comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sevilla'dan Fenerbahçe'yi heyecanlandıran transfer

28 Ocak 2017, Cumartesi 16:36
Sevilla'dan Fenerbahçe'yi heyecanlandıran transfer

Sevilla, Fenerbahçe'nin ilgilendiği Ganso'nun yerine Walter Montoya'yı transfer etti.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin ilgilendiği oyunculardan biri olan Sevilla'lı Ganso ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. İspanyol ekibinin, Brezilyalı 10 numaranın yerine Walter Montoya'yı transfer etmesi sarı lacivertlileri heyecanlandırdı.
 

Fenerbahçe, Ganso'yu transfer edecek mi?


Arjantin'den transfer dilen 23 yaşındaki genç oyuncunun ardından takımdanki Avrupa Birliği dışında yabancı futbolcu sınırı dolan Sevilla'nın Ganso veya Kiyotake'den biriyle yolları ayırması gerekiyor.

31 Ocak'ta sona erecek olan transfer dönemi öncesi hangi oyuncunun takımdan gönderileceği merakla bekleniyor.
 

Fenerbahçe transfer haberlerinde son dakika


Fenerbahçe kulübünün basın sözcüsü Mahmut Uslu, transferle ilgili taraftarlara beklenen müjdeyi verdi. Kadroyu güçlendirmek için çalışmalarını son sürat devam ettirdiklerini belirten Uslu, "Görüştüğümüz yabancı futbolcu şu anda Türkiye'den çok uzakta bulunuyor. Resmi imza işlemleri bir hayli vakit alacağından, oyuncunun en geç bu akşam Türkiye'ye gelmesi gerekiyor." diyerek her şeyin bugün netleşeceğini ifade etti.
Uslu'nun bu açıklamaları öncesi, Divan Kurulu sırasında konuşan Başkan Aziz Yıldırım da, yabancı bir oyuncuyla temas halinde olduklarını ancak transferin henüz netleşmediğini dile getirmişti.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)