comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor taraftarları formalara hücum etti

15 Eylül 2017, Cuma 09:17
Trabzonspor taraftarları formalara hücum etti

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, yeni sezon formaları hakkında bilgi verdi. Trabzonspor bu sezon kaç bin forma sattı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Trabzonspor'da Süper Lig'de alınan sonuçlarla birlikte yüzler gülüyor. 2017- 2018 yaz transfer döneminde kadrosuna birçok yıldız ismi katan Trabzonspor'da taraftarlar alınan sonuçlardan sonra yeni sezon formalara hücum etti.


Trabzonspor bu sezon kaç bin forma sattı?


Trabzonspor yönetiminin yüzü alınan sonuçlardan sonra ve taraftarın yoğun ilgisinden ötürü gülüyor. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Trabzonspor taraftarları yeni sezon formalarına yoğun ilgi gösteriyor. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, forma satışında 45 bin rakamına ulaştıklarını söyledi.

ÇUBUKLUYA HÜCUM
Forma satışlarından yaklaşık 2.5 milyon lira gelir elde edildiğini kaydeden Alp, "TS Club, tarihinin en iyi forma satışını yakalayabilir. Çocuk formalarının da satışa çıkmasıyla bu sezona yönelik satış rakamı, tahmini 100 bini bulabilir" dedi. Bordo-Mavili yönetici Alp, en fazla talebin parçalı formaya olduğuna işaret ederek, "Bu formamızı beyaz takip ediyor. Çubuklu formanın satışının yükselmesi gerek" diyerek sözlerini tamamladı.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.