comScore

Uğur Pektaş kimdir? Arka sokaklar Murat Survivor'da yarışacak mı?

08 Kasım 2019, Cuma 13:12
Uğur Pektaş kimdir? Arka sokaklar Murat Survivor'da yarışacak mı?

Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında gibi soruların yanında Uğur Pektaş Survivor'da yarışacak mı sorusunun yanıtını da Acun Ilıcalı açıkladı. Arka Sokaklar dizisinde komiser Murat karakteriyle tanınan Uğur Pektaş kimdir?

Uğur Pektaş Survivor'da yarışacak mı? Uğur Pektaş Survivor katıldı mı? Uğur Pektaş kimdir, Uğur Pektaş kaç yaşında, Uğur Pektaş Gamze Özçelik ile evli mi, Arka Sokaklar Murat Survivor'da mı yarışacak gibi aramaları yapan kullanıcılar için haberimizi hazırladık. Uğur Pektaş'ın kariyeri ve özel hayatıyla ilgili bilgilerin yer aldığı haberimizde Acun Ilıcalı'nın Uğur Pektaş hakkındaki açıklamaları da burada. 
 

Uğur Pektaş Survivor'a katılacak mı? Arka Sokaklar Murat Survivor


Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı olan Survivor'un yeni bölümlerinde yarışacak ünlü isimler açıklanmaya başlandı. Programın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler Takımı'nda yarışacak isimler arasında Uğur Pektaş'ın da olacağını belirtti. Arka Sokaklar dizisinde komiser Murat karakteriyle tanınan Uğur Pektaş, aynı zamanda oyuncu ve sunucu Gamze Özçelik ile evli. Acun Ilıca, Uğur Pektaş'ın Survivor'a katılacağı iddialarını doğrulayarak, yüzde 90 Uğur Pektaş'ın Survivor ünlüler takımında yarışacağını söyledi. 


 

Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Uğur Pektaş Gamze Özçelik evli mi?


16 Nisan 1979 doğumlu olan Uğur Pektaş, Kanal D ekranlarındaki Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra oyunculuğa adım atmıştı. Kuşdili ile Düşler ve Gerçekler dizilerinde rol aldıktan sonra Arka Sokaklar dizisine başlayan Uğur Pektaş, 2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile evlendi. İkilinin Murathan adında bir de çocukları var. 
UĞUR PEKTAŞ INSTAGRAM HESABI

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)