comScore

Fecir Alptekin kimdir, kaç yaşında? Fecir Alptekin nereli? Fecir Alptekin ne iş yapıyor? Fecir Alptekin evli mi?

25 Temmuz 2018, Çarşamba 10:34
Fecir Alptekin kimdir, kaç yaşında? Fecir Alptekin nereli? Fecir Alptekin ne iş yapıyor? Fecir Alptekin evli mi?

Fecir Alptekin kimdir? Fecir Alptekin kaç yaşında? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı olan Fecir Alptekin'in kim olduğu merak ediliyor ve internette Fecir Alptekin kimdir, Fecir Alptekin kim, Fecir Alptekin nereli, Fecir Alptekin kaç yaşında, Fecir Alptekin ne iş yapıyor, Fecir Alptekin Instagram, Fecir Alptekin Twitter gibi konulara aranıyor.

Fecir Alptekin kimdir? Cumhurbaşkanı Başdanışmanı görevine getirilen Fecir Alptekin ismi herkesi şaşırttı. İnternette Fecir Alptekin kimdir, kaç yaşında şeklinde aramalar yapılırken sizler için Fecir Alptekin kim, Fecir Alptekin ne iş yapıyor, Fecir Alptekin aslen nereli, Fecir Alptekin evli mi, Fecir Alptekin çocukları var mı, Fecir Alptekin Instagram, Fecir Alptekin Twitter, Fecir Alptekin Facebook gibi merak edilen konularla ilgili tüm detayları sizlere hazırladık. 
 

Fecir Alptekin kimdir, kaç yaşında? Fecir Alptekin ne iş yapıyor? Fecir Alptekin eğitimi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlığı görevine getirilen Fecir Alptekin'in kim olduğu merak ediliyordu. Fecir Alptekin biyografisini sizle riçin hazırladık. Fecir Alptekin Lise eğitimini İtalyan Lisesi'nde aldı. Fecir Alptekin ardından Boğaziçi Üniversitesi'nde eğitimini tamamladı.

Fecir Alptekin, Cumhuriyet ve Yeni Binyıl Gazeteleri'nde muhabir ve editör olarak çalışmaya başlayarak medya sektörüne girdi. Fecir Alptekin ardından TUSİAD, Türk Reklam Ajansları Derneği ve Meorial Sağlık Gruplarında çeşitli görevlerde bulundu. 2006 yılından bu yana da Turkuvaz Medya Grubu'nda Kurumsal İletişim Grubu Başkanlığı görevindeydi.

FECİR ALPTEKİN TWEETLERİ İÇİN TIKLA >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"