comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı özür diledi! "Sosa transferinde küfürlü yorum..."

08 Eylül 2017, Cuma 20:13
Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı özür diledi!

Trabzonsporlu futbolcu Yusuf Yazıcı, Jose Sosa transferinin ardından bir taraftarın küfürlü yorumunu beğenince büyük tepki topladı. 

FutbolArena - Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı, Jose Sosa'nın transferinin ardından sosyal medyada bir taraftarın yaptığı küfürlü yorumu beğenince büyük tepki toplamıştı. Yusuf Yazıcı daha sonra bu durumla ilgili açıklama yayınladı ve özür diledi. 


Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı'nın instagramda beğendiği Sosa paylaşımı


Trabzonspor'un Milan'dan transfer ettiği Jose Sosa'nın gelişi sosyal medyayı salladı. Öte yandan Trabzonsporlu bir taraftarın instagram Beşiktaş taraftarları hakkında yaptığı küfürlü bir yorum bordo mavili Yusuf Yazıcı tarafından beğenilince, genç futbolcu gelen tepkilerin ardından bir özür mesajı yayınladı. 

Yusuf Yazıcı kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Sosyal medyada Abartılı bir yorum tarafımdan istemsizce beğenilmiştir. Futbol sevgi, barış ve kardeşliktir." ifadelerini kullandı. 
 

Trabzonspor Jose Sosa'yı transfer etti


İstanbul'da bordo-mavili taraftarlarca karşılanan Arjantinli oyuncu, daha sonra transfer şartlarını görüşmek için bordo-mavili yöneticilerle buluştu.  Burada her konuda anlaşmaya varan oyuncu, kendisini bordo-mavili renklere bağlayan imzayı attı.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.