comScore

Dünkü Maçlar

16.04 23:00
Aldosivi
0-1
0-0
Rosario
0-0
17.04 00:30
Bordj Bou Arreridj
0-0
0-0
Oran
0-0
16.04 23:00
Charleston (Usa)
2-1
0-0
North Carolina (Usa)
0-0
16.04 23:00
El Paso (Usa)
1-3
0-2
North Texas (Usa)
0-2
16.04 23:00
Hartford Athletic (Usa)
2-1
1-1
New York Red Bulls 2 (Usa)
1-1
16.04 23:00
Louisville City (Usa)
2-0
1-0
Pittsburgh (Usa)
1-0
17.04 00:00
Maryland Bobcats (Usa)
1-2
0-2
San Diego 1904 (Usa)
0-2
16.04 23:30
Banjul Utd
0-0
0-0
Elite United
0-0
16.04 23:15
Al-Gharafa
2-3
1-1
Al Markhiya
1-1
17.04 00:00
Cruz Azul K
0-1
0-0
Guadalajara K
0-0
17.04 00:15
JAHE
1-3
0-2
Garde Nationale
0-2
16.04 23:00
Farense
0-1
0-1
Sporting
0-1
16.04 23:00
Atl. Venezuela
3-2
3-1
Metropolitanos
3-1
17.04 00:00
Velez Sarsfield
2-0
0-0
Huracan
0-0
17.04 03:00
Houston Dynamo
2-1
1-0
San Jose Earthquakes
1-0
17.04 04:30
Seattle Sounders
4-0
0-0
Minnesota
0-0
17.04 21:00
Club de Foot Montreal
4-2
2-1
Toronto FC
2-1
17.04 22:00
Orlando City
0-0
0-0
Atlanta Utd
0-0
17.04 05:00
Reign K
0-0
0-0
Houston Dash K
0-0
17.04 16:30
0-0
0-0
Bielefeld
0-0
17.04 16:30
4-0
2-0
2-0
17.04 16:30
Monchengladbach
4-0
1-0
Frankfurt
1-0
17.04 16:30
Union Berlin
2-1
2-0
Stuttgart
2-0
17.04 16:30
2-3
1-3
Bayern
1-3
17.04 19:30
Leverkusen
3-0
1-0
FC Koln
1-0
17.04 14:00
St. Pauli
4-0
3-0
Wurzburger Kickers
3-0
17.04 15:00
Dresden
ERT.
-
Duisburg
-
17.04 15:00
Kaiserslautern
2-1
2-1
Saarbrucken
2-1
17.04 15:00
Magdeburg
0-0
0-0
Zwickau
0-0
17.04 15:00
Turkgucu Munchen
0-2
0-0
Munich 1860
0-0
17.04 15:00
Verl
3-0
2-0
Uerdingen
2-0
17.04 15:00
Viktoria Koln
2-0
1-0
Hallescher
1-0
17.04 15:00
Aachen
1-1
0-1
Wegberg-Beeck
0-1
17.04 15:00
Bergisch Gladbach
0-0
0-0
Wiedenbruck
0-0
17.04 15:00
Homberg
3-1
2-0
Lotte
2-0
17.04 15:00
Monchengladbach II
1-0
1-0
Ahlen
1-0
17.04 15:00
Rodinghausen
0-0
0-0
Bonner
0-0
17.04 15:00
Straelen
0-2
0-1
RW Essen
0-1
17.04 16:30
Wuppertaler
2-0
1-0
Koln II
1-0
17.04 15:00
Aalen
1-1
0-0
Homburg
0-0
17.04 15:00
Bahlinger
1-0
0-0
Stadtallendorf
0-0
17.04 15:00
Freiburg II
1-0
0-0
Pirmasens
0-0
17.04 15:00
FSV Frankfurt
1-2
1-2
RW Koblenz
1-2
17.04 15:00
Grossaspach
1-4
0-1
Schott Mainz
0-1
17.04 15:00
Hoffenheim II
2-2
2-0
Giessen
2-0
17.04 15:00
Mainz II
2-1
2-0
Kassel
2-0
17.04 15:00
Offenbach
1-1
0-0
Stuttgart II
0-0
17.04 15:00
Steinbach Haiger
4-0
1-0
Alzenau
1-0
17.04 15:00
Walldorf
1-4
0-1
Elversberg
0-1
17.04 19:30
Bayern K
2-3
2-0
Hoffenheim K
2-0
17.04 16:00
Hoffenheim 2 K
2-1
2-0
Wurzburger Kickers K
2-0
17.04 03:30
Central Cordoba
0-5
0-1
0-1
17.04 19:30
Sarmiento Junin
1-0
0-0
Lanus
0-0
17.04 21:45
San Lorenzo
1-1
1-0
Argentinos Jrs
1-0
17.04 21:00
Brown Adrogue
0-3
0-0
Def. de Belgrano
0-0
17.04 21:30
Barracas Central
1-0
1-0
Deportivo Moron
1-0
17.04 21:30
Instituto
2-2
1-2
Ferro
1-2
17.04 22:30
Villa Dalmine
0-0
0-0
All Boys
0-0
17.04 23:00
Gimnasia Jujuy
2-0
1-0
Tristan Suarez
1-0
17.04 01:00
Talleres (R.E)
4-0
2-0
Sacachispas
2-0
17.04 20:30
Deportivo Armenio
1-0
1-0
Los Andes
1-0
17.04 21:30
Deportivo Merlo
2-1
2-1
Canuelas
2-1
17.04 21:30
San Miguel
2-0
1-0
Acassuso
1-0
17.04 21:30
UAI Urquiza
1-2
0-2
Justo Jose de Urquiza
0-2
17.04 21:30
Villa San Carlos
3-2
1-2
Colegiales
1-2
17.04 21:30
El Porvenir
3-0
0-0
Leandro N. Alem
0-0
17.04 21:30
Sportivo Italiano
1-1
0-1
Berazategui
0-1
17.04 16:00
Comunicaciones K
1-4
1-1
Platense K
1-1
17.04 16:00
Lanus K
1-5
1-1
San Lorenzo K
1-1
17.04 17:00
UAI Urquiza K
4-0
2-0
Estudiantes K
2-0
17.04 21:30
Excursionistas K
1-0
-
Villa San Carlos K
-
17.04 22:30
Huracan K
2-2
0-1
Independiente K
0-1
17.04 17:00
Kukesi
2-2
1-0
Tirana
1-0
17.04 17:00
Partizani
3-1
1-1
Kastrioti
1-1
17.04 16:00
Beselidhja Lezha
2-1
1-0
Koplik
1-0
17.04 16:00
Cerrik
4-0
3-0
Flamurtari
3-0
17.04 16:00
Erzeni
2-1
0-1
Partizani II
0-1
17.04 14:00
Burreli
0-1
0-1
Korabi Peshkopi
0-1
17.04 14:00
Din. Tirana
2-1
1-0
Vora
1-0
17.04 17:30
Al-Wahda (Uae)
0-0
0-0
Goa (Ind)
0-0
17.04 18:00
Al Quwa Al Jawiya (Irq)
0-0
0-0
Pakhtakor (Uzb)
0-0
17.04 20:00
Al-Rayyan (Qat)
1-3
1-0
Persepolis (Irn)
1-0
17.04 21:00
Al Nasr Riyadh (Sau)
3-1
1-0
Al-Sadd (Qat)
1-0
17.04 21:00
Foolad (Irn)
1-0
1-0
Al Wehdat (Jor)
1-0
17.04 21:00
Tractor-Sazi (Irn)
0-0
0-0
Al Sharjah (Uae)
0-0
17.04 10:00
Wellington Phoenix
ERT.
-
Western United
-
17.04 10:05
Western United
1-0
1-0
Central Coast Mariners
1-0
17.04 12:10
Melbourne City
7-0
2-0
Melbourne Victory
2-0
17.04 08:00
Canberra Olympic
3-0
0-0
Belconnen United
0-0
17.04 10:30
Monaro Panthers
1-2
0-1
West Canberra Wanderers
0-1
17.04 07:30
Adamstown Rosebud
6-3
3-1
Valentine
3-1
17.04 07:30
Lambton J.
2-1
1-1
Lake Macquarie
1-1
17.04 10:00
Edgeworth E.
0-1
0-1
Newcastle Olympic
0-1
17.04 08:00
Northbridge Bulls FC
3-4
0-1
Manly Utd
0-1
17.04 08:30
Sutherland
0-4
0-2
Rockdale
0-2
17.04 11:00
Marconi
0-0
0-0
Sydney Olympic
0-0
17.04 12:00
Druitt Town Rangers
0-0
0-0
Sydney Utd
0-0
17.04 09:15
Logan Lightning
1-2
0-0
Gold Coast Knights
0-0
17.04 11:30
Gold Coast
0-4
0-1
Queensland Lions
0-1
17.04 12:30
Eastern Suburbs
0-0
0-0
Moreton Bay Utd
0-0
17.04 12:30
Magpies Crusaders
0-6
-
Peninsula
-
17.04 07:00
Adelaide U21
0-1
0-0
Croydon
0-0
17.04 08:30
Adelaide Raiders
1-4
0-2
Adelaide Comets
0-2
17.04 08:30
Sturt Lions
1-1
1-1
Campbelltown City
1-1
17.04 10:30
Adelaide City
1-0
1-0
Blue Eagles
1-0
17.04 11:30
Adelaide Olympic
1-3
0-2
South Adelaide
0-2
17.04 07:15
Kingborough Lions
2-0
2-0
Devonport
2-0
17.04 08:00
Eastern Lions
0-1
0-1
Heidelberg
0-1
17.04 10:00
South Melbourne
2-0
1-0
St Albans
1-0
17.04 12:00
Dandenong
4-3
2-1
Hume City
2-1
17.04 10:00
Armadale
1-1
1-1
Balcatta
1-1
17.04 10:00
Bayswater City
1-4
0-1
Floreat Athena
0-1
17.04 10:00
Cockburn City
0-3
0-2
Perth SC
0-2
17.04 10:00
Gwelup Croatia SC
1-1
0-0
Perth Glory U21
0-0
17.04 10:00
Inglewood
1-2
1-2
Sorrento
1-2
17.04 10:00
Joondalup
2-0
1-0
Rockingham City
1-0
17.04 11:00
Acacia Ridge
0-9
0-2
Albany Creek
0-2
17.04 11:00
The Gap
0-5
0-1
Western Spirit
0-1
17.04 18:00
Admira
0-1
0-0
Hartberg
0-0
17.04 18:00
Ried
0-0
0-0
Altach
0-0
17.04 18:00
St. Polten
1-2
1-1
Austria Vienna
1-1
17.04 15:30
Amstetten
0-3
0-0
Liefering
0-0
17.04 15:30
Austria II
0-2
0-0
Innsbruck
0-0
17.04 15:30
BW Linz
5-0
3-0
Vorwarts Steyr
3-0
17.04 15:30
FC Juniors
2-3
2-0
Floridsdorfer AC
2-0
17.04 17:00
Keshla
0-0
0-0
Sabah Baku
0-0
17.04 19:15
Neftci Baku
4-0
0-0
Zira
0-0
17.04 22:00
Al-Hidd
1-0
0-0
Al-Muharraq
0-0
17.04 22:00
East Riffa
2-0
0-0
Al-Ahli Manama
0-0
17.04 19:30
Charleroi
2-3
1-3
Eupen
1-3
17.04 21:45
Antwerp
3-2
0-1
Genk
0-1
17.04 17:00
Seraing
0-0
0-0
Lierse K.
