comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Jose Sosa 'Umarım aynı şekilde devam ederiz"

15 Mayıs 2020, Cuma 03:16
Jose Sosa 'Umarım aynı şekilde devam ederiz

Jose Sosa, Arjantin basınına Trabzonspor'daki son antrenmanlar hakkında konuştu ve liglerin durumu hakkındaki görüşlerini paylaştı. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonsporlu Jose Sosa, Arjantin basınında TYC Sport'a yaptığı açıklamada kariyeri ve Koronavirüs salgını süresinde liglerin gidişatı hakkında açıklamalarda bulundu. 

"ZOR VE GARİP BİR DURUM"
Antrenmanlarda ikinci haftamız. Takımla birlikte çalışıyorduk. Zor ve garip bir durum. Çünkü bir yandan hayatın normalleştiğini düşünmek zorundayız. Aynı zamanda Koronavirüs tehlikesini hiçbir zaman göz ardı etmemeliyiz. Kulübümüz bu konuda gerekli tedbirleri aldı. Antrenmanlarda her türlü tedbir alındı. Antrenman sonrasında kimseyle temas etmiyorum. 

"UMARIM BÖYLE DEVAM EDER"

Ligde çok iyi gidiyorduk. Hem bizim için, hem de insanlar için zor bir dönem oldu. 8 hafta kala virüs ortaya çıktı ve ligler ertelendi. Çok heyecanlıydık gerçekten yarışta. Federasyon 12 Haziran tarihini verdi ve ligi bitirmek istiyor. Şimdi antrenmanlara devam ediyoruz iki haftadır. Umarım aynı şekilde devam ederiz. Gereken tedbirleri kulübümüz de aldı. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"