comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Malatya'da kadro dışı operasyonu! Gökhan Töre ve Mustafa Akbaş

01 Mart 2020, Pazar 23:29
Malatya'da kadro dışı operasyonu! Gökhan Töre ve Mustafa Akbaş

Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Kemal Özdeş ile yollar ayrıldı. Ayrıca takımda geniş çaplı bir operasyonla kadro dışı bırakılacak oyuncular olacak. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Kemal Özdeş ile yollarını ayırdı. Süper Lig 24. haftasında deplasmanda Denizlispor'a 2-0 mağlup olan Yeni Malatyaspor'da, Sergen Yalçın'ın yerine göreve gelen Kemal Özdeş'in macerası 5 maç sürdü. 

Üst üste alınan kötü sonuçlara bir türlü dur diyemeyen Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Kemal Özdeş ile yollar ayrıldı. Yeni Malatyaspor kulübünden yapılan açıklamada, "Yönetim kurulumuzca yapılan toplantı sonucunda Teknik Direktörümüz Kemal Özdeş ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız." ifadelerine yer verildi. 
5 MAÇTA 5 MAĞLUBİYET

Yeni Malatyaspor'da Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından göreve gelen Kemal Özdeş, takımın başında çıktığı 5 maçta da puan alamadı. Son olarak Denizlispor'a 2-0 kaybeden Yeni Malatyaspor, 24 puanda kaldı. 

KEMAL ÖZDEŞ YÖNETİMİNDE YENİ MALATYASPOR 5 MAÇTA 5 YENİLGİ ALDI

1-2 Alanyaspor
0-1 Ankaragücü
0-1 Galatasaray
1-2 Antalyaspor
0-2 Denizlispor

KADRO DIŞILAR GELİYOR! MUSTAFA AKBAŞ VE GÖKHAN TÖRE

Öte yandan Yeni Malatyaspor'da yönetim kötü gidişattan dolayı kadro dışılar geliyor. Mustafa Akbaş ve Gökhan Töre'nin kadro dışı bırakılmaları bekleniyor. 

Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!