comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Jose Sosa'dan yanıt bekleniyor! Veron menajerine sinirlendi

13 Ağustos 2020, Perşembe 23:24
Jose Sosa'dan yanıt bekleniyor! Veron menajerine sinirlendi

Estudiantes Başkanı Veron, Jose Sosa transferiyle ilgili yeni açıklamalar yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Jose Sosa transferinde belirsizlik sürüyor. Trabzonspor'un yeni tekli yaptığı ve Fenerbahçe'nin de görüştüğü Arjantinli yıldızdan aynı zamanda Estudiantes de haber bekliyor. 

Estudiantes Başkanı Veron, Jose Sosa transferiyle ilgili olarak yeni bir açıklama daha yaptı. Arjantin basınında TYC Sports'a konuşan Veron, Jose Sosa'yı geri getirmek istediklerini söylerken, menajerine ise tepki gösterdi. 
"HEPİMİZ GERİ DÖNMESİ İÇİN ÇABALIYORUZ"

Jose Sosa hiçbir zaman lig biter bitmez Estudiantes'e geri döneceğini söylemedi. Yarın ne olacağını kimse bilemez. Hepimiz onun geri dönmesini istiyor ve çabalıyoruz ama bize hiçbir şey söylemedi. 

Jose Sosa'nın menajerine tepki gösteren Veron, "Jose Sosa'nın her kararına saygı duymalıyız. Eğer geri dönmezse kimse onu sorgulayamaz ama menajerinin yaptıklarına ve söylediklerine anlam veremiyorum." dedi. 

Veron, "Jose Sosa eğer gelmezse bunu kimse sorgulayamaz. Hala ondan haber alamadık. Görüşmüyoruz. Bütün bunlar olmdan önce kendisiyle görüştük. Belki de şu anda değerlendiriyor. Bilemiyorum." şeklinde sözlerini noktaladı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"