comScore

Sevilla Sevilla

Samir Nasri'ye büyük şok! 4 yıl men tehlikesi

06 Ocak 2017, Cuma 09:40
Samir Nasri'ye büyük şok! 4 yıl men tehlikesi

Sevilla forması giyen Samir Nasri hakkında doping soruşturması başlatıldığı ve oyuncunun yasaklı maddeyi kullandığının tespit edilmesi halinde en az 4 yıl futboldan men edileceği ileri sürüldü.

FutbolArena Dış Haberler - Sezon başında Beşiktaş'ın da transfer etmek istediği ancak son gün Sevilla'ya transfer olan Samir Nasri ile ilgili doping iddiası ortaya atıldı. İspanyol Anti-Doping ajansı tarafından başlatılan soruşturmada Fransız oyuncunun doping kullandığının tespit edilmesi halinde en az 4 yıl futboldan men edileceği belirtildi.

İngiliz basınından Independent'in haberine göre; geçtiğimiz ay Amerika'da özel bir klinikte tedavi olarak iyileşen Samir Nasri'nin yasaklı madde kullandığı şüphesiyle İspanyol Anti-Doping ajansı tarafından soruşturma başlatıldı. Damar tedavisinin, WADA tarafından belirli kriterler dışında yasak olduğu belirtilirken, Sevilla'nın ise Nasri'nin suçlu olmadığından emin olduğu yazıldı.
TWITTER'DAN DUYURULMUŞTU

Samir Nasri'nin Amerika'da özel klinikte tedavi olduğu kliniğin twitter hesabından duyurulmuştu. Bu paylaşımın ardından oyuncunun eski sevgilisinin de Fransız futbolcunun hesabını hackleyerek, özel klinikte seks hizmeti verildiğini de iddia etmişti.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)