comScore

Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2020 Ünlüler yarışmacılar

08 Kasım 2019, Cuma 13:38
Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2020 Ünlüler yarışmacılar

Survivor ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını arayanlar için Survivor 2020'nin başlama tarihiyle ilgili son gelişmeleri derledik.

Survivor ne zaman başlayacak, Survivor 2020 ne zaman başlayacak, Survivor ünlüler takımı, Survivor'ın başlama tarihiyle ilgili bilgileri arayanlar için son gelişmeleri hazırladık. Survivor programının yapımcı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2020'nin formatının tekrar Ünlüller - Gönüllüler şeklinde olacağı açıklanmıştı. Peki Survivor 2020'de ünlüler takımında hangi isimler yarışacak? Detaylar haberimizde. 
 

Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Survivor başlama tarihi 2020


Ekranların ilgiyle takip edilen programlarından biri olan Survivor için geri sayıma geçildi. Survivor'ın yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağını merak eden programın sıkı takipçileri için son gelişmeleri derledik. Survivor programının yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı, Survivor 2020 formatının Ünlüler - Gönüllüler şeklinde olacağını açıklamış ve Ünlüler takımında yarışacak isimleri de açıklamaya başlamıştı. Survivor 2020 ünlüler takımında yarışacağı belirtilen ilk isim Ersin Korkut olmuştu. Oyunculuk yapan Ersin Korkut'un ardından Survivor 2020'de Ünlüler takımında yer alacak ikinci ismin de yine bir oyuncu olacağı ifade edildi. Survivor 2020'de Arka Sokaklar dizisinde Murat komiser karakteriyle tanınan Uğur Pektaş'ın da yer alacağı öne sürüldü. Survivor'ın yeni bölümlerinin 2020 yılının ilk aylarında başlaması bekleniyor. 


 

Survivor nasıl bir program? Survivor 2020 formatı nasıl olacak?


Acun Ilıcalı tarafından Türkiye'ye getirilen programın formatı izleyiciyi ekranlara kitliyor. Survivor programları her yıl farklı formatlarla ekranlara geldi. Türkiye - Yunanistan, Ünlüler - Gönüllüler, All-Star gibi formatlarda yayınlanan Survivor programının 2020'de yeniden en çok beğenilen formatlardan olan Ünlüler - Gönüllüler şeklinde yayınlanacağı belirtildi. Her iki takımdan seçilen yarışmacılar bir adada açlık ve zorlu yaşam şartları içerisinde yarışıyor.
SURVIVOR SON DAKİKA

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)