0-0
17.04 21:00
RWDM
2-5
1-2
Lommel SK
1-2
17.04 17:00
Zulte Waregem K
2-2
1-1
Genk K
1-1
17.04 15:00
Leuven K
0-0
0-0
RSC Anderlecht K
0-0
17.04 17:00
St. Liege K
3-1
3-0
Club Brugge K
3-0
17.04 14:00
Zhodino
0-2
0-1
Dynamo Brest
0-1
17.04 16:00
Neman
0-2
0-1
FC Minsk
0-1
17.04 18:00
BATE
2-1
2-1
Energetik-BGU
2-1
17.04 20:00
Soligorsk
4-1
1-0
Slavia Mozyr
1-0
17.04 14:00
Naftan
2-0
1-0
Baranovici
1-0
17.04 16:00
FC Slonim
0-2
0-1
Orsha
0-1
17.04 18:00
Dnepr Mogilev
1-1
0-0
Lida
0-0
17.04 15:30
Rukh Brest 2
1-1
0-0
Smorgon 2
0-0
17.04 15:00
Dynamo Brest K
0-9
0-3
Zorka-BDU K
0-3
17.04 17:00
FC Gomel K
1-13
0-6
Minsk FK K
0-6
17.04 02:30
Nacional Potosi
ERT.
-
Royal Pari
-
17.04 22:00
Oriente Petrolero
ERT.
-
Always Ready
-
17.04 16:00
Krupa
1-0
1-0
Sloboda
1-0
17.04 16:00
Mladost DK
2-0
1-0
Tuzla City
1-0
17.04 20:00
Sarajevo
0-2
0-1
Borac Banja Luka
0-1
17.04 17:30
Bratstvo Gracanica
1-0
-
TOSK Tesanj
-
17.04 17:30
Gorazde
3-0
-
Capljina
-
17.04 17:30
Gradacac
5-1
-
Zivinice
-
17.04 17:30
HNK Orasje
3-1
-
Kakanj
-
17.04 17:30
Jedinstvo Bihac
1-0
-
Travnik
-
17.04 17:30
Posusje
2-2
-
Igman K.
-
17.04 17:30
Vis Simm-Bau
2-3
-
Hadzici
-
17.04 17:00
Drina Zvornik
2-0
1-0
Sutjeska Foca
1-0
17.04 17:00
Jedinstvo Brcko
2-1
1-0
Sloga Doboj
1-0
17.04 17:00
Kozarska Dubica
1-0
0-0
Prijedor
0-0
17.04 17:00
Leotar
0-0
0-0
Novi Grad
0-0
17.04 17:00
Ljubic Prnjavor
1-2
0-1
Kozara
0-1
17.04 17:00
Modrica
1-1
0-1
Zvijezda 09
0-1
17.04 17:00
Podrinje Janja
0-0
0-0
Slavija
0-0
17.04 17:00
Tekstilac
0-0
0-0
Zeljeznicar Banja Luka
0-0
17.04 23:00
Coruripe
0-1
0-0
Murici AL
0-0
17.04 21:30
Gama
0-1
0-0
Unai EC
0-0
17.04 21:00
Desportiva Ferroviaria
1-0
1-0
Estrela do Norte
1-0
17.04 21:00
Rio Branco-VN
2-1
0-1
Rio Branco ES
0-1
17.04 21:00
Serra
2-1
1-1
Pinheiros
1-1
17.04 21:00
Vitoria ES
2-0
1-0
Real Noroeste
1-0
17.04 21:15
Madureira
4-2
2-0
Macae
2-0
17.04 02:00
SER Caxias
0-0
0-0
Gremio
0-0
17.04 16:00
Tapajos
0-1
0-1
Paysandu
0-1
17.04 21:30
Rio Branco PR
0-0
0-0
Cianorte
0-0
17.04 22:00
Athletico-PR
0-4
0-0
Operario
0-0
17.04 02:00
Corinthians
1-1
0-1
Sao Bento
0-1
17.04 02:00
Ponte Preta
3-0
3-0
Santos
3-0
17.04 04:00
Palmeiras
0-1
0-0
Sao Paulo
0-0
17.04 22:00
Bahia
4-0
2-0
CRB
2-0
17.04 23:00
Sao Paulo K
1-1
0-0
Gremio K
0-0
17.04 17:45
Botev Plovdiv
0-1
0-1
Slavia Sofia
0-1
17.04 20:00
Arda
1-0
0-0
Beroe
0-0
17.04 17:00
Atletik Kuklen
0-0
0-0
Gorski Izvor
0-0
17.04 17:00
Borislav Parvomay
1-0
0-0
Karnobat
0-0
17.04 17:00
Gigant Saedinenie
1-0
-
Levski Karlovo
-
17.04 17:00
Haskovo 1957
1-0
0-0
Sokol Markovo
0-0
17.04 17:00
Maritsa Plovdiv
3-0
1-0
Dimitrovgrad
1-0
17.04 17:00
Nesebar
0-4
0-2
Zagorets
0-2
17.04 17:00
Rozova Dolina
2-1
0-0
Spartak Plovdiv
0-0
17.04 17:00
Vereya
1-5
1-3
Rodopa Smolyan
1-3
17.04 17:00
Yambol 1915
0-3
-
Chernomorets 1919
-
17.04 16:00
Balkan Botevgrad
8-1
6-0
Oborishte
6-0
17.04 16:00
Chavdar Etropole
2-2
1-0
Marek
1-0
17.04 16:00
Nadezhda Dobroslavci
1-1
1-0
Chepintsi
1-0
17.04 16:00
Perun
1-1
1-0
Bansko
1-0
17.04 16:00
Razlog
4-2
1-1
Botev Ihtiman
1-1
17.04 16:00
Rilski Sportist
0-2
0-1
Gotse Delchev
0-1
17.04 16:00
Slivnishki Geroy
1-2
0-1
Belasitsa
0-1
17.04 16:00
Velbazhd
0-2
0-1
Vladaya
0-1
17.04 16:00
Vihren
0-1
0-0
Kyustendil
0-0
17.04 16:00
Dorostol
0-3
0-2
Chernomorets Balchik
0-2
17.04 16:00
Septemvri Tervel
0-0
0-0
Chernolomets
0-0
17.04 16:00
Svetkavitsa
1-1
0-0
Dunav Ruse
0-0
17.04 19:00
AS Police
0-1
0-0
USFA
0-0
17.04 19:00
Bobo-Dioulasso
0-0
0-0
Kozaf
0-0
17.04 19:00
Rahimo
1-1
1-0
Leopard St.Camille
1-0
17.04 16:00
Aigle Noir
1-0
-
Inter Star
-
17.04 16:00
Atletico Olympic
0-3
0-1
Bujumbura C.
0-1
17.04 16:00
Bumamuru
2-0
0-0
Rukinzo
0-0
17.04 17:00
Europa FC
3-0
0-0
Lynx
0-0
17.04 19:30
St Josephs
1-0
-
Lions Gibraltar
-
17.04 21:30
Lincoln
5-1
2-0
Mons Calpe
2-0
17.04 17:00
Amal Bou Saada
3-2
-
USM Blida
-
17.04 17:00
Arba
2-0
0-0
Harrach
0-0
17.04 17:00
Arzew
2-2
1-2
Oued Sly
1-2
17.04 17:00
Bejaia
1-0
0-0
MO Bejaia
0-0
17.04 17:00
CR Beni Thour
0-0
0-0
Lakhdaria
0-0
17.04 17:00
CRB Ouled Djellal
2-2
1-1
US Chaouia
1-1
17.04 17:00
El Kerma
1-1
1-0
Ain Ouessara
1-0
17.04 17:00
El Khemis
3-1
-
SC Ain Defla
-
17.04 17:00
Khenchela
0-0
0-0
Batna
0-0
17.04 17:00
MO Constantine
2-2
2-1
Khroub
2-1
17.04 17:00
MSP Batna
0-1
0-0
Annaba
0-0
17.04 17:00
RC Kouba
1-0
0-0
Msila
0-0
17.04 17:00
RC Oued Rhiou
0-2
0-1
ASM Oran
0-1
17.04 17:00
Saida
0-1
0-0
Temouchent
0-0
17.04 17:00
Tadjenant
3-1
3-1
Eulma
3-1
17.04 17:00
Telaghema
2-0
1-0
Chelghoum
1-0
17.04 17:00
Widad Adabi de Boufarik
2-2
-
Ben Aknoun
-
17.04 21:00
Police Nationale
3-0
-
Barwaqo
-
17.04 15:00
Mlada Boleslav
2-0
0-0
Opava
0-0
17.04 17:00
Karvina
3-0
2-0
Ceske Budejovice
2-0
17.04 17:00
Sigma Olomouc
1-1
1-0
Teplice
1-0
17.04 19:30
Plzen
1-1
1-0
Jablonec
1-0
17.04 15:30
Chrudim
0-3
0-1
Lisen
0-1
17.04 11:15
Pisek
ERT.
-
Sokolov
-
17.04 18:00
Hostoun
ERT.
-
Motorlet Prague
-
17.04 18:00
Povltavska FA
ERT.
-
Pribram B
-
17.04 11:15
Jablonec B
ERT.
-
Bohemians 1905 B
-
17.04 11:15
Zbuzany
ERT.
-
Pardubice B
-
17.04 11:30
Prepere
ERT.
-
Usti nad Orlici
-
17.04 18:00
Zapy
ERT.
-
Brozany
-
17.04 18:00
Zivanice
ERT.
-
Hradec Kralove B
-
17.04 11:15
Prestice
ERT.
-
Horovicko
-
17.04 11:30
Ceske Budejovice B
ERT.
-
Marianske Lazne
-
17.04 18:00
Katovice
ERT.
-
Sobeslav
-
17.04 18:00
Klatovy
ERT.
-
Union Beroun
-
17.04 18:00
Myto
ERT.
-
Rokycany
-
17.04 11:15
Aritma Prague
ERT.
-
Tatran Rakovnik
-
17.04 11:15
Brandys n. Labem
ERT.
