comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Jose Sosa, Kucka ve Burak Yılmaz'da sıcak gelişmeler

04 Temmuz 2018, Çarşamba 01:07
Trabzonspor'da Jose Sosa, Kucka ve Burak Yılmaz'da sıcak gelişmeler

Trabzonspor'da Burak Yılmaz, Jose Sosa ve Kucka'nın maaşlarında indirime gidip gitmeyecekleri konusu merak edilirken, bordo mavili takımdaki transfer gündemini gazeteci Hamza Mısır, FutbolArena TV Transfer Gündemi programında değerlendirdi. 

FutbolArena - Trabzonspor'da Jose Sosa, Kucka ve Burak Yılmaz'ın yeni sezondaki akıbetleri ne olacak? Bu 3 futbolcunun maaşlarında indirime gidip gitmeyecekleri merak konusu olurken, Trabzonspor'un gündemini gazeteci Hamza Mısır FutbolArena TV Transfer Gündemi programında değerlendirdi. 


Trabzonspor Transfer Haberleri: Burak Yılmaz, Jose Sosa ve Kucka takımda kalacaklar mı?


Gazeteci Hamza Mısır, FutbolArena TV Transfer Gündemi programında gelişmeleri aktardı:

Trabzonspor'un Sosa, Kucka ve Burak Yılmaz'la ilgili çalışması oldu. Birebir henüz görüşmediler ama görüşecekler. Ya feda isteyecekler, ya da kiralık veya satışları konusunda başka bir kulübe gitmelerini isteyecekler. Maliyetleri çok yüksek. Burak Yılmaz'ın sanki feda diyerek Trabzonspor'da devam edebileceğini düşünüyorum. Ünal Karaman'la bu konuda görüşmesi de oldu.  Trabzonspor'un savunma tarafına transfer yapma girişimleri devam ediyor. Bu görüşmeler gizli sürdürülüyor. 
Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"