comScore

"Vitor Pereira gelirse Hulk ayrılacak"

12 Ocak 2022, Çarşamba 23:52

Hulk'un Atletico Mineiro yönetimine Çin'de çalıştığı dönemde sorun yaşamasından dolayı "Eğer Vitor Pereira göreve gelirse ben yokum" dediği iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Brezilya'da son şampiyon Atletico Mineiro'da yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor. Adaylar arasında Jorge Jesus, Villas Boas, Vitor Pereira yer alırken, Vitor Pereira'nın göreve gelmesinde Hulk'un takımdan ayrılacağı iddia edildi. 

A Bola'nın haberine göre, Vitor Pereira ile Çin'de Shanghai döneminde birlikte çalışan Hulk'un eski hocasıyla arası iyi değil. 2020'de Shanghai'de forma giyerken Hulk, Vitor Pereira'nın kendisini erken çıkardığı maçtan sonra çok sinirlenip, Portekizli teknik adamı kendisine olan tavrının olumsuz olması nedeniyle yönetime şikayet etmişti. Vitor Pereira da bu durumdan rahatsız olunca ikili arasındaki bağ o dönem tamamen koptu. 
Hulk ile Vitor Pereira'nın arasının hala iyi olmadığı öğrenilirken tecrübeli golcünün Atletico Mineiro yönetimine, "Vitor Pereira gelirse ben yokum." dediği öne sürüldü. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!