comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Slaven Bilic, Milosevic'i istemedi mi?

11 Şubat 2015, Çarşamba 14:59
Slaven Bilic, Milosevic'i istemedi mi?

Beşiktaş'ın ara devrede AIK Stockholm'den transfer ettiği Alexander Milosevic için ortaya atılan iddia bomba etkisi yarattı.

FutbolArena Özel - Siyah beyazlılarda teknik direktör Slaven Bilic'in oyuncuyu istemediği ancak yönetimin bu transferi yaptığı iddisı ortaya atıldı. Beşiktaş As Başkanı Deniz Atalay, bu iddiaya Futbolarena aracılığıyla yanıt verdi.
 
BİLİC'İN İSTEMEDİĞİ HABERLERİ DOĞRU DEĞİL!
 
Beşiktaş'ta Yönetimin transferde etkili olmadığını söyleyen Atalay, "Bizim başta bir teknik ekibimiz var. İzleme Komitemiz var. Teknik ekiple İzleme Komitemiz bir araya gelir oyuncu transferi için fikir alışverişinde bulunur. Üzerinde durulan bir oyuncu ismi teknik heyet aracılığıyla Yönetim Kurulu'na sunulur. Biz de en son iş olarak oyuncu ve kulübüyle pazarlığı konuşuruz." dedi.
 
Bilic'in istemediği bir oyuncuyu transfer etme gibi bir lükslerinin olmadığını söyleyen Atalay, Milosevic, İzleme Komitemiz tarafından uzun aylardır takip edildi. Oyuncuya Belçika'dan da teklif vardı. Bilic ve kurmayları bize transferi bitirme yetkisi verince İsveç'e gidip oyuncuyu ikna ettik" diye konuştu. 

Haber: Ertan SÜZGÜN

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.