comScore

Twitter çöktü mü? Twitter neden giriş yapılmıyor? Twitter giriş ayarı 2 Ekim 2019

02 Ekim 2019, Çarşamba 10:28
Twitter çöktü mü? Twitter neden giriş yapılmıyor? Twitter giriş ayarı 2 Ekim 2019

Twitter çöktü mü, Twitter neden giriş yapılmıyor, Twitter'a bu sabahtan itibaren giriş sorunu yaşayanlar Twitter neden çöktü aramalarını yaparak sonuca ulaşmak isterken detayları haberimizde derledik.

Twitter çöktü mü, Twitter neden giriş yapılmıyor, Twitter giriş, Twitter çöktü 2019, Twitter giriş yapma, Twitter neden giriş olmuyor, Twitter giriş sorunu yaşayanlar için haberimizde tüm bilgileri derledik. 2 Ekim 2019 Çarşamba günü Twitter'a giriş yapmak isteyen kullanıcılar hesaplarına giriş konusunda sorun yaşıyor. Twitter'a neden giriş yapılmıyor gibi aramaların yanıtları burad.a 
 

Twitter neden giriş yapılmıyor? Twitter çöktü mü? Twitter'a giriş yapma


Sosyal medya platformları arasında en sık kullanılan platformlardan biri olan Twitter'a bu sabahtan itibaren giriş sorunu yaşanıyor. Twitter'a girmek isteyen kullanıcılar erişim sorunu yaşamaya başladı. Twitter'a giriş yolları şeklinde yapılan aramaların sonucunda oluşan sorun hakkında bilgi sahibi olan kullanıcılar Twitter'a giriş yapmayı deniyor. Twitter'da yaşanan sorunla ilgili henüz resmi açıklamagelmedi.

TWITTER GİRİŞ AYARLARI (TWITTER HANGİ DNS ÇALIŞIYOR?)
Twitter ve diğer sosyal medya sitelerine girmek isteyen kullanıcılar DNS ayarlarını da yapmaya çalışıyor. Güncel DNS ayarlarınızı kontrol ederek ve gerekiyorsa güncelleme yaparak twitter başta olmak üzere Instagram, Facebook ve Youtube gibi sitelere giriş yapmayı deneyebilirsiniz. 2019 güncen dns ayarları arasında en popüler olanları sizlere aktarıyoruz. İşte güncel dns ayarları:

Level3    209.244.0.3    209.244.0.4
Verisign    64.6.64.6    64.6.65.6
Google    8.8.8.8    8.8.4.4
OpenDNS    208.67.222.222    208.67.220.220

DNS AYARI NASIL YAPILIR?
 

IOS için DNS ayarları nasıl yapılır?


İOS kullanıcıları dns ayarlarını değiştirmek istediği zaman Wifi ayarları bölümünden bağlı olduğunuz ağın hemen yanında yer alan ok simgesine tıklayarak DNS alanına erişin. Ardından karşınıza çıkan ayarlardan DNS sunucularını girerek kaydedin. 
 

Android için DNS ayarları yapmak


Android cihazlar kullananlar için dns ayarlarını yapmak istiyorsanız yine Wifi kısmına girerek bağlantınızı açıyorsunuz. Ardından kablosuz ağ bağlantısına uzun süre tutarak karşınıza "Gelişmiş Ayarları Göster" seçeneğinin çıkmasını bekleyin. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra IP ayarları bölümüğnden Statik seçeneğine yukarıda verdiğiniz dns sunucularından birini girebilirsiniz. 

TWITTER GİRİŞ YAPMA

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.