comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sosa'nın menajerinden Fenerbahçe'ye transfer yanıtı

17 Ocak 2017, Salı 22:39
Sosa'nın menajerinden Fenerbahçe'ye transfer yanıtı

Son dakika! Fenerbahçe'nin istediği Jose Sosa'nın menajeri transfer hakkında net konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği Jose Sosa için Milan başkanından sonra Arjantinli yıldızın menajeri de olumsuz konuştu. 


Jose Sosa'nın Fenerbahçe'ye transferinde son dakika gelişmesi


Arjantinli futbolcunun menajeri Favio Bilardo, Fenerbahçe'nin Sosa'yı transfer etmek için harekete geçmesi hakkında yeniden Türkiye'ye dönüp dönülmeyeceğiyle alakalı olarak açıklamalarda bulundu. İtalya basınına konuşan Bilardo, Türkiye'ye dönme hususunda pek de olumlu şeyler söylemedi. 

"NİYE GERİ DÖNMEYE ÇALIŞALIM?"
Sosa'nın Milan'da mutlu olduğunu ve orada kalmak istediğini söyleyebilirim. Yazın Türkiye'den ayrılmak için her şeyi yapmışken neden birkaç ay sonra geri dönmeye çalışalım""

"SADECE MİLAN'I DÜŞÜNÜYOR"

Her transfer döneminde dünyanın çeşitli yerlerinden onunla ilgilenen takımlar oluyor. Ama şu anda tek düşündüğü Milan. Ona duyulan güvenin ve yapılan yatırımın karşılığını vermek istiyor. Sırasının gelmesini bekliyor. İtalya Kupası'nda forma giydi, Montella'nın söyledikleri onu mutlu etti"

"GÖRÜŞME AYARLAMADIK"

Yarın Milano'da olacağım ancak Milan ile bir görüşme ayarlamadık. Transfer döneminin sonuna kadar İtalya'da olacağım. Benim ajansımda ilginç oyuncular var. Bazı görüşmelerim olacak. Ancak şu anda Sosa ile ilgili bir durum yok"  

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)