comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Malatya'da kazan kaynıyor! Adil Gevrek'e 'İstifa" baskısı

10 Ağustos 2020, Pazartesi 19:27
Malatya'da kazan kaynıyor! Adil Gevrek'e 'İstifa

Yeni Malatyaspor'da Başkan Adil Gevrek'e görevi bırakması yönünde baskılar devam ediyor. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da kazan kaynıyor. Süper Lig'de kabus dolu bir sezon geçiren Yeni Malatyaspor'da taraftarlar ve şehrin önde gelen isimlerinin tepki gösterdiği Adil Gevrek, geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında göreve devam edeceğini açıklamıştı. Ancak Başkan Adil Gevrek'e baskı devam ediyor. 

Süper Ligi küme düşme hattında tamamlayan Yeni Malatyaspor'da yönetimin göreve devam edip etmeyeceği merak ediliyordu. Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, geçtiğimiz günlerde göreve devam edeceğini açıklamasına rağmen şehirde muhalefet kesmin sesi yükselmeye devam etti. 
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın yarın bir basın toplantısı düzenleyeceği ve Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'in göreve devam etmemesi yönünde görüş bildireceği öğrenildi. Adil Gevrek'in ise tüm tepkilere rağmen göreve devam etme konusunda ısrarcı olduğu gelen haberler arasında. 

ADİL GEVREK: "İSTİFA ETMEM İSTENİYOR" DEMİŞTİ

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında, "Malatyaspor taraftarı benim istifa etmemi istiyor ve istifa etmem Malatya'nın menfaatine, bir dakika durmam. Birkaç kişi istedi diye de bu olmaz. Bazen protestolarda haktır, istifaya çağırmakta haktır. Zaman zaman maçlarda protestolar olur. Bizim hiçbir zaman taraftara kırgınlığımız olmadı. Çünkü taraftar oraya geliyor, bu onların hakkıdır. Yeter ki hakaret olmasın" ifadelerini kullanmıştı. 

ÇARPICI SÖZLER: "BİZE İHANET ETTİLER"

Öte yandan Adil Gevrek aynı basın toplantısında "ihanet" vurgusunu yaparak, "İnandığımız insanlar maalesef yanlış yaptılar. Bazıları ihanet ettiler. Bir şehrin kulübüne ihanetin asla affı olmaz. Şahsıma yapsa eyvallah derim ama bir kulübe ihanet ediliyorsa bu ihanetin asla ve asla affı olmayacak. Belki bu da bizim suçumuz. İhanet edenlere inanıp, güvendik" dedi. 

Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!