comScore

Sen Anlat Karadeniz 43. bölüm fragmanı izle - Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE

27 Şubat 2019, Çarşamba 23:29
Sen Anlat Karadeniz 43. bölüm fragmanı izle - Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE

ATV'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümünde yine nefesler tutuldu. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 42. bölümünün yayınlanmasının ardından merak edilen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 43. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile bu akşam izleyenleri ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 42. bölümünün yayınlanmasının ardından gözler Sen Anlat Karadeniz 43. bölüm fragmanına çevrildi. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz full izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle seçenekleri haberimizde.


Sen Anlat Karadeniz full izle, Sen Anlat Karadeniz 43. bölüm fragmanı


ATV ekranlarında her Çarşamba akşamı saat 20:00'da yayınlanmaya başlayan ekranların sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinin 42. bölümü ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 42. bölümünün tamamlanmasının ardından diziyi full ve reklamsız izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm izle seçenekleri aramaya başladı.

SEN ANLAT KARADENİZ 41. BÖLÜMDE NE OLDU?

Nefes, Tahir'in hapisten kaçtığını öğrenir. Sevdiği adamın ömür boyunca kaçak yaşamasını istemeyen Nefes bir seçim yapmak zorundadır. Murat Nazar'ı kaçırır. Nazar'ı Murat'ın sırtında Kaleli Konak'ın kapısında gören Saniye, Tahir'den sonra bir oğlunun daha yanlış bir evlilik yapmasına izin vermeyecektir. Tahir, Nefes ve Yiğit'i bulmayı başarır. Tahir birlikte yeni bir hayatın hayalini kurarken, Nefes sevdası için ayrılığa göğüs germeye razıdır.
 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi konusu


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)