-
Banik Most - Sous
-
17.04 11:15
Ceska Lipa
ERT.
-
Kladno
-
17.04 11:15
Chomutov
ERT.
-
Dobris
-
17.04 11:15
Neratovice
ERT.
-
Cesky Brod
-
17.04 11:15
Steti
ERT.
-
Meteor Prague
-
17.04 17:00
Olympie Brezova
ERT.
-
Ostrov
-
17.04 18:00
Slany
ERT.
-
Ostrov
-
17.04 11:30
Velke Hamry
ERT.
-
Dvur Kralove
-
17.04 18:00
Letohrad
ERT.
-
Nachod
-
17.04 18:00
Trutnov
ERT.
-
Poricany
-
17.04 18:00
Banik Most - Sous B
ERT.
-
Domousice
-
17.04 18:00
Brna
ERT.
-
Litomericko
-
17.04 18:00
FK Jilove
ERT.
-
Zatec
-
17.04 18:00
Modlany
ERT.
-
Kadan
-
17.04 18:00
Oldrichov
ERT.
-
Krupka
-
17.04 18:00
Perstejn
ERT.
-
Lovosice
-
17.04 18:00
Srbice
ERT.
-
Horni Jiretin
-
17.04 18:00
Bolevec
ERT.
-
Stribro
-
17.04 18:00
Chotikov
ERT.
-
Zruc
-
17.04 18:00
Nepomuk
ERT.
-
Stribro
-
17.04 18:00
Nyrsko
ERT.
-
Chotikov
-
17.04 18:00
Nyrsko
ERT.
-
Bolevec
-
17.04 18:00
Rapid Plzen
ERT.
-
Vejprnice
-
17.04 18:00
Rapid Plzen
ERT.
-
Plzen-Cernice
-
17.04 18:00
Sokol Lhota
ERT.
-
Holysov
-
17.04 18:00
Sokol Lhota
ERT.
-
Meclov
-
17.04 18:00
Tlumacov
ERT.
-
Nepomuk
-
17.04 18:00
Tlumacov
ERT.
-
Domazlice B
-
17.04 18:00
Vejprnice
ERT.
-
Horni Briza
-
17.04 18:00
Blatna
ERT.
-
Trebon
-
17.04 18:00
Tyn nad Vltavou
ERT.
-
Drazice
-
17.04 11:15
FK Komarov
ERT.
-
SK Lhota
-
17.04 11:15
Hrebec
ERT.
-
Dobrovice
-
17.04 11:15
Klicany
ERT.
-
Nespeky
-
17.04 18:00
Bohemia Podebrady
ERT.
-
Cesky Brod B
-
17.04 18:00
Porici n. S.
ERT.
-
Kosor
-
17.04 18:00
Povltavska FA B
ERT.
-
Tuchlovice
-
17.04 18:00
Tochovice
ERT.
-
Lysa n. L.
-
17.04 11:15
Pardubice U19
ERT.
-
Hradec Kralove U19
-
17.04 11:30
Plzen U19
ERT.
-
Karvina U19
-
17.04 12:00
Brno U19
ERT.
-
Opava U19
-
17.04 12:00
Slovacko U19
ERT.
-
Sigma Olomouc U19
-
17.04 12:00
Sparta Prag U19
ERT.
-
Pribram U19
-
17.04 13:00
Mlada Boleslav U19
ERT.
-
Ceske Budejovice U19
-
17.04 14:00
Meteor Prague U19
ERT.
-
Zlin U19
-
17.04 15:00
Slavia Prag U19
ERT.
-
Ostrava U19
-
17.04 13:00
Lok. Brno K
0-3
0-1
Plzen K
0-1
17.04 14:00
Dukla Prag K
1-7
0-4
Sparta Prag K
0-4
17.04 15:00
Slavia Prag K
9-1
3-0
Pardubice K
3-0
17.04 15:00
Vendsyssel
1-0
0-0
Hvidovre IF
0-0
17.04 16:00
F. Amager
0-0
0-0
Hobro
0-0
17.04 14:15
Koge
0-3
0-0
Silkeborg
0-0
17.04 14:00
SfB-Oure
3-2
2-1
Holstebro
2-1
17.04 14:30
VSK Aarhus
1-0
0-0
Sydvest
0-0
17.04 15:00
Holbaek
3-0
1-0
BK Frem
1-0
17.04 15:00
Jammerbugt
3-0
1-0
Aarhus Fremad
1-0
17.04 15:00
Middelfart
0-1
0-1
Dalum IF
0-1
17.04 15:00
Næsby
1-1
0-0
B.93
0-0
17.04 15:00
Hillerod
1-0
0-0
Skovshoved
0-0
17.04 15:00
Tarnby
1-3
1-0
Roskilde
1-0
17.04 16:00
Nykobing
2-1
1-1
Roskilde KFUM's
1-1
17.04 14:00
ASA Aarhus K
2-0
2-0
B93 K
2-0
17.04 15:00
Aalborg K
1-2
1-0
Odense Q K
1-0
17.04 15:00
Sundby K
3-5
1-3
Aarhus K
1-3
17.04 15:00
Brondby K
4-1
2-0
Fortuna Hjorring K
2-0
17.04 15:00
Nordsjaelland K
1-0
0-0
KoldingQ K
0-0
17.04 17:00
Koge K
3-0
2-0
Thisted K
2-0
17.04 02:00
Cibao
3-2
1-2
Jarabacoa
1-2
17.04 23:00
Vega Real
2-1
1-0
Atlantico
1-0
17.04 03:00
New Amsterdam (Usa)
0-3
0-1
Chattanooga (Usa)
0-1
17.04 15:00
Gnistan (Fin)
0-1
0-1
HIFK (Fin)
0-1
17.04 15:00
Mjondalen (Nor)
5-2
-
Grorud (Nor)
-
17.04 15:00
Rosenborg (Nor)
3-0
1-0
Raufoss (Nor)
1-0
17.04 16:30
Jaro (Fin)
1-0
1-0
Ilves 2 (Fin)
1-0
17.04 17:00
Inter Turku (Fin)
1-0
1-0
Mariehamn (Fin)
1-0
17.04 17:00
Odd (Nor)
0-0
0-0
Sandefjord (Nor)
0-0
17.04 17:00
SJK (Fin)
3-0
2-0
KPV (Fin)
2-0
17.04 23:00
El Paso (Usa)
İPT.
-
FC Dallas (Usa)
-
17.04 23:00
FC Tulsa (Usa)
1-1
0-1
Austin Bold (Usa)
0-1
17.04 23:00
Indy Eleven (Usa)
3-0
0-0
Forward Madison (Usa)
0-0
17.04 23:00
New Mexico (Usa)
3-1
1-1
Tucson (Usa)
1-1
17.04 23:00
Orange County SC (Usa)
1-3
-
LA Galaxy 2 (Usa)
-
17.04 23:00
Phoenix Rising (Usa)
6-3
1-3
Colorado Springs (Usa)
1-3
17.04 03:00
Mushuc Runa
2-2
2-1
Barcelona SC
2-1
17.04 23:00
Macara
1-0
0-0
Orense
0-0
17.04 16:00
Flora
5-0
4-0
Narva
4-0
17.04 16:00
Hadiya Hossana
2-0
0-0
Wolkite Kenema
0-0
17.04 19:00
Bahir Dar Kenema
1-1
1-1
Dire Dawa
1-1
17.04 01:00
Agadir
1-2
1-1
Berkane
1-1
17.04 01:00
Moghreb Tetouan
2-3
1-1
Raja Casablanca
1-1
17.04 21:00
Bassam
1-1
1-0
Africa Sports
1-0
17.04 14:00
HJK K
4-1
1-1
Jypk K
1-1
17.04 14:00
PK-35 Vantaa K
2-2
0-1
Aland Utd K
0-1
17.04 16:00
KuPS K
4-0
2-0
HPS K
2-0
17.04 16:00
PK-35 Helsinki K
0-3
0-1
TiPS K
0-1
17.04 13:45
0-3
0-1
0-1
17.04 18:00
3-2
0-1
0-1
17.04 16:00
Clermont
1-1
0-1
Le Havre
0-1
17.04 16:00
Troyes
1-0
1-0
1-0
17.04 21:00
AC Ajaccio
3-0
2-0
Niort
2-0
17.04 21:00
Auxerre
3-2
2-1
2-1
17.04 21:00
Chambly
2-0
2-0
Amiens
2-0
17.04 21:00
Dunkerque
1-1
1-1
Grenoble
1-1
17.04 21:00
Rodez
2-2
1-1
Paris FC
1-1
17.04 21:00
Sochaux
1-1
1-0
Pau FC
1-0
17.04 21:00
1-0
0-0
Chateauroux
0-0
17.04 21:00
Valenciennes
0-1
0-0
0-0
17.04 20:00
Concarneau
3-1
2-0
Bastia-Borgo
2-0
17.04 20:00
Sete
1-0
0-0
Laval
0-0
17.04 21:00
Boulogne
2-1
0-1
Stade Briochin
0-1
17.04 21:00
Red Star
3-0
2-0
Cholet
2-0
17.04 15:30
Fleury 91 K
0-2
0-1
Guingamp K
0-1
17.04 15:30
Issy K
0-3
0-2
Montpellier K
0-2
17.04 15:30
Reims K
2-1
2-1
Dijon K
2-1
17.04 15:30
Soyaux K
0-2
0-1
Bordeaux K
0-1
17.04 21:45
Paris FC K
ERT.
-
Paris SG K
-
17.04 19:15
Bala Town
5-2
1-2
Caernarfon
1-2
17.04 19:15
Connah's Q.
1-0
1-0
Barry
1-0
17.04 19:15
TNS
1-0
0-0
Penybont
0-0
17.04 19:15
Druids
1-2
1-1
Cardiff Metropolitan
1-1
17.04 19:15
Newtown
5-1
3-0
Haverfordwest
3-0
17.04 01:30
Fortune
1-0
-
Ports Authority
-
17.04 18:00
Elmina Sharks
1-0
0-0
WAFA
0-0
17.04 18:00
King Faisal
0-0
0-0
Ashanti Gold
0-0
17.04 21:00
Iztapa
4-0
1-0
Sacachispas
1-0
17.04 16:00
Cape Town Spurs
1-2
1-0
Bizana Pondo Chiefs
1-0
17.04 16:00
Free State Stars
3-0
-
JDR Stars
-
17.04 16:00
TS Sporting
3-0
1-0
Pretoria U.
