comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Süleyman Hurma'dan Beşiktaş yönetimine Sosa desteği

05 Ağustos 2016, Cuma 22:28
Süleyman Hurma'dan Beşiktaş yönetimine Sosa desteği

Trabzonspor'un eski sportif direktörü Süleyman Hurma, Beşiktaş yönetiminin Sosa konusundaki tutumunu takdir etti. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de daha önce Kayserispor ve Trabzonspor'da sportif direktörlük görevinde bulunan Süleyman Hurma, Beşiktaş yönetiminin Jose Sosa konusundaki duruşunu takdir etti. Hurma, canlı yayında Trabzonspor'da çalıştırdığı dönemn hakkında da önemli bir itirafta bulundu. 

"2 MİLYON DOLAR'A SHEVCHEKO'YU ALABİLİRDİM"
Öte yandan canlı yayında "İçinizde ukte kalan transfer var mı?" sorusuna samimi bir yanıt veren Süleyman Hurma, "Trabzonspor'da çalışırken 2 milyon dolara Shevchenko'yu alabilirdim. Daha sonra 16 milyon dolara transfer oldu. En önemlilerinden biri buydu" yanıtını verdi. 

SÜLEYMAN HURMA'DAN BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNE SOSA DESTEĞİ

A Spor'da katıldığı programda konuşan Süleyman Hurma, "Yabancı oyuncular kesinlikle bizim ligimizi küçümsüyor. O kadar sevgi görüyorlar ki, kendilerini kulübün üstünde görüyorlar. Bu anlamda Beşiktaş'ın Sosa konusundaki duruşunu takdir ediyorum. Eşi istemiyor diyorlar. İmza atmadan önce Anadolu'daki yaşam şartlarından ötürü hepsi için İstanbul cazip bir şehir ama ne hikmetse ondan sonra karar değiştiriyorlar"

"SPORTİNG LİZBON İLE BEŞİKTAŞ MUKAYSE EDİLEMEZ"

Mario Gomez'in transferiyle ilgili de konuşan Hurma, "Sporting Lizbon'un devrede olması bir şeyi değiştirmez. Onların ödeyebileceği maksimum para 900 bin euro. Slimani'ye bile 300 bin euro falan ödüyorlar. Beşiktaş ile transfer güçleri mukayese dahi edilemez" dedi. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!