comScore

Trendyol kimin? Trendyol kimin firması? (DSM Grup Danışmanlık kimin?)

25 Kasım 2019, Pazartesi 15:04
Trendyol kimin? Trendyol kimin firması? (DSM Grup Danışmanlık kimin?)

Trendyol kimin, Trendyol'un sahibi kim, DSM Grup Danışmanlık şirketinin patornu kim gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Trendyol kimin, Trendyol kimin sahibi, Trendyol patronu, Trendyol kim kurdu, Trendyol patronu kim gibi aramaları yapan kullanıcılar için haberimizi hazırladık. Trendyol'da kara cuma kampanyasında indirimler başlarken müşterilerin en sık arama yaptığı konulan başında da Trendyol sitesinin sahibinin kim olduğu. Trendyol kimin şeklinde yapılan aramalar sonrasında DSM Grup Danışmanlık kimin araması da sıkça yapılıyor. Tüm bilgileri sizler için derledik. 
 

Trendyol kimin? Trendyol sahibi kim? Trendyol'u kim kurdu?


Son yıllarda her geçen gün daha fazla müşteriye hitap etmeye devam eden Trendyol sitesinin sahibi merak ediliyor. Trendyol'u kimin kurduğu, ne zaman kurulduğu gibi konular her zaman ilgi çekmiştir. Trendyol'un kurucusu Türk iş Kadını Demet Mutlu'dur. Demet Mutlu, Trendyol sitesini 300 bin dolar sermaye ile kurdu. Yıllar içerisinde büyüyen Trendyol sitesinin 16 aylık süre içerisinde değeri 150 milyon dolara ulaştı. Trendyol'un kısa süre içerisinde büyümesindeki en büyük nedenlerden biri de sahibi Demet Mutlu'nun ortağı olan Begüm Tekin'dir. 

TRENDYOL MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREKT BAĞLANMA
2009 yılında kurulan Trendyol, geçtiğimiz yıl Alibaba'ya satıldı. Trendyol'un Alibaba'ya satılmasıyla ilgili rakam belirtilmedi. DSM Grup Danışmanlık olarak kayıt altında yer alan Trendyol sitesinin Alibaba'ya devri 2018'de gerçekleşti.

DSMP GRUP DANIŞMANLIK! TIKLAYIN

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!