1-0
17.04 16:00
Uthongathi
2-1
1-0
Richards Bay
1-0
17.04 10:30
Supersport U23
1-2
1-1
TS Galaxy U23
1-1
17.04 11:00
Cape Town City U23
1-4
1-2
Stellenbosch U23
1-2
17.04 11:00
Golden Arrows U23
3-5
1-3
Maritzburg Utd U23
1-3
17.04 13:00
Orlando U23
2-1
2-1
Bloem Celtic U23
2-1
17.04 16:00
Pretoria Callies
0-1
0-0
Chippa United
0-0
17.04 17:00
Ermis
2-0
1-0
APOEL
1-0
17.04 19:30
Anorthosis
0-2
0-1
Omonia
0-1
17.04 16:00
ASIL Lysi
3-1
2-1
Ypsonas
2-1
17.04 16:00
Ayia Napa
2-1
1-1
Sotiras
1-1
17.04 16:00
Digenis Akritas
0-2
0-2
Aris
0-2
17.04 16:00
Kouris Erimi
0-1
0-0
Othellos Athienou
0-0
17.04 16:00
Omonia Aradippou
4-5
1-2
Achyronas Liopetriou
1-2
17.04 16:00
Paeek
3-1
1-0
Anagennisi
1-0
17.04 16:00
Zakakiou
0-2
0-1
Xylotympou
0-1
17.04 08:00
Suwon City
2-1
0-1
Gangwon
0-1
17.04 10:30
Incheon
0-3
0-1
Jeju
0-1
17.04 10:30
Seoul
0-1
0-1
Daegu
0-1
17.04 13:00
Gwangju
0-1
0-0
Pohang
0-0
17.04 07:30
Daejeon
2-1
0-0
Seoul E.
0-0
17.04 10:00
Bucheon
0-1
0-0
Ansan Greeners
0-0
17.04 12:30
Gyeongnam
1-2
0-1
Busan
0-1
17.04 09:00
Gimpo C.
1-2
0-1
Busan Kyotong
0-1
17.04 09:00
Gyeongju KHNP
1-1
1-1
Daejeon Korail
1-1
17.04 09:00
Mokpo City
2-1
1-1
Cheonan City
1-1
17.04 09:00
Ulsan Citizen
2-0
2-0
Yangju Citizen
2-0
17.04 13:00
Shukura
2-0
0-0
Telavi
0-0
17.04 15:00
Samgurali
2-1
1-1
Torpedo Kutaisi
1-1
17.04 17:00
Dila Gori
2-1
1-0
Dinamo Batumi
1-0
17.04 13:00
Merani Tbilisi
0-0
0-0
Shevardeni Tbilisi
0-0
17.04 14:00
Gagra
1-0
1-0
Bolnisi
1-0
17.04 14:00
Rustavi
0-0
0-0
Zugdidi
0-0
17.04 20:05
Rijeka
3-0
3-0
Lok. Zagreb
3-0
17.04 17:30
Cibalia
2-0
1-0
Sesvete
1-0
17.04 17:30
Croatia Zmijavci
4-2
0-1
Medjimurje
0-1
17.04 17:30
Dugopolje
1-1
1-0
Zapresic
1-0
17.04 17:30
Junak Sinj
1-0
0-0
Kustosija
0-0
17.04 17:30
Orijent
0-0
0-0
Bijelo Brdo
0-0
17.04 17:30
Osijek 2
1-0
0-0
Opatija
0-0
17.04 17:30
Rudes
2-2
1-0
Solin
1-0
17.04 17:30
HASK
0-0
0-0
Ponikve
0-0
17.04 17:30
Jarun
1-0
1-0
Segesta
1-0
17.04 17:30
Karlovac
3-2
0-2
Kurilovec
0-2
17.04 17:30
Maksimir
3-2
0-1
Bistra
0-1
17.04 17:30
Mladost Petrinja
0-1
0-0
Tresnjevka
0-0
17.04 17:30
Vrapce
0-2
0-1
Lucko
0-1
17.04 17:30
Vrbovec
1-1
1-0
Spansko
1-0
17.04 17:30
Zagorec K.
1-2
0-1
Gaj Mace
0-1
17.04 18:00
Bjelovar
3-1
0-0
Rudar Mursko Sredisce
0-0
17.04 18:00
NK Polet
1-4
1-1
Zdralovi
1-1
17.04 18:00
Papuk Orahovica
3-1
0-0
Granicar Djurdjevac
0-0
17.04 18:00
Podravac Virje
1-3
1-2
Radnik Krizevci
1-2
17.04 18:00
Podravina Ludbreg
2-2
0-1
Varteks Varazdin
0-1
17.04 18:00
Tehnicar Cvetkovec
2-1
1-0
Virovitica
1-0
17.04 17:30
GOSK Dubrovnik
3-2
2-1
OSK Otok
2-1
17.04 17:30
HV Posedarje
0-0
0-0
Neretva
0-0
17.04 17:30
Primorac Biograd
2-2
1-2
Zagora
1-2
17.04 17:30
Uskok Klis
1-0
0-0
RNK Split
0-0
17.04 17:30
Vodice
2-0
1-0
Jadran LP
1-0
17.04 17:30
Zmaj Blato
1-2
0-2
Kamen Ivanbegovina
0-2
17.04 18:00
Croatia Dakovo
4-0
-
Kutjevo
-
17.04 18:00
Marsonia
4-0
2-0
Bedem Ivankovo
2-0
17.04 18:00
NASK Nasice
1-2
0-0
Vukovar 1991
0-0
17.04 18:00
Oriolik
2-0
1-0
Slavonac Bukovlje
1-0
17.04 18:00
Pleternica
1-2
0-1
Belisce
0-1
17.04 18:00
Sloga NG
3-3
0-3
Slavonija Pozega
0-3
17.04 18:00
Valpovka
1-2
1-0
Zrinski Jurjevac
1-0
17.04 18:00
Vuteks Sloga
3-3
2-0
Vihor Jelisavac
2-0
17.04 16:30
Cres
1-6
1-3
Grobnican
1-3
17.04 18:00
Crikvenica
3-0
2-0
Uljanik Pula
2-0
17.04 18:00
Jadran Porec
6-0
2-0
Vinodol
2-0
17.04 18:00
Krk
4-1
2-0
Pazinka
2-0
17.04 18:00
Naprijed Hreljin
2-1
-
Buje
-
17.04 18:00
Nehaj Senj
3-0
2-0
Rovinj
2-0
17.04 18:00
Novigrad
0-0
0-0
Rudar Labin
0-0
17.04 21:00
G.A. Eagles
3-0
1-0
Almere
1-0
17.04 17:30
Twente K
2-3
1-1
Den Haag K
1-1
17.04 10:00
Eastern AA
3-2
0-2
Lee Man Warriors
0-2
17.04 16:00
Al-Qassim
1-1
0-0
Al Kahraba
0-0
17.04 16:00
Al Shorta
ERT.
-
Naft Missan
-
17.04 16:00
Zakho
1-2
1-2
Naft Al-Basra
1-2
17.04 21:00
Erbil
0-1
0-0
Al Karkh
0-0
17.04 14:30
Newcastle
3-2
2-0
2-0
17.04 17:00
ERT.
-
-
17.04 22:15
Wolves
1-0
0-0
Sheffield Utd
0-0
17.04 14:30
Brentford
0-0
0-0
Millwall
0-0
17.04 14:30
Luton
1-0
0-0
0-0
17.04 14:30
1-2
1-2
QPR
1-2
17.04 14:30
Nottingham
0-2
0-1
Huddersfield
0-1
17.04 14:30
Sheffield Wed
1-1
1-0
Bristol City
1-0
17.04 14:30
Stoke
0-0
0-0
Preston
0-0
17.04 14:30
2-2
0-0
Wycombe
0-0
17.04 14:30
Blackpool
1-0
0-0
0-0
17.04 14:30
Bristol Rovers
0-1
0-1
Lincoln
0-1
17.04 14:30
Burton
1-1
0-0
Plymouth
0-0
17.04 14:30
Charlton
0-0
0-0
Ipswich
0-0
17.04 14:30
Hull
2-1
0-1
Fleetwood
0-1
17.04 14:30
Milton Keynes
1-0
1-0
Portsmouth
1-0
17.04 14:30
Rochdale
3-1
1-1
Accrington
1-1
17.04 14:30
Shrewsbury
0-2
0-1
Doncaster
0-1
17.04 14:30
Wigan
2-0
1-0
Crewe
1-0
17.04 19:30
Oxford Utd
3-2
0-1
Gillingham FC
0-1
17.04 19:30
Wimbledon
4-1
3-0
Swindon
3-0
17.04 14:30
Carlisle
0-0
0-0
Port Vale
0-0
17.04 14:30
Exeter
0-0
0-0
Southend
0-0
17.04 14:30
Forest Green
3-2
1-1
Scunthorpe
1-1
17.04 14:30
Grimsby
2-1
1-0
Bolton
1-0
17.04 14:30
Harrogate
2-1
1-0
Bradford City
1-0
17.04 14:30
Leyton Orient
2-0
0-0
Barrow
0-0
17.04 14:30
Morecambe
4-3
3-1
Oldham
3-1
17.04 14:30
Newport
0-1
0-0
Cambridge Utd
0-0
17.04 14:30
Stevenage
0-1
0-1
Mansfield
0-1
17.04 14:30
Tranmere
0-0
0-0
Salford
0-0
17.04 19:30
Colchester
2-1
2-1
Walsall
2-1
17.04 14:15
Halifax
4-2
2-2
King’s Lynn
2-2
17.04 14:30
Barnet
3-1
1-1
Aldershot
1-1
17.04 14:30
Chesterfield
1-2
0-1
Bromley
0-1
17.04 14:30
Dagenham & Red.
