comScore

Tweetdeck giriş 2019, Tweetdeck çöktü mü, Tweetdeck neden giriş yapılmıyor? (Tweetdeck giriş sorunu 2 Ekim 2019)

02 Ekim 2019, Çarşamba 10:36
Tweetdeck giriş 2019, Tweetdeck çöktü mü, Tweetdeck neden giriş yapılmıyor? (Tweetdeck giriş sorunu 2 Ekim 2019)

Tweetdeck çöktü mü, Tweetdeck neden giriş yapılmıyor, Tweetdeck giriş yöntemleri şeklinde yapılan aramaların yanıtları haberimizde.

Tweetdeck neden giriş yapılmıyor, Tweetdeck giriş yöntemleri, Tweetdeck çöktü mü, Tweetdeck giriş yolu, Tweetdeck neden açılmıyor gibi aramalar yaparak bu sabah oluşan Tweetdeck sorununun çözümünü arayan kullanıcılar için detayları derledik. 2 Ekim 2019 Çarşamba günü Tweetdeck giriş sorunu yaşayarak güne başlayan Tweetdeck kullanıcılar Twitter'da yaşanan sorunla karşı karşıya kaldı.
 

Tweetdeck çöktü mü? Tweetdeck neden açılmıyor? Tweetdeck giriş yolları 2 Ekim 2019


Twitter'da bu sabah yaşanan sorun sonrası Tweetdeck kullanıcıları da benzer bir sıkıntıyla güne başladı. Tweetdeck'da yaşanan erişim sorunu sonrası Tweetdeck kullanarak sosyal medya hesaplarına erişmek isteyen kullanıcılar Tweetdeck girişte sorun yaşıyor. Tweetdeck kullanıcı panellerinde, "Ana hesap erişiminiz kısıtlandı" şeklinde urarıyla karşılaşan ve sorununun çözümünü arayanlar için şu anda bu konuyla ilgili bir çözüm bulunmadığı belirtiliyor. Twitter'da yaşanan sıkıntıyla ilgili resmi açıklama henüz yapılmadı. Twitter'da sorunun düzeltilmesiyle birlikte Tweetdeck giriş sorunu da çözüme kavuşmuş olacak.
TWITTER ÇÖKTÜ MÜ?


Twitter tarihçesi - Twitter ne zaman kuruldu?


2004 yılında, Twitter'ın da çatısı altında kurulacağı Odeo isimli bir şirket faaliyete geçiriliyor. 2005 yılında Odeo, “Podcasting” isimli servisini tanıtıyor, fakat beklenen ilgi görülmüyor.Şubat 2006'da Jack Dorsey, Noah Glass, Evan Williams ve Biz Stone, insanların durumlarını mesaj olarak paylaşabileceği bir proje üzerinde çalışmaya başlıyorlar.Bu çalışma sonrasında orijinal fikri Jack Dorsey'e ait olan “Durum” konsepti ortaya çıkıyor, Mart ayının ilk günlerinde Noah Glass'ın önerisiyle isim olarak Twitter seçiliyor. 2006 yılında Jack Dorsey tarafından geliştirilmesinden bu yana Twitter, dünya çapındaki popülaritesini gün geçtikçe arttırmış ve içerdiği uygulamaların programlama arayüzünün kısa mesaj gönderim ve alımı konusundaki olanaklarıyla internet dünyasının SMS'i olarak anılmaya başlamıştır. 25 Nisan 2011 tarihinden itibaren Türkçe olarak kullanılabilir hale gelmiştir.[8] Twitter üzerindeki kullanıcıların etkisinin takipçi sayısından ziyade kullanıcının tweetlerine gelen retweetlere bağlı olduğu ortaya konmuştur.
TWEETDECK GİRİŞ

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)