comScore

Zafer Çubukçu kimdir, kaç yaşında? Zafer Çubukçu evli mi? Zafer Çubukçu aslen nereli?

25 Temmuz 2018, Çarşamba 10:42
Zafer Çubukçu kimdir, kaç yaşında? Zafer Çubukçu evli mi? Zafer Çubukçu aslen nereli?

Zafer Çubukçu kimdir, kaç yaşında? Zafer Çubukçu aslen nereli? Zafer Çubukçu ne iş yapıyor? Zafer Çubukçu eğitim hayatı. Zafer Çubukçu Instagram, Zafer Çubukçu Twitter, Zafer Çubukçu Facebook hesapları var mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlığı görevine getirilen Zafer Çubukçu hakkında tüm bilgiler. 

Zafer Çubukçu kimdir? Zafer Çubukçu kaç yaşında? Zafer Çubukçu evli mi? Zafer Çubukçu aslen nereli? Zafer Çubukçu ne iş yapıyor? Zafer Çubukçu hangi okuldan mezun? Zafer Çubukçu eğitim hayatını nerede tamamladı? Zafer Çubukçu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı olarak görevlendirildi. Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlığını yapacak olan Fecir Alptekin ve Zafer Çubukçu hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. 

FECİR ALPTEKİN KİMDİR? TIKLAYIN >>
Fecir Alptekin kimdir, kaç yaşında? Fecir Alptekin nereli? Fecir Alptekin ne iş yapıyor? Fecir Alptekin evli mi?
 

Zafer Çubukçu kimdir, kaç yaşında? Zafer Çubukçu ne iş yapıyor?


Zafer Çubukçu, 1986 doğumludur. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı olan Zafer Çubukçu, Karabük'te doğmuştur. Aslen Karabüklü olan Zafer Çubukçu, ODTÜ İngilizce İşletme Böplümü mezunudur. Zafer Çubukçu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığ da yapmıştır. Zafer Çubukçu ayrıca Başbakanlık Müşavirliği görevinde de bulunmuştur. Zafer Çubukçu, 201 yılında evlenmiştir ve nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştır.

ZAFER ÇUBUKÇU TWEETLERİ İÇİN TIKLAYIN >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"