3-2
2-1
Solihull Moors
2-1
17.04 14:30
Notts County
0-1
0-1
Eastleigh
0-1
17.04 14:30
Stockport
2-2
1-1
Maidenhead
1-1
17.04 14:30
Wealdstone
2-7
0-3
Hartlepool
0-3
17.04 14:30
Woking
0-4
0-1
Wrexham
0-1
17.04 14:30
Yeovil
1-0
1-0
Boreham Wood
1-0
17.04 18:30
Altrincham
0-4
0-2
Sutton
0-2
17.04 19:30
1-0
0-0
0-0
17.04 13:00
Middlesbrough U18
2-1
0-1
Wolverhampton U18
0-1
17.04 13:30
Brighton U18
5-2
2-1
Reading U18
2-1
17.04 13:30
Sunderland U18
0-4
0-1
Manchester City U18
0-1
17.04 14:00
Norwich U18
5-0
3-0
Southampton U18
3-0
17.04 14:30
Blackburn U18
3-0
1-0
Derby U18
1-0
17.04 14:30
Crystal Palace U18
3-1
2-1
Aston Villa U18
2-1
17.04 14:30
Leeds U18
4-3
2-1
Stoke City U18
2-1
17.04 14:30
Newcastle Utd U18
3-2
1-0
Manchester Utd U18
1-0
17.04 18:30
Sheffield Utd U18
3-1
1-0
Bristol City U18
1-0
17.04 14:00
Manchester City K
8-0
3-0
Aston Villa K
3-0
17.04 20:00
Dundalk
1-1
0-0
St. Patricks
0-0
17.04 20:00
Shamrock Rovers
2-1
0-1
Longford
0-1
17.04 20:00
Sligo Rovers
1-0
0-0
Finn Harps
0-0
17.04 16:00
Bohemians WFC K
3-3
1-2
Cork City K
1-2
17.04 20:00
Dublin Waves K
2-1
1-0
Galway WFC K
1-0
17.04 20:00
Peamount K
2-1
2-0
Shelbourne K
2-0
17.04 14:00
Alloa
1-2
1-0
Raith
1-0
17.04 14:00
Arbroath
4-0
3-0
Ayr
3-0
17.04 14:00
Dunfermline
3-1
1-0
Queen of South
1-0
17.04 14:00
Cove Rangers
2-0
1-0
Falkirk
1-0
17.04 14:00
East Fife
2-1
0-1
Peterhead
0-1
17.04 14:00
Annan
3-0
3-0
Brechin
3-0
17.04 14:00
Cowdenbeath
1-5
1-3
Stirling
1-3
17.04 14:00
Edinburgh City
2-3
0-1
Queen's Park
0-1
17.04 14:00
Elgin
2-5
1-2
Albion Rovers
1-2
17.04 13:45
Kilmarnock
3-1
2-0
Montrose
2-0
17.04 19:30
Aberdeen
1-1
0-1
Livingston
0-1
17.04 19:30
St. Johnstone
2-0
2-0
Clyde
2-0
17.04 15:00
Lugo
1-3
0-1
Alcorcon
0-1
17.04 17:00
Castellon
1-0
1-0
Mallorca
1-0
17.04 19:15
Gijon
0-1
0-1
R. Oviedo
0-1
17.04 19:15
1-1
0-0
0-0
17.04 18:00
Coruxo
4-0
1-0
R. Oviedo B
1-0
17.04 18:00
Ferrol
2-0
2-0
Marino de Luanco
2-0
17.04 17:00
Unionistas
3-1
2-1
Valladolid Promesas
2-1
17.04 19:00
Leioa
1-0
1-0
Izarra
1-0
17.04 19:30
Laredo
2-0
1-0
Tarazona
1-0
17.04 16:45
Ath. Bilbao B
2-0
1-0
SD Logrones
1-0
17.04 17:30
Amorebieta
0-0
0-0
Calahorra
0-0
17.04 20:00
L'Hospitalet
0-1
0-1
Atzeneta
0-1
17.04 14:00
Las Palmas B
0-1
0-0
Ejido
0-0
17.04 20:00
CD Marino
1-2
1-1
Yeclano
1-1
17.04 18:00
Rayo Majadahonda
0-2
0-0
Villanovense
0-0
17.04 19:00
Real Madrid B
2-2
0-0
CF Talavera
0-0
17.04 19:30
Bezana
2-1
-
Torina
-
17.04 18:00
Atletico Albericia
2-0
2-0
Selaya
2-0
17.04 18:00
UD Samano
1-0
0-0
UC Cartes
0-0
17.04 17:30
Lagun Onak
1-5
1-1
Urgatzi
1-1
17.04 17:30
Santurtzi
0-0
0-0
Somorrostro
0-0
17.04 19:15
Durango
1-1
1-0
Balmaseda
1-0
17.04 16:30
San Ignacio
0-1
-
Beasain
-
17.04 17:30
Anaitasuna FT
2-0
2-0
SD Deusto
2-0
17.04 16:30
CD Vitoria
1-2
1-1
Real Sociedad C
1-1
17.04 18:30
Urduliz
1-2
0-1
Gernika
0-1
17.04 19:00
Acero
2-2
1-1
Crevillente
1-1
17.04 20:00
Roda
1-2
1-0
CF Intercity
1-0
17.04 17:30
Penaranda
0-2
0-1
Almazan
0-1
17.04 18:00
Salamanca B
0-0
0-0
La Granja
0-0
17.04 18:00
Atl. Tordesillas
0-1
0-1
Real Avila
0-1
17.04 18:30
La Virgen
0-5
0-3
Arandina
0-3
17.04 18:00
Leonesa B
0-1
0-0
Burgos Promesas
0-0
17.04 19:00
Atl. Astorga
4-0
3-0
Numancia B
3-0
17.04 13:45
Jaen
1-0
0-0
Melilla CD
0-0
17.04 13:00
Portmany
1-2
0-0
Santanyi
0-0
17.04 17:15
Manacor
2-1
1-0
San Rafael
1-0
17.04 19:30
Collerense
1-3
-
Mallorca B
-
17.04 18:00
Andratx
2-1
1-0
Sant Jordi
1-0
17.04 17:30
Bidezarra
3-1
1-0
CD River Ega
1-0
17.04 17:30
CD Baztan
0-6
0-4
Txantrea
0-4
17.04 18:00
Cortes
2-0
1-0
Huarte
1-0
17.04 18:00
CD Ardoi
2-0
0-0
Valle Egues
0-0
17.04 18:00
Pena
3-2
1-1
Beti Kozkor
1-1
17.04 17:00
Comillas
3-0
1-0
CCD Alberite
1-0
17.04 19:00
Ciudad Real
0-0
0-0
Guadalajara
0-0
17.04 22:30
Ath. Bilbao
0-4
0-0
0-0
17.04 12:00
Eibar K
2-5
0-4
Athletic Bilbao K
0-4
17.04 12:00
Espanyol K
2-2
1-1
Vallecano K
1-1
17.04 13:00
Barcelona K
9-0
7-0
La Coruna K
7-0
17.04 13:45
Real Sociedad K
3-1
2-1
EDF Logrono K
2-1
17.04 14:00
Tenerife K
3-1
3-0
Santa Teresa K
3-0
17.04 15:00
Levante K
2-2
0-2
Huelva K
0-2
17.04 18:00
Valencia K
2-0
1-0
Madrid C. K
1-0
17.04 18:45
M. Petach Tikva
0-0
0-0
H. Beer Sheva
0-0
17.04 20:30
M. Haifa
4-0
2-0
Kiryat Shmona
2-0
17.04 18:00
Netanya
0-1
0-0
H. Tel Aviv
0-0
17.04 18:00
Sakhnin
3-0
1-0
H. Kfar Saba
1-0
17.04 21:00
Hapoel Iksal Imad
1-1
1-0
Beitar Shimshon
1-0
17.04 16:00
Hammarby
2-0
1-0
Mjallby
1-0
17.04 14:00
AFC Eskilstuna
3-0
1-0
Akropolis
1-0
17.04 16:00
Brage
0-1
0-1
Falkenbergs
0-1
17.04 16:00
GAIS
1-0
0-0
Västerås SK
0-0
17.04 18:00
Vasalunds
2-2
0-0
Trelleborgs
0-0
17.04 14:00
Gefle
1-2
1-0
Dalkurd
1-0
17.04 14:00
Orebro Syr.
1-0
0-0
Hudiksvalls
0-0
17.04 17:00
IFK Lulea
0-2
0-0
Sandvikens
0-0
17.04 18:00
Brommapojkarna
2-0
0-0
Umeå
0-0
17.04 14:00
Assyriska IK
1-4
1-2
Vanersborgs IF
1-2
17.04 14:00
IFK Malmo
2-0
1-0
Lindome
1-0
17.04 14:00
Tvaakers
2-2
2-1
Qviding
2-1
17.04 16:00
Oskarshamns
5-1
2-0
Torns
2-0
17.04 17:00
Linkoping City
1-3
0-2
Utsiktens
0-2
17.04 17:00
Lunds
1-1
0-1
Atvidabergs
0-1
17.04 17:00
Skövde
1-0
0-0
Osterlen FF
0-0
17.04 14:00
Vaxjo DFF K
1-1
0-0
AIK K
0-0
17.04 16:00
Djurgarden K
1-0
1-0
Örebro K
1-0
17.04 14:00
Borgeby K
2-3
1-0
Alvsjo K
1-0
17.04 15:00
Jitex K
3-0
2-0
Sundsvall K
2-0
17.04 15:00
Norrkoping K
ERT.
-
Kalmar K
-
17.04 15:00
Umeå IK K
7-1
1-1
Bollstanas K
1-1
17.04 16:00
Uppsala K
4-1
3-1
Lidkopings FK K
3-1
17.04 19:15
Sion
2-2
1-1
Zurich
1-1
17.04 21:30
St. Gallen
0-0
0-0
Luzern
0-0
17.04 19:15
Grasshoppers
1-0
0-0
Wil
0-0
17.04 19:15
Kriens
0-1
0-0
Schaffhausen
0-0
17.04 16:00
Black Stars
ERT.
-
Sion II
-
17.04 16:00
Munsingen
0-2
0-1
Cham
0-1
17.04 17:00
Bavois
1-1
1-1
Basel II
1-1
17.04 17:00
Breitenrain
3-3
2-0
Bellinzona
2-0
17.04 17:00
Bruhl SG
ERT.
-
Yverdon
-
17.04 17:00
Bruhl SG
1-1
1-0
YF Juventus
1-0
17.04 17:00
Koniz
ERT.
-
Cham
-
17.04 17:00
Nyonnais
0-3
0-1
Black Stars
0-1
17.04 17:00
YF Juventus
ERT.
-
Rapperswil
-
17.04 17:00
Zurich II
0-4
0-2
Sion II
0-2
17.04 18:00
Etoile-Carouge
4-2
1-2
Koniz
1-2
17.04 18:30
Yverdon
3-0
3-0
Rapperswil
3-0
17.04 17:00
Luzern K
1-2
1-0
Young Boys K
1-0
17.04 18:00
Servette K
1-2
1-0
Zurich K
1-0
17.04 19:00
FF Lugano 1976 K
0-1
0-1
St. Gallen K
0-1
17.04 16:00
1-2
0-1
0-1
17.04 16:00
3-1
0-1
Verona
0-1
17.04 19:00
3-1
0-1
0-1
17.04 21:45
4-3
1-2
Parma
1-2
17.04 15:00
4-2
3-1
Brescia
3-1
17.04 15:00
L.R. Vicenza
1-2
0-0
Lecce
0-0
17.04 15:00
Monza
2-1
2-0
Cremonese
2-0
17.04 15:00
Pisa
3-0
0-0
Cosenza
0-0
17.04 15:00
Reggina
2-1
1-1
Reggiana
1-1
17.04 15:00
Salernitana
2-1
0-1
Venezia
0-1
17.04 17:00
Cittadella
1-0
0-0
0-0
17.04 19:00
Pordenone
2-0
2-0
Frosinone
2-0
17.04 18:30
Ravenna
0-3
0-0
Perugia
0-0
17.04 18:30
Vibonese
2-0
1-0
Avellino
1-0
17.04 16:00
Pro Livorno
0-1
0-1
Mezzolara
0-1
17.04 12:00
Juventus U19
5-0
2-0
Ascoli U19
2-0
17.04 14:00
AC Milan U19
3-1
3-0
Torino U19
3-0
17.04 14:00
Atalanta U19
1-1
0-1
AS Roma U19
0-1
17.04 16:00
Spal U19
2-2
0-0
Bologna U19
0-0
17.04 12:00
Crotone U19
ERT.
