comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Sosa ve Novak müjdesi! Ndiaye transferi açıklaması

28 Aralık 2019, Cumartesi 21:22
Trabzonspor'dan Sosa ve Novak müjdesi! Ndiaye transferi açıklaması

Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, "Sosa ve Novak'la görüştük. Oyuncularla ilgili aramızda bir problem kalmadı gibi." ifadelerini kullandı.

FutbolArena - Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, 6-2 kazandıkları İstikbal Mobilya Kayserispor maçı ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Alp, keyifli bir ilk yarıyı geride bıraktıklarını belirterek transfer açıklamalarında bulundu. Jose Sosa ve Filip Novak ile ilgili müjde veren Mehmet Yiğin Alp, Ünal Karaman için çıkan istifa iddialarını kesin bir dille yalanladı.
 

Sosa ve Novak, Trabzonspor'da kalacak mı?


İç transferle ilgili de görüşlerini belirten Alp, "Sosa ve Novak'la görüştük. İkisine de Trabzonspor'un şartlarına ilişkin taleplerimizi ilettik. Görüşmeler devam ediyor. Oyuncularla ilgili aramızda bir problem kalmadı gibi. Menajerlerin bazı istekleri var. Az önce de söyledim; bütçe, bütçe bütçe. Trabzonspor, bütçesinin dışına çıkamaz. Bu kim olursa olsun, nasıl olursa olsun. Onlar bir fiyat söylediler, biz bir fiyat söyledik. Çok acele edeceğimiz bir şey yok. Neticede bu ikisi de mayıs sonuna kadar bizim futbolcumuz. İkisi de Trabzonspor onlarla devam etme yönündeki iradesini bayan etti. Onlar da bizimle yola devam etmek istediklerini söylediler. Hadi olsun ile transfer yapılmıyor. Hepimiz istiyoruz ama şartlar da var. Şartları uydurduğumuz zaman olacak işte. İki oyuncumuz da bir problem yok" ifadelerinde bulundu.

ÜNAL KARAMAN TRABZONSPOR'DAN AYRILACAK MI?
Ünal Karaman'ın maçtan önce istifasını yönetime sunduğu iddialarına ilişkin de konuşan Alp, böyle bir iddianın doğru olmadığını, böyle bir gündemlerinin olmadığını söyledi.
 

Badou Ndiaye Trabzonspor'a transfer olacak mı?


Trabzonspor'un Badou Ndiaye ile ilgili transfer soru üzerine ise Alp, "Ndiaye listemizde olan bir oyuncu. Görüştük, hepsi bir süreç tabii ki. O süreç sürüyor. Bizim transfer yapmamız için bütçe oluşturmamız, kaynağı sağlamamız gerekiyor. Kaynağı sağlamadan hiçbir transfer yapmayacağız. Kaynağı sağladığımızda teknik heyetin isteği doğrultusunda oyuncuları kadromuza katmaya çalışacağız. Yabancı oyuncuda bilindiği gibi bir tane boşluğumuz var. Duruma göre ne yapacağımıza bakacağız" diye konuştu.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!