0-0
383
13.10 17:00
İS2
3 - 1
1-0
Cordoba
1-0
382
13.10 17:00
İSÇ3
Skovde
1 - 2
0-2
Oskarshamns Aik
0-2
381
13.10 17:00
İSÇ3
Arameiska-Syrianska
1 - 2
1-2
Karlslunds
1-2
380
13.10 17:00
İK2
Elgin
3 - 1
1-1
Cowdenbeath
1-1
379
13.10 17:00
SCC
Ross County
3 - 1
2-1
Montrose
2-1
378
13.10 17:00
SCC
East Fife
2 - 0
1-0
Queen Of South
1-0
377
13.10 17:00
SCC
Dunfermline
2 - 2
1-1
Alloa
1-1
376
13.10 17:00
SCC
Bohemian
0 - 0
0-0
Sutton Utd
0-0
375
13.10 17:00
İKCL
Partick Thistle
1 - 2
0-1
Dundee Utd
0-1
374
13.10 17:00
RU2
Mordovia Saransk
1 - 1
0-1
Khimki
0-1
373
13.10 17:00
RU2
Fc Armavir
2 - 2
2-0
Baltika Kaliningrad
2-0
372
13.10 17:00
PL2
Wigry Suwalki
2 - 2
1-2
Gks Tychy
1-2
371
13.10 17:00
PRLK
Aves
3 - 0
1-0
Rio Ave
1-0
370
13.10 17:00
NO3C
Odds Bk Ii
2 - 3
0-2
Raufoss
0-2
369
13.10 17:00
NO3C
Moss
1 - 1
0-0
Grorud
0-0
368
13.10 17:00
U19
İsviçre (u19)
2 - 0
1-0
Andora (u19)
1-0
367
13.10 17:00
U19
İrlanda Cumhuriyeti (u19)
3 - 0
0-0
Fareo Adalari (u19)
0-0
366
13.10 17:00
İBSL
Solihull Moors
2 - 1
1-0
Ebbsfleet
1-0
365
13.10 17:00
İBSL
Salford City
2 - 2
1-1
Braintree
1-1
364
13.10 17:00
İBSL
Leyton Orient
0 - 0
0-0
Hartlepool
0-0
363
13.10 17:00
İBSL
Havant & Waterlooville
0 - 1
0-0
Gateshead
0-0
362
13.10 17:00
İBSL
Harrogate Town
2 - 2
1-0
Dover Athletic
1-0
361
13.10 17:00
İBSL
Eastleigh
1 - 2
1-2
Aldershot
1-2
360
13.10 17:00
İBSL
Dagenham & Red
1 - 2
1-1
Wrexham
1-1
359
13.10 17:00
İBSL
Bromley
2 - 1
1-0
Barrow
1-0
358
13.10 17:00
İBSL
Boreham Wood
3 - 1
1-0
Maidenhead Utd
1-0
357
13.10 17:00
İBSL
Afc Fylde
2 - 0
0-0
Maidstone Utd
0-0
356
13.10 17:00
iN2
Port Vale
2 - 6
0-3
Lincoln
0-3
355
13.10 17:00
iN2
Newport County
2 - 1
1-1
Stevenage
1-1
354
13.10 17:00
iN2
Exeter
2 - 0
1-0
Swindon
1-0
353
13.10 17:00
iN2
Crewe
1 - 1
1-0
Bury
1-0
352
13.10 17:00
iN2
Colchester
3 - 1
1-1
Crawley
1-1
351
13.10 17:00
iN2
Carlisle
0 - 2
0-2
Morecambe
0-2
350
13.10 17:00
iN2
Cambridge
0 - 1
0-1
Mk Dons
0-1
349
13.10 17:00
İN1
Scunthorpe
0 - 2
0-0
Peterborough
0-0
348
13.10 17:00
İN1
Rochdale
2 - 3
0-1
Doncaster
0-1
347
13.10 17:00
İN1
Oxford
2 - 0
1-0
Plymouth
1-0
346
13.10 17:00
İN1
Gillingham
0 - 2
0-0
Southend
0-0
345
13.10 17:00
İN1
Fleetwood Town
2 - 1
2-0
Shrewsbury
2-0
344
13.10 17:00
İN1
Coventry
1 - 0
0-0
Wycombe
0-0
343
13.10 17:00
İN1
Burton Albion
1 - 0
0-0
Bristol Rovers
0-0
342
13.10 17:00
İN1
Afc Wimbledon
1 - 2
0-2
Portsmouth
0-2
341
13.10 17:00
İN1
Accrington