-
Napoli U19
-
17.04 13:00
Entella U19
3-2
2-0
Frosinone U19
2-0
17.04 15:00
Cremonese U19
2-3
1-2
Udinese U19
1-2
17.04 15:30
Chievo U19
2-2
1-0
Monza U19
1-0
17.04 16:00
Benevento U19
ERT.
-
Salernitana U19
-
17.04 16:00
Cittadella U19
0-3
0-1
Venezia U19
0-1
17.04 16:00
Pescara U19
4-0
1-0
Reggina U19
1-0
17.04 16:00
Pisa U19
1-2
0-0
Spezia U19
0-0
17.04 16:00
Pordenone U19
ERT.
-
Vicenza U19
-
17.04 16:00
Reggiana U19
ERT.
-
Parma U19
-
17.04 16:00
Verona U19
4-3
1-1
Brescia U19
1-1
17.04 16:30
Lecce U19
2-0
1-0
Cosenza U19
1-0
17.04 13:30
Bari K
1-2
1-0
Inter K
1-0
17.04 13:30
Fiorentina K
1-2
1-0
AS Roma K
1-0
17.04 16:00
Empoli K
6-2
2-0
Florentia K
2-0
17.04 08:00
Avispa Fukuoka
1-0
0-0
Tokyo
0-0
17.04 08:00
Oita
0-1
0-0
Kashiwa
0-0
17.04 08:00
Tokushima
0-1
0-1
Kashima
0-1
17.04 08:00
Yokohama FC
2-2
1-0
Vegalta Sendai
1-0
17.04 09:00
Shonan
0-0
0-0
Kobe
0-0
17.04 07:00
Blaublitz
0-0
0-0
Yamagata
0-0
17.04 08:00
Albirex Niigata
1-0
0-0
Kanazawa
0-0
17.04 08:00
Chiba
0-0
0-0
Tochigi
0-0
17.04 08:00
Kyoto
6-1
3-1
Kitakyushu
3-1
17.04 08:00
Omiya Ardija
0-1
0-1
Ehime
0-1
17.04 08:00
Renofa Yamaguchi
1-0
1-0
Kusatsu
1-0
17.04 08:00
V-Varen Nagasaki
0-3
0-1
Machida
0-1
17.04 08:00
Yamaga
3-3
1-3
Kofu
1-3
17.04 10:00
Okayama
1-2
1-0
Mito
1-0
17.04 11:00
Ryukyu
2-0
0-0
Verdy
0-0
17.04 07:00
Angeviolet Hiroshima K
0-0
0-0
FC Takatsuki Speranza K
0-0
17.04 07:00
Yamato Sylphid K
2-2
2-0
Orca Kamogawa K
2-0
17.04 16:00
APEJES Academy
2-1
0-1
Colombe Lobo
0-1
17.04 16:00
Eding Sport
2-2
1-1
Dragon de Yaounde
1-1
17.04 16:00
New Star
ERT.
-
Cotonsport
-
17.04 16:00
Union Douala
0-4
0-2
Avion Academy
0-2
17.04 16:00
Young Sports Academy
4-0
1-0
Panthere
1-0
17.04 17:00
Feutcheu
1-2
0-1
Bamenda
0-1
17.04 17:00
Fovu Baham
3-1
1-0
Bamboutos FC
1-0
17.04 18:00
Canon Yaounde
0-0
0-0
Tonnerre
0-0
17.04 18:00
Les Astres
1-1
1-0
UMS de Loum
1-0
17.04 18:00
Yafoot
1-1
0-1
Stade Renard
0-1
17.04 15:00
Jezero
1-0
1-0
Decic
1-0
17.04 15:00
Rudar
0-1
0-0
Zeta
0-0
17.04 17:00
OFK Petrovac
0-0
0-0
Titograd
0-0
17.04 18:00
Iskra
0-0
0-0
Sutjeska
0-0
17.04 19:00
Buducnost
1-2
0-1
FK Podgorica
0-1
17.04 21:00
Al Arabi
2-3
2-2
Shamal
2-2
17.04 21:00
Al-Waab
1-2
0-2
Lusail
0-2
17.04 11:00
Kyzylzhar Academy
1-1
0-0
Kairat Academy
0-0
17.04 12:00
Ekibastuz
1-3
0-2
FK Kyran
0-2
17.04 13:00
Baykonur Kyzylorda
3-0
2-0
Igilik
2-0
17.04 13:00
Lashyn Taraz
2-2
0-0
Okzhetpes
0-0
17.04 13:00
Shakhtar Bulat
0-1
0-0
Maqtaaral
0-0
17.04 14:00
Akademiya Ontustik
0-1
0-1
Aksu
0-1
17.04 13:30
Ilbirs
4-1
1-0
Kara Balta
1-0
17.04 03:40
Petrolera
1-1
0-0
Envigado
0-0
17.04 23:00
Valledupar
3-0
1-0
Atletico F.C.
1-0
17.04 17:30
AS Vita Club
4-1
-
AC Rangers
-
17.04 16:00
Gjilani
0-2
0-1
KF Llapi
0-1
17.04 16:00
Prishtina
2-0
2-0
Arberia
2-0
17.04 02:00
Carmelita
2-2
2-1
Liberia
2-1
17.04 23:00
Consultants Desamparados
1-4
0-3
Guanacasteca
0-3
17.04 19:30
Linfield
2-1
1-1
Ballymena
1-1
17.04 19:30
Portadown
1-2
1-2
Cliftonville
1-2
17.04 14:00
Renova
2-1
2-0
Sileks
2-0
17.04 14:00
Bregalnica
5-1
4-1
Rosoman 83
4-1
17.04 14:00
Kadino Skopje
2-1
0-1
Drita
0-1
17.04 14:00
KF Gostivar
1-1
1-0
Ohrid
1-0
17.04 14:00
Kit Go Pehchevo
1-0
1-0
Kozuv Gevgelija
1-0
17.04 14:00
Sasa
2-1
1-0
Pobeda
1-0
17.04 14:00
Sloga Vinica
1-1
1-1
Plackovica
1-1
17.04 14:00
Tikves
3-0
1-0
Osogovo
1-0
17.04 14:00
Veleshta
3-2
-
FK Korab
-
17.04 14:00
Vellazerimi
0-1
-
Teteks
-
17.04 15:00
Riga FC
4-0
3-0
BFC Daugavpils
3-0
17.04 13:00
FK Panevezys
4-2
2-1
Nevezis Kedainiai
2-1
17.04 15:00
Hegelmann Litauen
0-1
0-1
Banga
0-1
17.04 13:30
Riteriai 2
0-1
0-0
Siauliai FA
0-0
17.04 14:00
Babrungas
5-1
4-0
Neptunas
4-0
17.04 14:00
FK Minija
3-4
0-2
Kauno Zalgiris 2
0-2
17.04 18:00
Zalgiris 2
5-0
3-0
Atmosfera
3-0
17.04 16:00
Bourj FC
1-0
1-0
Tripoli
1-0
17.04 16:00
Shabab El Bourj SC
4-0
-
Salam Zgharta
-
17.04 16:00
Tadamon
1-1
0-1
Al Ghazieh
0-1
17.04 17:00
5-0
1-0
Victoria Rosport
1-0
17.04 19:00
Racing Luxembourg
0-2
0-0
Hostert
0-0
17.04 20:30
Jeunesse Esch
2-1
1-0
Rodange
1-0
17.04 15:45
Ujpest
3-0
2-0
Mezokovesd
2-0
17.04 18:00
Kisvarda
0-0
0-0
Ferencvaros
0-0
17.04 20:30
Paks
1-1
0-1
Zalaegerszeg
0-1
17.04 17:00
DVTK K
4-0
0-0
Kelen K
0-0
17.04 17:00
MTK Hungaria K
3-0
3-0
Szent Mihaly K
3-0
17.04 14:00
Sporting Macau
1-4
0-2
0-2
17.04 16:00
Hang Sai
0-5
0-3
Cheng Fung
0-3
17.04 15:30
Ekwendeni Hammers
0-1
-
Big Bullets
-
17.04 15:30
Kamuzu Barracks
0-1
0-0
Moyale Barracks
0-0
17.04 15:30
Karonga United
3-0
-
Mighty Tigers
-
17.04 15:30
Red Lions
0-1
0-0
Silver
0-0
17.04 20:00
Super United Sports
1-5
1-3
United Victory
1-3
17.04 16:15
Sabah
4-0
2-0
UiTM
2-0
17.04 17:00
Perak
1-1
0-0
Kedah
0-0
17.04 17:00
Skuad Projek
0-3
0-1
Kelantan United
0-1
17.04 17:00
Terengganu 2
4-3
1-2
Johor DT II
1-2
17.04 03:30
Necaxa
0-0
0-0
Queretaro
0-0
17.04 05:30
Mazatlan FC
0-0
0-0
Atlas
0-0
17.04 18:00
Atlas K
3-1
0-0
Necaxa K
0-0
17.04 18:00
Mazatlan FC K
0-2
0-0
Pachuca K
0-0
17.04 20:00
U.N.A.M. K
3-2
2-1
Queretaro K
2-1
17.04 22:30
Ghazl El Mahallah
2-2
1-0
Pyramids
1-0
17.04 02:15
Nouadhibou
3-0
3-0
Tidjikja
3-0
17.04 02:00
Costa del Este
0-0
0-0
Deportivo Universitario
0-0
17.04 03:00
Independiente
1-0
0-0
Plaza Amador
0-0
17.04 03:00
Miguelito
2-1
1-0
Chiriqui
1-0
17.04 01:00
Guairena FC
1-2
1-2
Olimpia Asuncion
1-2
17.04 03:15
12 de Octubre
1-1
0-1
Guarani
0-1
17.04 17:00
3 De Febrero
2-2
2-2
Dep. Capiata
2-2
17.04 17:00
Guarani de Trinidad
0-0
0-0
Fernando de la Mora
0-0
17.04 17:00
Rubio Nu
2-2
0-1
Sportivo Trinidense
0-1
17.04 16:00
Lechia
2-2
0-1
Piast
0-1
17.04 18:30
Rakow
3-1
2-0
Lech
2-0
17.04 21:00
Wisla
0-1
0-0
Warta
0-0
17.04 13:40
Leczna
0-0
0-0
Puszcza
0-0
17.04 16:00
R. Rzeszow
1-0
0-0
Stomil Olsztyn
0-0
17.04 17:00
Sandecja
3-1
2-0
Widzew Lodz
2-0
17.04 21:00
Termalica B-B.
