comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da transfer yasağı kalktı

28 Şubat 2019, Perşembe 18:13
Trabzonspor'da transfer yasağı kalktı

Trabzonspor yönetimi transfer yasağını kaldırdı ve bu konuyla ilgili yetkili ağızdan açıklama geldi. 

FutbolArena - Trabzonspor'da son dakika! Bordo mavili yönetim Sosa, Kucka, Novak ve Burak Yılmaz'ın eski kulüpleriyle olan ödeme pürüzlerini çözdü. 


Trabzonspor Haberleri: Trabzonspor transfer yasağı son dakika


Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, 61 saat'e yaptığı açıklamada, "Bugün 30 milyon TL tutarında Sosa Burak Kucka ve Novak'ın kulüplerine ödeme yaptık. Daha önce yasağı kaldırmak için ödeme yapmıştık ancak kalkmamıştı. Eski yönetimden kalma bir olaydı. Gelmesi muhtemel yeni yasakların önünü kapadık ve şikayetler kalktı. Zor bir eşikten geçiyoruz, ödemelerimiz devam edecek. 1 ay sonra bakalım ne olacak." dedi. 

NELER OLMUŞTU?
Trabzonspor'da Kucka da parasını alamadığı gerekçesiyle TFF'ye başvurmuştu. Hatırlanacağı üzere Trabzonspor'da Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak, alacaklarının ödenmemesinin ardından tek taraflı sözleşme feshi için TFF'ye başvurdu. Her iki futbolcunun da konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonuna ihtarname göndermişti. Ağaoğlu, TRT Spor'da "Burak ve Onur'un toplam alacakları 4 milyon euro. 30 günlük ihbar süreleri var. Başvuruları sürpriz olmadı" diye konuştu.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)