comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Haberleri: Jose Sosa'dan kaptanlık açıklaması "Bu sezon bambaşka..."

16 Eylül 2018, Pazar 10:20
TS Haberleri: Jose Sosa'dan kaptanlık açıklaması

Trabzonspor'da 2. kaptanlığa getirilen Jose Sosa geleceğe yönelik önemli açıklamalarda bulundu ve taraftarlara umut saçtı.

FutbolArena - Trabzonspor'da kaptanlığı alınan Burak Yılmaz'ın yerine 2. başkanlığa getirilen Jose Sosa önemli açıklamalarda bulundu.


Trabzonspor Haberleri: Jose Sosa kaptanlık açıklaması


Sabah gazetesinin haberine göre Jose Sosa yaptığı açıklamada "Hocam bana güvenini her fırsatta anlatıyor. Şimdi yönetim kurulu kararıyla böyle bir göreve layık görüldüm. Herkese teşekkür ediyorum. Sorumluluğum daha da arttı. Ben de işimi en iyi şekilde yaparak karşılık vermeye çalışacağım. Bu sezon bambaşka bir Sosa izleteceğim" şeklinde konuştu.

Trabzonspor'da birinci kaptan Onur Kıvrak, ikinci kaptan ise bundan sonra Jose Sosa olacak. 
 

Trabzonspor Haberleri: Burak Yılmaz - Ahmet Ağaoğlu 


Kaptanlığı elinden alınan Burak Yılmaz ise yaşanan olaylarla ilgili olarak kendisine ait sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı...
"Bu kadar üzücü olaylardan sonra sayın başkanımız Ahmet Ağoağlu'nun konuya bu kadar güzel ve ılımlı yaklaşmasından dolayı kendisine teşekkür ederim. Yaşanan olaylardan ve gündemi bu kadar meşgul etmekten dolayı çok üzgünüm. Ancak benim için bütün konular geride kalıp kapanmış ve asla açılmayacaktır. Böyle üzücü olaylarla karşınıza çıkıp üzdüğüm, kırdığım büyük Trabzonspor taraftaralrımızdan özür diler, sevgi ve sabrınız için teşekkür ederim."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!