3 - 1
1-0
Bradford
1-0
340
13.10 16:30
U19
Avusturya (u19)
2 - 2
0-0
Slovenya (u19)
0-0
339
13.10 16:00
İSÇ3
Eskilsminne
1 - 1
0-1
Ljungskile
0-1
338
13.10 16:00
İSÇ3
Atvidaberg
2 - 1
0-0
Oddevold
0-0
337
13.10 16:00
İSÇ3
Sollentuna
3 - 2
0-1
Fc Linkoping City
0-1
336
13.10 16:00
İSÇ3
Sandvikens
5 - 0
3-0
Nykoping
3-0
335
13.10 16:00
NO3C
Fram Larvik
2 - 0
1-0
Baerum
1-0
334
13.10 16:00
iN2
Northampton
2 - 1
0-1
Forest Green
0-1
331
13.10 16:00
EC17
Galler (u17)
0 - 1
0-0
Kazakistan (u17)
0-0
329
13.10 16:00
EC17
Bosna Hersek (u17)
1 - 1
1-0
İzlanda (u17)
1-0
328
13.10 15:00
S3-3
Muğlaspor
1 - 1
0-0
Gölcükspor
0-0
327
13.10 15:00
S3-3
Karacabey Bld. Spor
2 - 1
0-0
Halide Edip Adıvarspor
0-0
323
13.10 15:00
S3-2
Alibeyköyspor
1 - 1
1-1
Erokspor
1-1
322
13.10 15:00
S3-1
Nazilli Belediyespor
1 - 0
0-0
Silivrispor
0-0
320
13.10 15:00
S3-1
B.Çekmece Tepecik Spor
1 - 1
0-1
Erbaaspor
0-1
319
13.10 15:00
S2-K
0 - 0
0-0
Manisa Bşb.Spor
0-0
318
13.10 15:00
S2-K
Fatih Karagümrük
1 - 0
1-0
1-0
317
13.10 15:00
S2-K
1 - 1
0-1
0-1
315
13.10 15:00
S2-B
Uşakspor
2 - 1
2-0
2-0
314
13.10 15:00
S2-B
Bayrampaşa
0 - 2
0-0
Bodrum Bld Bodrumspor
0-0
313
13.10 15:00
S2-B
Sarıyer
2 - 1
1-0
Ankara Demirspor
1-0
312
13.10 15:00
İSÇ3
Tvaakers
2 - 1
0-1
Grebbestads If
0-1
311
13.10 15:00
İSÇ3
Torns
1 - 3
0-1
Husqvarna
0-1
310
13.10 15:00
İSÇ3
Forward
2 - 1
0-1
Vasteras Sk
0-1
309
13.10 15:00
RU2
Krasnodar-2
2 - 1
0-0
Zenit (b)
0-0
308
13.10 15:00
RU2
Chertanovo Moscow
0 - 1
0-0
Shinnik Yaroslavl
0-0
307
13.10 15:00
U19
Ukrayna (u19)
1 - 2
0-2
Norveç (u19)
0-2
306
13.10 15:00
U19
İtalya (u19)
3 - 0
2-0
Finlandiya (u19)
2-0
305
13.10 15:00
U19
Danimarka (u19)
3 - 0
0-0
Estonya (u19)
0-0
303
13.10 14:30
S3-3
Ankara Adliyespor
2 - 0
0-0
Turgutluspor
0-0
302
13.10 14:30
S3-3
Çorum Belediyespor
2 - 1
1-0
24erzincanspor
1-0
301
13.10 14:30
S3-2
Düzcespor
0 - 0
0-0
Çatalcaspor
0-0
299
13.10 14:30
S2-K
Tokatspor
1 - 2
0-1
Sivas Bld.Spor
0-1
298
13.10 14:30
S2-K
Konya Anadolu Selcukluspor
1 - 2
1-0
Bugsaş Spor
1-0
295
13.10 14:30
S2-B
Keçiörengücü
1 - 1
1-1
İnegölspor
1-1
294
13.10 14:30
RU2
Tambov
2 - 0
0-0
Spartak Moscow (b)
0-0
292
13.10 14:30
ÇEKK
Pardubice
1 - 2
1-0
Jablonec
1-0
291
13.10 14:00
S3-3
Diyarbekir Spor
2 - 1
1-0
Serik Bld.Spor
1-0
290
13.10 14:00
S3-3
Cizre Spor
0 - 2
0-0
Bağcılar Spor Kulubü
0-0
288
13.10 14:00
S3-3
1 - 1
1-0
Fatsa Belediyespor
1-0
287
13.10 14:00
S3-2
Yeni Orduspor
2 - 0
