comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Kemal Özdeş oldu

23 Ocak 2020, Perşembe 23:08
Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Kemal Özdeş oldu

Yeni Malatyaspor, Sergen Yalçın'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Kemal Özdeş'i getirdi.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor, teknik direktör Kemal Özdeş ile sözleşme imzaladı. Resmi açıklamada Kemal Özdeş ile anlaşıldığını duyuran Yeni Malatyaspor, sosyal medyadan imza anlarına dair fotoğraflar paylaştı. Süper Lig'deki kötü gidişatın ardından Türkiye Kupası'nda alınan farklı mağlubiyet nedeniyle Adil Gevrek önderliğindeki Yeni Malatyaspor yönetimi, teknik direktör Sergen Yalçın'ın görevine son vermişti.
 

Kemal Özdeş, Yeni Malatyaspor ile anlaştı mı?


Yeni Malatyaspor'un sosyal medyadan yayınladığı açıklamada, "Yeni teknik direktörümüz Kemal Özdeş oldu. Kulübümüz, teknik direktörlük görevi için Kemal Özdeş ile anlaşmıştır. Büyük camiamıza hayırlı olsun." denildi. Kemal Özdeş'in sözleşme süresi hakkında açıklamaya yer verilmedi.

Kendisini Yeni Malatyaspor'a bağlayan kontratı imzalayan Kemal Özdeş, ardından kulüp başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri ile objektiflere poz verdi. 
KEMAL ÖZDEŞ'İN YÖNETTİĞİ TAKIMLAR

Keaml Özdeş, 1 Aralık 2019 tarihinde Kasımpaşa'dan ayrılmış ve kendisinden sonra gelen Tayfur Havutçu 1 ay sonra istifa etmişti. 49 yaşındaki Kemal Özdeş, teknik adamlık kariyerinde Manisaspor, Gençlerbirliği, Balıkesirspor, Karşıyaka, Elazığspor, Kasımpaşa ve Göztepe gibi takımları yönetti.

Son dakika Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!