comScore

Sevilla Sevilla

Sevilla-Roma ve Inter-Getafe maçları neden ertelendi?

11 Mart 2020, Çarşamba 18:48
Sevilla-Roma ve Inter-Getafe maçları neden ertelendi?

Koronavirüs kaynaklı seyahat engeli nedeniyle UEFA Avrupa Ligi'ndeki Sevilla-Roma ve Inter-Getafe maçları ertelendi.

FutbolArena - Avrupa'yı sarsan ve İtalya'da kontrolden çıkan koronavirüs salgını Sevilla-Roma ve Inter-Getafe maçlarının ertelenmesine neden oldu. UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda oynanması gereken 2 müsabaka, ortaya çıkan seyahat engelleri nedeniyle ertelendi.
 

Sevilla-Roma ve Inter-Getafe maçları ertelendi


Roma, Sevilla ile oynayacağı maç için İspanya'ya gidemeyeceklerini duyurdu. İspanya Sivil Havacılık otoritesi, İtalya'dan gelen uçaklara iniş izni vermeyeceğini açıklamıştı.

UEFA Avrupa Ligi'nde yarın oynanması beklenen Sevilla-Roma ve Inter-Getafe maçları seyahat engelleri nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Koronavirüs salgının ardından ortaya çıkan tabloda UEFA Avrupa Ligi'ndeki 2 maç ertelenmek zorunda kaldı.
KORONAVİRÜSE YAKALAN İLK FUTBOLCU AÇIKLANDI

Öte yandan Hannover 96 forması giyen Alman savunmacı Timo Hübers'in koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. Kulüp resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 23 yaşındaki futbolcunun, cumartesi günü katıldığı bir etkinlikte arkadaşının bu virüse yakalandığını öğrenince teste girdiği ve sonuçların pozitif olduğu belirtildi.

Son dakika UEFA Avrupa Ligi Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"