comScore

West Ham United West Ham United

Slaven Bilic grip salgınına yakalandı

26 Ocak 2017, Perşembe 19:30
Slaven Bilic grip salgınına yakalandı

West Ham teknik direktörü Slaven Bilic grip yüzünden yataktan çıkamıyor.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de West Ham'ı çalıştıran Hırvat teknik adam Slaven Bilic, gribe yakalandı.

21 Ocak Cumartesi günü deplasmanda Middlesbrough'yu 3-1 yenen ve Londra'ya dönen West Ham'da Hırvat teknik adam Slaven Bilic hastalığa yakalandı ve hastaneye kaldırıldı. Burada tedavi gören Bilic, evine gönderilirken istirahatine birkaç gün daha devam edecek. 
Son 2 lig maçını kazanan ve 10. sıraya kadar yükselen West Ham'da tek hastılık bu değildi. 14 Ocak'ta kazanılan Crystal Palace maçı öncesinde de kanat oyuncusu Michail Antonio hastalanmıştı.

FA CUP'TA YOKLAR

Öte yandan Bilic'in hastalığı West Ham için en sorunsuz dönemlerden birine denk geldi. İngiltere'de bu hafta sonu lig değil FA Cup maçları oynanıyor ve West Ham da bir önceki turda Manchester City'e 5-0 yenilerek kupaya veda ettiği için bu hafta sonu maç oynamıyordu. 

21 Ocak, 1 Şubat arasındaki 10 günlük dönemde maçı olmayan West Ham'da Slaven Bilic'in tamamen iyileşmesi ve 1 Şubat'ta sahalarında oynayacakları Premier Lig maçında Manchester City'e karşı takımının başında olması bekleniyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!