comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da Adil Gevrek'e "Değişim "çağrısı

11 Ağustos 2020, Salı 17:42
Yeni Malatyaspor'da Adil Gevrek'e

Yeni Malatyaspor'da Başkan Adil Gevrek'e muhalefet kesmin "istifa" çağrısından dolayı Malatya'da sular durulmuyor. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da "değişim" dedi. 

FutbolArena - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan düzenlediği basın toplantısında Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'e değişim çağrısında bulundu. 

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU! --> DETAYLAR
"Burası hukuk devletidir. Biz görüş ve düşüncelerimizi Adil Gevrek'e ilettik" diyen Selahattin Gürkan basın toplantısında şu ifadeleri kullandı:

Ben de Yeni Malatyaspor Başkanımız Adil Gevrek Bey'i aradım. Malatyaspor ile ilgili halkla, ilgili ve yetkili kişiler ile yapmış olduğumuz görüşmede böyle bir sonucun olduğunu söyledim. Kendileri de 'Başkanım siz böyle diyorsunuz ama başkaları da bizlere sizlerin görevde kalması daha uygun, diyorlar' dedi. Bizlerin şahıslarla bir durumu olamaz. Adil Bey bu memlekete hizmet etmiş, buradaki talebimiz hem onun huzuru açısından hem Malatya'da bir kan değişikliğinin olması ve yeni bir yönetimle gitmesi daha uygun olacağını uygun bir lisanla ifade ettik. Ama bunu karıştırma noktasında birileri farklı bir amaçla bunu yapıyorsa üzülürüm. Zayıflığın ifadesidir. Farklı ortamlarda, farklı konuşuyorsa, öyle söylemler var, bunlar hoş değil, Malatya'da gezdiğimde herkes 'Buraya ne zaman müdahale edeceksin?'; netice de burası bir hukuk devletidir. Biz ancak görüş ve düşüncelerimizi ifade ederiz. Kendilerine bunu söyleriz. Bunu da ilettik. Bugün de basın toplantısı yapacağımı şeffaf bir şekilde söyledim. Konuşmalarımın özetini de ifade ettim

 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!