comScore

Vitor Pereira: "Başkanımız bu tepkileri hak etmiyor"

19 Aralık 2021, Pazar 22:27
Vitor Pereira:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Beşiktaş derbisinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 17. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş 2-2 berabere kaldı. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
VİTOR PEREİRA

Bugün takımım kazanmak için her şeyi yaptı. Her şeyi denedi. Futbol maalesef böyle. Takımım bugün başkanımızın, camiamızın, taraftarımızın hak ettiği şekilde savaştı. Maalesef istediğimiz sonuç olmadı

Başkanımız bizi her zaman destekledi. Her zaman bize yardım etti. Başarılı olabilmemiz için en iyi şartları bize sundular. Taraftarların duygularını da kabul etmemiz gerekiyor. Tutkulu bir taraftarımız var. Takımlarına tapıyorlar. Onlar için savaşmalıyız."
.
"FENERBAHÇE TARAFTARLARI İÇİN SAVAŞMALIYIZ"

"Sahada taraftarı, başkanı ve hocası için oynayan bir takım gördüm. Takımım çok koştu. Söylediğiniz şeyleri insanlar konuşur. Ben ne dendiğini umursamıyorum. Fenerbahçe'de olmaktan gururluyum. Ne konuşulduğu umrumda değil. Bizim yapmamız gereken şey çalışmalarımıza devam etmek. Yarın yeni bir gün önümüzdeki maça odaklanmamız gerekiyor, birlik olmamız gerekiyor. Puan farkını kapatmak istiyoruz ama futbolda her şeyi kontrol edemiyorsunuz. Başkanımız bizi her zaman destekledi, başarılı olabilmemiz için bize en iyi şartları sundular ama taraftarların duygularını da kabul etmek gerekiyor. Taraftarlarımız çok duygulu, takımlarına tapıyorlar. Bu tepkileri anlamamız gerekiyor. Bizim de onlar için savaşmamız gerekiyor."

Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci'nin maç kaçırmaları dolayısıyla fizik seviyelerinin ilk 11'de başlamak için yeterli olmadığını ve antrenman performansına göre en iyi ilk 11'i sahaya sürdüklerini düşündüğünü aktaran Pereira, puan kaybını oyuncu tercihleri sebebiyle yaşamadıklarını dile getirerek sözlerini tamamladı.

TEKNİK DİREKTÖR İDDİALARINA YANIT

Vitor Pereira, Fenerbahçe'de son günlerde teknik direktör iddialarıyla ilgili olarak, "Ben Fenerbahçe'de çalışmaktan gururluyum. Ne konuşulduğu umurumda değil." dedi.  

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!