ERT.
-
Chrobry Glogow
-
17.04 16:00
Garbarnia
2-1
1-0
Ostroda
1-0
17.04 17:00
Elblag
3-1
1-1
Lech 2
1-1
17.04 17:00
Skra
0-1
0-0
Hutnik Krakow
0-0
17.04 17:00
Suwalki
4-1
2-1
Bytovia Bytow
2-1
17.04 14:00
Blonianka Blonie
3-0
0-0
Sokol Aleksandrow L.
0-0
17.04 15:00
KS Kutno
1-2
1-1
Pelikan
1-1
17.04 16:00
Radomsko
4-0
1-0
W. Mazowieckie
1-0
17.04 16:00
Zambrow
4-2
1-1
T. Mazowiecki
1-1
17.04 17:00
Wasilkow
2-0
1-0
Huragan Morag
1-0
17.04 18:00
Bron Radom
3-0
0-0
Concordia Elblag
0-0
17.04 15:00
Biala Piska
1-2
0-0
Grodzisk M.
0-0
17.04 15:00
Jagiellonia II
1-2
0-0
Swit
0-0
17.04 16:00
Skierniewice
2-3
1-2
Legia II
1-2
17.04 14:00
Unia Swarzedz
3-0
2-0
Mieszko
2-0
17.04 15:00
Chemik Police
0-1
0-0
Unia Janikowo
0-0
17.04 15:00
Swinoujscie
1-0
0-0
Pomorzanin Torun
0-0
17.04 16:00
Gornik Konin
1-4
0-0
Koszalin
0-0
17.04 17:00
Gryf Wejherowo
1-0
0-0
Jarocin
0-0
17.04 18:00
Kotwica Kolobrzeg
1-2
1-1
Kleczew
1-1
17.04 18:00
Nielba Wagrowiec
1-0
1-0
Gwardia Koszalin
1-0
17.04 12:00
Swit Skolwin
4-2
2-1
Pogon Szczecin II
2-1
17.04 15:00
Elana Torun
2-0
0-0
B. Gdynia
0-0
17.04 16:00
Starogard Gdanski
2-1
1-0
Przodkowo
1-0
17.04 17:00
Sroda
2-2
1-0
Stezyca
1-0
17.04 15:00
Sleza Wroclaw
1-0
1-0
Warta Gorzow
1-0
17.04 16:00
Bielsko-Biala
3-2
2-0
Goczalkowice Zdroj
2-0
17.04 16:00
Zaglebie 2
0-1
0-0
Ruch
0-0
17.04 17:00
Polonia B.
5-3
2-0
Polonia Swidnica
2-0
17.04 17:30
Brzeg
2-1
2-1
Gwarek Tarnowskie Gory
2-1
17.04 17:30
Nysa
0-2
0-2
Pawlowice
0-2
17.04 17:30
Piast Zmigrod
2-2
1-0
Kluczbork
1-0
17.04 17:30
Z. Gora
0-0
0-0
Gornik Z. 2
0-0
17.04 14:00
Jutrzenka Giebultow
2-4
1-3
Biala Podlaska
1-3
17.04 17:00
Siarka Tarnobrzeg
2-1
1-0
Sokol Sieniawa
1-0
17.04 17:30
Wolka Pelkinska
ERT.
-
Ostrowiec
-
17.04 18:00
Podhale Nowy Targ
1-1
1-0
Stal Krasnik
1-0
17.04 13:00
Escola Warszawa U18
ERT.
-
Gwarek Zabrze U18
-
17.04 13:00
Gornik Z. U18
ERT.
-
Lechia U18
-
17.04 13:00
Hutnik Krakow U18
ERT.
-
Arka U18
-
17.04 13:00
Legia U18
ERT.
-
Slask U18
-
17.04 13:00
Pogon Szczecin U18
ERT.
-
Jagiellonia U18
-
17.04 13:00
UKS SMS Lodz U18
ERT.
-
Cracovia U18
-
17.04 13:00
Olimpia Szczecin K
1-2
1-0
UKS SMS Lodz K
1-0
17.04 13:15
Czarni Sosnowiec K
1-3
0-0
Medyk Konin K
0-0
17.04 14:00
Katowice K
2-1
1-1
Slask K
1-1
17.04 14:30
Biedrzychowice K
2-3
0-2
ROW Rybnik K
0-2
17.04 17:30
Guimaraes
1-0
1-0
Santa Clara
1-0
17.04 17:30
Moreirense
2-3
2-3
Tondela
2-3
17.04 20:00
Belenenses
2-0
1-0
Maritimo
1-0
17.04 20:00
1-2
0-1
Gil Vicente
0-1
17.04 22:30
Rio Ave
0-0
0-0
Braga
0-0
17.04 13:00
Feirense
1-0
1-0
Varzim
1-0
17.04 15:00
Chindia Targoviste
2-0
1-0
FC Hermannstadt
1-0
17.04 17:30
Gaz Metan
1-1
1-1
FC Voluntari
1-1
17.04 20:30
Univ. Craiova
0-0
0-0
Sepsi Sf. Gheorghe
0-0
17.04 11:00
Aerostar
1-5
1-3
Viitorul Tg. Jiu
1-3
17.04 11:00
CSM Resita
2-0
0-0
Concordia
0-0
17.04 11:00
F. Constanta
3-1
2-0
Comuna Recea
2-0
17.04 11:00
Metaloglobus Bucharest
1-0
0-0
CSM Slatina
0-0
17.04 12:30
Petrolul
1-1
0-1
Gloria Buzau
0-1
17.04 17:00
Bradu Borca
0-3
0-1
Miroslava
0-1
17.04 17:00
Dante Botosani
4-0
2-0
Pascani
2-0
17.04 17:00
Husana Husi
3-1
1-0
Ceahlaul
1-0
17.04 17:00
Somuz Falticeni
1-2
0-0
Bucovina Radauti
0-0
17.04 17:00
Vaslui
0-1
0-1
Foresta Suceava
0-1
17.04 14:00
Avantul Valea Marului
0-2
0-2
CSM Focsani
0-2
17.04 17:00
Chiscani
1-3
0-1
CSM Bacau
0-1
17.04 17:00
Liesti
1-1
0-1
Viitorul Ianca
0-1
17.04 17:00
Otelul
1-2
1-1
Braila
1-1
17.04 17:00
Ramnicu Sarat
3-1
1-1
Faurei
1-1
17.04 15:00
FC Viitorul 2
1-1
1-0
Afumati
1-0
17.04 15:00
Inainte Modelu
1-2
0-0
Axiopolis Cernavoda
0-0
17.04 17:00
Oltenita
3-4
0-3
Agricola Borcea
0-3
17.04 17:00
Recolta Gh. Doja
0-1
0-0
Gloria Albesti
0-0
17.04 17:00
Progresul Spartac
3-0
0-0
Metalul Buzau
0-0
17.04 17:00
Steaua Bucuresti
2-0
0-0
Rapid Bucuresti 2
0-0
17.04 17:00
Voluntari 2
4-1
3-0
Concordia 2
3-0
17.04 14:00
Targu Secuiesc
1-0
1-0
Kids Tampa Brasov
1-0
17.04 17:00
CS Blejoi
1-4
0-3
SR Brasov
0-3
17.04 16:00
Univ. Craiova 2
0-2
0-0
Vedita Colonesti
0-0
17.04 17:00
Petrolul Potcoava
0-1
0-1
FC Pucioasa
0-1
17.04 17:00
Sporting Rosiori
3-2
1-1
Filiasi
1-1
17.04 17:00
Horezu
3-3
1-1
CSM Deva
1-1
17.04 17:00
Jiul Petrosani
0-1
0-0
Viitorul Selimbar
0-0
17.04 17:00
Avantul Periam
4-1
2-0
Fortuna Becicherecu Mic
2-0
17.04 17:00
Progresul Pecica
1-0
1-0
Ghiroda
1-0
17.04 17:00
Teuz Cermei
1-2
1-1
Progresul Ezeris
1-1
17.04 17:00
Cugir
0-1
0-1
CS Hunedoara
0-1
17.04 17:00
Sanatatea Cluj
3-3
2-1
Ariesul Turda
2-1
17.04 17:00
Bistrita
0-0
0-0
Baia Mare
0-0
17.04 17:00
CSM Satu Mare
5-0
3-0
Luceafarul Oradea
3-0
17.04 17:00
Sanmartin
1-0
0-0
1910 Oradea
0-0
17.04 17:00
Simleul Silvaniei
1-0
1-0
Zalau
1-0
17.04 17:00
Somcuta Mare
0-0
0-0
Somesul Dej
0-0
17.04 14:00
Akhmat Grozny
3-1
2-0
Khimki
2-0
17.04 16:30
Lok. Moscow
4-1
2-1
FK Rostov
2-1
17.04 16:30
R. Volgograd
0-3
0-0
Din. Moskova
0-0
17.04 19:00
Krasnodar
2-2
1-0
1-0
17.04 12:00
Tomsk
0-0
0-0
Veles Moscow
0-0
17.04 13:00
Yenisey
1-2
1-1
Orenburg
1-1
17.04 14:00
Omsk
0-1
0-0
Baltika
0-0
17.04 14:00
Samara
5-1
2-0
F. Voronezh
2-0
17.04 14:00
Sp. Moscow 2
2-0
2-0
Volgar-Astrakhan
2-0
17.04 15:00
Chertanovo M.
0-4
0-3
SKA Khabarovsk
0-3
17.04 15:00
Tekstilshtik
0-0
0-0
Yaroslavl
0-0
17.04 16:00
D. Bryansk
2-1
0-0
Krasnodar 2
0-0
17.04 16:00
Neftekhimik
3-2
2-0
Akron Togliatti
2-0
17.04 16:00
Nizhny Novgorod
2-0
1-0
FK Chayka
1-0
17.04 17:00
Alania Vladikavkaz
1-1
1-0
Torpedo Moscow
1-0
17.04 09:00
Chita
0-2
0-0
Zvezda St. Peterburg
0-0
17.04 13:00
Kolomna
1-1
1-0
Leningradets
1-0
17.04 14:00
Znamya Truda
1-1
1-1
Din. Moscow 2
1-1
17.04 15:00
Zenit Irkutsk
İPT.
