comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı'nın müthiş istatistiği

10 Eylül 2017, Pazar 12:26
Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı'nın müthiş istatistiği

Trabzonspor'un parlayan yıldızı Yusuf Yazıcı'nın ilk 11'deki yeri Jose Sosa'nın gelişiyle soru işareti yaratırken istatistikleri son derece umut veriyor.

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig'in 4. haftasında evinde Gençlerbirliği ile karşılaşacak. Bordo-Mavili ekibin bu mücadelede en önemli kozlarından biri de kuşkusuz Yusuf Yazıcı olacak.

Jose Sosa'nın transfer olması Trabzonspor'da yeni bir tartışmayı beraberinde getirdi. Bordo-Mavili ekibin orta sahasının Okay-Kucka ve Jose Sosa'dan oluşacağı öngörülürken Yusuf Yazıcı'nın yeri tartışma konusu oldu. Ersun Yanal'ın Yusuf Yazıcı'yı kesip onun yerine Jose Sosa'yı koyup koymayacağı henüz merak konusu.
 

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı'nın ilk 11'deki performansı


Tüm bu tartışmaların ışığında Yusuf Yazıcı'nın Trabzonspor'daki performansı göz kamaştırıyor. Bugüne kadar Bordo-Mavili formayı ilk 11'de 28 kez giyen Yusuf Yazıcı etkili bir performans sergiledi.
Yusuf Yazıcı, Trabzonspor formasıyla ilk 11 başladığı 28 resmi maçta 20 gole katkı yaptı. Ersun Yanal'ın genç yıldızına Gençlerbirliği karşısında ilk 11'de görev vermesi bekleniyor.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.