comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vitor Pereira'nın Fenerbahçe yönetimine tepkisi

10 Ağustos 2016, Çarşamba 15:37
Vitor Pereira'nın Fenerbahçe yönetimine tepkisi

Vitor Pereira'nın Haziran ayında Fenerbahçe'den ayrılmak üzere bavullarını topladığı ortaya çıktı. Portekizli teknik adam bu yüzden yönetime tepkili. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Teknik Direktör Vitor Pereira ile henüz resmi bir karar açıklanmamasına rağmen yönetim Portekizli teknik adamla yolları ayırmanın planlarını yapıyor. 

Öte yandan Vitor Pereira ve Fenerbahçe yönetimi hakkında geçtiğimiz sezona dair önemli bir gerçek ortaya çıktı. 
VALİZLERİNİ TOPLAMIŞTI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın, geçtiğimiz sezon sonu Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluğu kaçtıktan sonra valizlerini topladığı öğrenilirken, Aziz Yıldırım'ın "devam ediyoruz' sözlerinden sonra bu karara şaşırdığı ortaya çıktı. 

"BENİ İSTEYEN ÇOK KULÜP VARDI"

Fenerbahçe'nin, Monaco'ya elenmesinin ardından görevine son verilmesi beklenen Vitor Pereira ise yönetime tepkili. Zira Haziran ayında görevden ayrılmayı planlayan Portekizli hoca, yönetime giderek "Haziran'da beni gönderseydiniz isteyen çok kulüp vardı. Siz bana devam ediyoruz dediğiniz için gelen teklifleri reddettim. Bu saatten sonra da iyi bir kulüp bulmam zor. Bana sezon sonu bu kararı söyleyecektiniz. Şimdi değil." sözleriyle sitem etti. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!