comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Jose Sosa gönderiliyor mu?

12 Aralık 2017, Salı 12:42
Trabzonspor'da Jose Sosa gönderiliyor mu?

Trabzonspor yönetimi Milan takımından sezon başında transfer edilen fakat beklentilerin uzağında kalan Jose Sosa hakkında karar verdi. 

FutbolArena - Trabzonspor yönetimi sezon başında büyük umutlarla transfer edilen fakat Rıza Çalımbay'ın takıma gelmesinden sonra fazla verim alamadığı Jose Sosa hakkında kararını verdi.


Trabzonspor Jose Sosa yoluna devam edecek mi?


Bordo mavili takımda teknik direktör Rıza Çalımbay'ın verdiği transfer raporuna başkan Muharrem Usta büyük ölçüde destek verdi. Ancak Usta, Sosa'nın gönderilmesi noktasında ise Çalımbay'a onay vermedi.

''ONU OYNATIRSAM YUSUF'U KAYBEDERİM''
Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Trabzonspor başkanı Muharrem Usta'nın tecrülebi hocaya; "Belki gönderilmesi sizin için doğru olabilir. Fakat bu oyuncuya büyük maliyet yaptık. Hemen satalım demekle satılmaz. Gönderirsek çok büyük zarar ederiz. Onu kazanmak zorundayız"  diyerek aynı fikrinde direttiği, Çalımbay'ın ise "Onu oynatırsam Yusuf'u kaybederim. Benim oyun anlayışımda böyle bir Sosa'ya asla yer olmaz başkanım. Çözebilirseniz hepimiz için çok iyi olacaktır" dediği öğrenildi.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.