comScore

Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanı izle - Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE

21 Şubat 2019, Perşembe 00:27
Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanı izle - Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE

ATV'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümünde yine nefesler tutuldu. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 41. bölümünün yayınlanmasının ardından merak edilen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Sen Anlat Karadeniz 41. bölümü yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 41. bölümünde yine nefesler kesildi. Nefes, Tahir'in hapisten kaçtığını öğrenir. Sevdiği adamın ömür boyunca kaçak yaşamasını istemeyen Nefes bir seçim yapmak zorundadır. Murat Nazar'ı kaçırır. Nazar'ı Murat'ın sırtında Kaleli Konak'ın kapısında gören Saniye, Tahir'den sonra bir oğlunun daha yanlış bir evlilik yapmasına izin vermedi. Sen Anlat Karadeniz 41. bölümünün yayınlanmasının ardından Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 41 bölüm. özeti haberimizde. 
 

Sen Anlat Karadeniz 20 Şubat 2019 Çarşamba ATV 41. bölüm özeti


Nefes, Tahir'in hapisten kaçtığını öğrenir. Sevdiği adamın ömür boyunca kaçak yaşamasını istemeyen Nefes bir seçim yapmak zorundadır. Murat Nazar'ı kaçırır. Nazar'ı Murat'ın sırtında Kaleli Konak'ın kapısında gören Saniye, Tahir'den sonra bir oğlunun daha yanlış bir evlilik yapmasına izin vermeyecektir. Tahir, Nefes ve Yiğit'i bulmayı başarır. Tahir birlikte yeni bir hayatın hayalini kurarken, Nefes sevdası için ayrılığa göğüs germeye razıdır.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi konusu


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.
SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German
 

Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanı ATV


Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde arama yapıyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)