comScore

Trendyol müşteri hizmetleri numarası kaç? Trendyol müşteri hizmetlerine direkt bağlanma

25 Kasım 2019, Pazartesi 14:40
Trendyol müşteri hizmetleri numarası kaç? Trendyol müşteri hizmetlerine direkt bağlanma

Trendyol müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak isteyen kullanıcılar için Trendyol müşteri hizmetleri beklemeden hemen bağlanmanın yollarını hazırladık.

Trendyol indirimlerinin başlamasıyla birlikte alışveriş tutkunları Trendyol'a adeta akın etti. Milyonlarca kullanıcısı olan Trendyol'da indirimlerden faydalanan müşteriler aldıkları ürünleri teslim almak için müşteri hizmetlerinin numarasını öğrenmeye çalışıyorlar. Trendyol müşteri numarası kaç, Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanma, Trendyol müşteri hizmetleri numarası, Trendyol müşteri hizmetlerine hemen bağlanma şeklinde yapılan Google aramalarının yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Trendyol kara cuma indirimleri ne kadar sürecek? Trendyol indirimleri 25-29 Kasım 2019


"Kara Cuma" olarak adlandırılan Trendyol indirimleri büyük bir ilgiyle karşılandı. Trendyol sitesi üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar çeşitli indirimlerden faydalanıyor. Trendyol'da indirimler 25 Kasım ile 29 Kasım 2019 tarihleri arasında olacak. 


 

Trendyol müşteri hizmetlerinin numarası kaç?


Trendyol'da alışveriş yapan kullanıcılar ardından bir an önce müşteri hizmetlerine ulaşmanın yollarını arıyor. Yaşadıkları sorunlarla igili Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyenler için Trendyol müşteri hizmetlerinin numarası 0212 331 0 200. 
 

Trendyol müşteri hizmetlerine direkt bağlanma


Trendyol müşteri hizmetlerini arayan kullancıılar telefonda fazla vakit kaybetmeden direkt olarak yetkililerle iletişime geçmek istiyor. Bunun için Trendyol müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak isteyenler bu yönde aramalar yapsa da Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanmanın tek yolu 0121 331 0 200 nolu telefonu aramaktır. 
Trendyol müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri hafta için sabah 08:30 ila gece 24:00 arasıdır. Cumartesi günleri 10:00 ila 24:00 ve Pazar günleri ise 10:00 ila 17:00 arasındadır.

TRENDYOL MÜŞTERİ HİZMETLERİ İÇİN TIKLA

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!