2-0
Bergama Bld.Spor
2-0
286
13.10 14:00
S3-2
Elaziz Bld.Spor
2 - 0
2-0
Osmaniyespor Fk
2-0
285
13.10 14:00
S3-2
Adıyaman 1954 Spor
0 - 0
0-0
Pazarspor
0-0
284
13.10 14:00
S3-2
Van Bşb.Spor
3 - 3
1-1
1-1
283
13.10 14:00
S3-1
Artvin Hopaspor
1 - 0
1-0
Karaköprü Bld.Spor
1-0
282
13.10 14:00
S3-1
Erzin Bld.Spor
2 - 3
1-2
Ergene Velimeşe Spor
1-2
281
13.10 14:00
S3-1
Yomraspor
0 - 0
0-0
Şile Yıldızspor
0-0
280
13.10 14:00
S3-1
Batman Petrolspor
1 - 4
1-3
Hekimoğlu Trabzon
1-3
279
13.10 14:00
NO3C
Skeid
1 - 0
1-0
Arendal
1-0
278
13.10 14:00
NO3C
Kfum Oslo
1 - 1
0-0
Bryne
0-0
277
13.10 14:00
İN1
Barnsley
3 - 2
2-1
Luton
2-1
276
13.10 13:00
RU2
Tom Tomsk
1 - 0
0-0
Pfc Sochi
0-0
275
13.10 13:00
RU2
Sibir Novosibirsk
0 - 0
0-0
Olimpiyets
0-0
274
13.10 13:00
U19
Slovakya (u19)
3 - 0
3-0
Arnavutluk (u19)
3-0
273
13.10 12:00
U19
İspanya (u19)
3 - 0
2-0
Beyaz Rusya (u19)
2-0
272
13.10 11:00
JAP2
Kyoto Sanga
1 - 0
1-0
Tokushima
1-0
271
13.10 10:00
JAP2
Omiya
1 - 0
1-0
Tochigi
1-0
270
13.10 10:00
JAP2
Kofu
0 - 0
0-0
Niigata
0-0
269
13.10 10:00
KO2
Bucheon 1995
0 - 1
0-1
Anyang
0-1
268
13.10 09:30
JAP2
Renofa Yamaguchi
0 - 1
0-1
Avispa Fukuoka
0-1
267
13.10 09:00
JAP2
Gifu
2 - 1
0-0
Fagiano Okayama
0-0
266
13.10 09:00
JAP2
Ehime
0 - 2
0-1
Yokohama
0-1
265
13.10 09:00
KO2
Suwon City
3 - 2
1-1
Daejeon Citizen
1-1
264
13.10 08:00
RU2
Ska-Khabarovsk
0 - 1
0-0
Rotor Volgograd
0-0
263
13.10 08:00
KO2
Seongnam
2 - 2
2-2
Gwangju
2-2
262
13.10 13:00
RU2
Vladivostok
1 - 0
0-0
Avangard Kursk
0-0
261
13.10 05:00
ABD
Los Angeles Fc
4 - 2
1-1
Houston
1-1
260
13.10 04:00
ECU
Depor Macara
1 - 1
0-0
Delfin
0-0
259
13.10 03:45
COLC
Los Millionarios
1 - 1
1-1
Once Caldas
1-1
258
13.10 03:30
FRI
Peru
3 - 0
0-0
Şili
0-0
257
13.10 03:30
BR2
Csa Maceio
1 - 2
0-2
Ponte Preta
0-2
256
13.10 02:30
BR2
Atletico Goianiense
1 - 2
0-1
Sampaio Correa
0-1
255
13.10 02:15
PAR
Indep Cambo Grande
1 - 0
0-0
Guarani Asuncion
0-0
254
13.10 01:15
BR2
Juventude
3 - 5
2-0
Goias
2-0
253
13.10 00:00
PAR
Sportivo Luqueno
1 - 1
1-0
3 De Febrero
1-0
252
13.10 00:00
KOL
Patriotas
0 - 1
0-1
Rionegro Aguilas
0-1
251
13.10 20:30
AFR
Demokratik Kongo Cumh.
1 - 2
0-1
Zimbabve
0-1
249
13.10 16:00
AFR
Güney Afrika
6 - 0
3-0
Seychelles
3-0
216
13.10 18:00
AFR
Nijerya
4 - 0
1-0
Libya
1-0
209
13.10 21:00
AFR
Fas
1 - 0
0-0
Komorlar
0-0
208
13.10 18:00
AFR
Ekvator Ginesi
0 - 1
0-1
Madagaskar
0-1
206
13.10 22:00
AFR
Senegal
3 - 0
2-0
Sudan
2-0