comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vitor Pereira takımda kalacak mı? - Fenerbahçe Haberleri

25 Mayıs 2016, Çarşamba 13:26
Vitor Pereira takımda kalacak mı? - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'nın geleceği Türkiye Kupası Finali'nde alınacak sonuca bağlı. Son dakika Fenerbahçe haberleri burada.

FutbolArena - Süper Lig'de şampiyonluğu kaçıran Fenerbahçe'de bu sezon için geride kalan tek hedef Türkiye Kupası'nı kazanmak. Sarı lacivertli yönetim kupanın kazanılması halinde Vitor Pereira ile yola devam etme kararı alabilir.
 

Vitor Pereira, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Sezon bitiminde öz eleştiri yapan yöneticilerin özellikle Giuliano Terraneo konusunda hata yaptıklarını kabul ettiği ve Vitor Pereira'nın sorumluluğunun az olduğunu kabul ettikleri öğrenildi. İdarecilerin, Portekizli hocanın takımı yeni oluşturduğunu ve ligi tanımasının gelecek sezon için avantaj olacağını düşündüğü ifade edildi.

Aynı zamanda Pereira'nın sözleşmesinin devam etmesi ve istifa etmediği sürece gönderilmesi halinde ödenecek tazminatın da kulübe ekstra maliyet getirecek olması nedeniyle ayrılığa karşı bir görüş olduğu belirtiliyor.
Portekizli teknik adamın da Fenerbahçe'yi şampiyon yapmadan ayrılmak istemediği biliniyor. Gittiği her takımda şampiyonluk yaşayan Pereira'nın sarı lacivertlileri de mutlu sona ulaştırmadan gitmek istemediği ifade edildi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!