comScore

Galatasaray Galatasaray

Son dakika Galatasaray haberleri - Bugünkü Galatasaray gelişmeleri - GS Transfer Haberleri (20 Mayıs 2016 Cuma)

20 Mayıs 2016, Cuma 16:17
Son dakika Galatasaray haberleri - Bugünkü Galatasaray gelişmeleri - GS Transfer Haberleri (20 Mayıs 2016 Cuma)

Basında çıkan Galatasaray haberlerini sizler için derledik. 

FutbolArena - Bugün Galatasaray ile ilgili çıkan önemli gelişmeleri sizler için derledik. İşte 20 Mayıs Cuma basında çıkan Galatasaray haberleri.
 

20 Mayıs Cuma 2016 Galatasaray Haberleri

 

Sinan Gümüş'ün Galatasaray'dan kazandığı para


Galatasaray taraftarının en büyük umudu Sinan Gümüş oldu. Genç oyuncu Mustafa Denizli ile birlikte süre almaya başladı, iyi gittiği dönemde sakatlandı. Yaklaşık 3 ay sonra sahalara dönüp son 4 maçta forma giydi.

Sinan bu sezon toplam 25 maçta forma giyip 11 gol attı. 2014 yılında Galatasaray'a Almanya'dan gelen Sinan, takımın en az kazanan oyuncuları arasında yer alıyor. Sinan Gümüş bu sezon Galatasaray'dan 550 bin Euro garanti para aldı.
2014'te gelen Galatasaray'a gelen Sinan Gümüş'ün sözleşmesi 2019 Mayıs ayında bitecek. Sinan, önümüzdeki 2 sezon 600 bin son, sezon 650 bin Euro garanti para alacak.
 

Emre Güral'dan Beşiktaş ve Galatasaray açıklaması


Süper Lig'den düşen Eskişehirspor'dan parasını alamadığı gerekçesiyle ayrılan ve bonservisi elinde olan gneç golcü Emre Güral hakkında çıkan Beşiktaş ve Galatasaray iddiaları için konuştu.

Haber 1903'e konuşan Emre Güral, "Fazla bir yorum yapmayacağım. Sadece daha imzalanmış bir şey yok. Her şey konuşuluyor. Beşiktaş ile direkt kendim değil de konuşanlar var. Ama tam olarak belli bir şey yok. Beşiktaş ile görüşmeler devam ediyor" dedi.

Galatasaray iddiaları hakkında da konuşan genç golcü, "Türkiye'den görüşülen takımlar var. Bana bir haber gelmiyor. Ben de gazeteden okuyorum. Menajerim uğraşıyor. Kesin bir şey olduğunda bana bilgi vereceklerdir. Şu anda bekliyorum. İnşallah ilerleyen günlerde her şeye açıklık gelir" ifadelerini kullandı.
 

Sinan Gümüş, Umut Bulut'a fark attı


Galatasaray adına kötü geçen sezonda umut veren konu Sinan Gümüş'ün performansı oldu. Gurbetçi oyuncu Galatasaray'ın diğer golcüsü Umut Bulut'un oynadığı sürenin yarısı kadar oynamadı ama daha çok gol attı.

Mustafa Denizli döneminde oynamaya başlayan ve iyi gittiği dönemde sakatlanarak yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalan Sinan Gümüş, Umut Bulut'u geçti. Sinan Gümüş toplam 25 maçta 1077 dakika süre alıp 11 gol atarken, Umut Bulut 46 maçta 2667 dakika süre alıp tüm sezon boyunca sadece 7 gol attı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!