-
Zenit 2
-
17.04 16:00
Murom
0-2
0-1
Olimp-Dolgoprudny
0-1
17.04 17:00
Luki-Energiya
2-1
2-0
Vladimir
2-0
17.04 17:00
Smolensk
0-2
0-0
Rodina Moscow
0-0
17.04 13:00
Dynamo Barnaul
1-0
0-0
Volna Nizhegorodskaya
0-0
17.04 13:00
FK Novosibirsk
3-1
0-0
Ulyanovsk
0-0
17.04 15:00
Ryazan K
4-1
1-1
FK Rostov K
1-1
17.04 18:30
Zenit K
3-0
2-0
Kazan K
2-0
17.04 16:00
Cailungo
1-1
0-0
Pennarossa
0-0
17.04 16:00
Cosmos
2-5
1-4
Juvenes/Dogana
1-4
17.04 16:00
Folgore
2-1
1-0
Fiorentino
1-0
17.04 16:00
Tre Penne
4-3
2-1
Domagnano
2-1
17.04 20:00
Jaraaf
0-0
0-0
Mbour
0-0
17.04 20:00
Teungueth
2-1
1-0
Dakar SC
1-0
17.04 20:00
Crvena zvezda
2-1
0-1
Radnik
0-1
17.04 17:00
Kabel Novi Sad
1-0
0-0
Zemun
0-0
17.04 17:00
Radnicki 1923
0-0
0-0
Borac 1926
0-0
17.04 17:00
Radnicki Pirot
2-1
1-0
Loznica
1-0
17.04 17:00
Sloga Kraljevo
0-0
0-0
Jagodina
0-0
17.04 12:00
Sindjelic Beograd
2-0
0-0
Lokomotiva Beograd
0-0
17.04 17:00
Mladenovac
0-1
0-1
Polet Dorcol
0-1
17.04 17:00
Radnicki Beograd
5-1
3-1
Zvezdara
3-1
17.04 17:30
Studentski Grad
2-1
-
TEK Sloga
-
17.04 17:30
Becej
5-0
-
Vojvodina Perlez
-
17.04 17:30
Dinamo Pancevo
0-0
-
Hajduk 1912
-
17.04 17:30
Feniks 1995
1-0
-
Omladinac NB
-
17.04 17:30
Jedinstvo SP
3-0
-
Kozara BVS
-
17.04 17:30
Mladost GAT
2-0
-
Vrsac
-
17.04 17:30
Radnicki 1912
2-0
0-0
1. Maj Ruma
0-0
17.04 17:30
Radnicki Zrenjanin
0-0
0-0
Stari Grad
0-0
17.04 17:30
Sloboda NK
2-1
2-0
Sloga Conoplja
2-0
17.04 17:30
Dunav Prahovo
2-1
-
Car Konstantin
-
17.04 17:30
Paracin
3-1
-
Timocanin
-
17.04 17:30
Pcinja
4-1
0-1
Zupa
0-1
17.04 17:30
Sindelic
2-1
-
Morava Vladicin Han
-
17.04 17:30
Timok
3-0
-
Moravac
-
17.04 17:30
Trstenik
3-2
-
Rembas
-
17.04 17:00
Gruza
0-0
0-0
Sloboda
0-0
17.04 17:00
Macva Bogatic
2-1
1-0
Sloga Petrovac
1-0
17.04 17:00
Sloga Pozega
4-2
2-1
Susica
2-1
17.04 17:00
Smederevo
7-0
3-0
Bane Raska
3-0
17.04 17:00
Sumadija Arandjelovac
0-4
-
Tutin
-
17.04 17:00
Trepca
0-4
0-1
Jedinstvo U.
0-1
17.04 15:30
Hougang
1-1
0-0
Young Lions
0-0
17.04 15:30
Tanjong Pagar
0-6
0-3
Albirex Niigata
0-3
17.04 16:30
Ruzomberok
1-0
0-0
Pohronie
0-0
17.04 18:00
Nitra
0-3
0-3
Senica
0-3
17.04 18:00
Sered
2-0
1-0
Michalovce
1-0
17.04 16:30
Slovan Bratislava
1-2
0-1
Trnava
0-1
17.04 18:00
Dun. Streda
2-0
2-0
Trencin
2-0
17.04 12:00
Bardejov
2-1
0-0
S. Bratislava B
0-0
17.04 17:30
FC Kosice
5-0
1-0
Dubnica
1-0
17.04 17:30
Komarno
2-1
0-0
Trebisov
0-0
17.04 17:30
L. Mikulas
1-1
0-1
Podbrezova
0-1
17.04 17:30
Poprad
1-6
0-4
Zilina B
0-4
17.04 17:30
Puchov
1-1
0-0
Skalica
0-0
17.04 16:00
Bravo
2-2
1-0
Domzale
1-0
17.04 18:15
Gorica
0-1
0-0
O. Ljubljana
0-0
17.04 21:00
Koper
1-0
0-0
Tabor Sezana
0-0
17.04 16:00
Ilirija
ERT.
-
Fama Vipava
-
17.04 16:00
Izola
ERT.
-
Sava Kranj
-
17.04 16:00
NK Adria
ERT.
-
Grosuplje
-
17.04 16:00
Sencur
ERT.
-
Tolmin
-
17.04 16:00
Skofja Loka
ERT.
-
Ljubljana Svoboda
-
17.04 16:00
Zagorje
ERT.
-
Sobec Lesce
-
17.04 16:00
Ziri
ERT.
-
Postojna
-
17.04 21:35
Al-Fateh
1-1
1-0
Damac
1-0
17.04 22:10
Al Wehda
0-1
0-0
Al-Ettifaq
0-0
17.04 01:00
Huachipato
5-3
1-2
Nublense
1-2
17.04 03:30
U. Catolica
2-1
2-0
Curico Unido
2-0
17.04 18:00
San Felipe
2-3
2-0
D. Puerto Montt
2-0
17.04 19:00
Barnechea
0-1
0-0
Coquimbo
0-0
17.04 14:30
Dushanbe 83
1-0
1-0
Khatlon
1-0
17.04 14:30
Khujand
2-0
1-0
CSKA Pomir Dushanbe
1-0
17.04 14:00
Coastal Union
2-1
1-1
Ruvu Shooting
1-1
17.04 16:00
Mtibwa Sugar
1-1
1-1
Kagera Sugar
1-1
17.04 19:00
Young Africans
1-0
0-0
Biashara Mara United
0-0
17.04 14:00
Khonkaen Utd.
2-1
1-1
Nakhon Pathom
1-1
17.04 10:00
Taipei Bear K
0-0
0-0
New Taipei K
0-0
17.04 10:00
Taoyuan K
0-4
0-3
Hualien K
0-3
17.04 11:30
Kaohsiung K
0-2
0-2
Taichung Blue K
0-2
17.04 17:00
Sara Sport
ERT.
-
Binah
-
17.04 18:00
ASC Kara
7-0
2-0
Binah
2-0
17.04 15:30
CO Medenine
1-1
1-1
Hammam-Lif
1-1
17.04 13:30
2-3
0-1
Erzurum BB
0-1
17.04 16:00
1-1
1-0
1-0
17.04 19:00
1-3
1-2
1-2
17.04 16:00
Keçiörengücü
0-1
0-1
0-1
17.04 19:00
3-0
3-0
3-0
17.04 15:00
Express
1-1
0-0
Mbarara City
0-0
17.04 16:00
Busoga
2-1
1-0
Police
1-0
17.04 16:00
Myda
0-3
0-1
Bright Stars
0-1
17.04 16:00
UPDF
4-2
3-1
Kyetume
3-1
17.04 16:00
Wakiso Giants
2-0
1-0
Onduparaka FC
1-0
17.04 14:00
Minaj
3-1
2-0
Desna
2-0
17.04 17:00
Vorskla
4-2
3-0
Zorya
3-0
17.04 19:30
Shakhtar
0-1
0-1
Dyn. Kyiv
0-1
17.04 16:00
Krystal
1-2
0-2
Kramatorsk
0-2
17.04 19:00
Metalist 1925
1-1
1-0
Volyn Lutsk
1-0
17.04 11:00
Kolos Kovalivka U21
6-4
4-2
Dnipro-1 U21
4-2
17.04 12:00
Mariupol U21
1-0
1-0
Olimpik Donetsk U21
1-0
17.04 14:00
Inhulets U21
1-5
1-2
Rukh Lviv U21
1-2
17.04 02:15
Estudiantes M.
4-0
1-0
Trujillanos
1-0
17.04 23:00
Caracas
2-0
1-0
Universidad Central
1-0
17.04 13:00
Binh Dinh
0-1
0-1
Thanh Hoa
0-1
17.04 13:00
Song Lam Nghe An
0-2
0-1
Hong Linh Ha Tinh
0-1
17.04 15:15
Sai Gon FC
0-0
0-0
Hai Phong
0-0
17.04 13:00
BHTS Quang Nam
5-2
2-1
Can Tho
2-1
17.04 14:00
Pho Hien
0-1
0-0
TTBD Phu Dong
0-0
17.04 15:00
OFI Crete
1-1
0-0
Atromitos
0-0
17.04 17:15
Panetolikos
1-0
0-0
Smyrnis
0-0
17.04 19:30
Volos
1-1
1-1
Giannina
1-1
17.04 14:45
Diagoras
2-0
1-0
AO Trikala
1-0
17.04 14:45
Levadiakos
1-2
1-0
Ionikos
1-0
17.04 14:45
O.F. Ierapetra
1-2
1-0
Xanthi
1-0
17.04 12:00
Kalamata
0-0
0-0
Niki Volos
0-0
17.04 16:30
Aris Skalas
1-1
1-0
Pangytheatikos
1-0
17.04 15:00
Start (Nor)
2-3
1-1
Bryne (Nor)
1-1
17.04 15:30
Molde (Nor)
2-1
2-1
Stjordals Blink (Nor)
2-1
17.04 17:30
HJK (Fin)
1-2
0-1
Lahti (Fin)
0-1
17.04 16:00
Sogndal (Nor)
4-1
4-1
Brann (Nor)
4-1
17.04 16:30
Kristiansund (Nor)
0-3
0-1
Ranheim (Nor)
0-1
17.04 14:00
Rosenborg K (Nor)
4-1
4-1
Kil/Hemne K (Nor)
4-1
17.04 15:00
Grimstad K (Nor)
1-2
1-0
Lyn K (Nor)
1-0
17.04 15:00
Ovrevoll Hosle K (Nor)
1-0
1-0
Fart K (Nor)
1-0
17.04 15:00
RØA K (Nor)
5-0
1-0
Honefoss K (Nor)
1-0
17.04 17:30
Vålerenga K (Nor)
7-0
4-0
Grei K (Nor)
4-0
17.04 17:00
Viking (Nor)
1-1
1-1
Åsane (Nor)
1-1
17.04 18:00
Jerv (Nor)
3-2
2-0
Sandnes (Nor)
2-0
17.04 15:30
Gafsa
2-1
0-0
ES Djerba
0-0