comScore

Rizespor Rizespor

Rizespor Haber: Çaykur Rizespor'da yeni başkan Hasan Kartal

24 Eylül 2018, Pazartesi 18:57
Rizespor Haber: Çaykur Rizespor'da yeni başkan Hasan Kartal

Çaykur Rizespor'da aynı gün hem başkan hem teknik adam değişikliği yaşandı. Hasan Kemal Yardımcı görevinden istifa etti. Çaykur Rizespor'da başkanlık görevini Hasan Kartal devraldı.

FutbolArena - Çaykur Rizespor'de yönetim ve teknik adam değişikilği yaşandı. Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı görevinden istifa etti. Çaykur Rizespor'da başkanlık görevini Hasan Kartal devraldı.


Rizespor Haber: Rizespor'da Hasan Kemal Yardımcı'nın yerine kim başkan oldu?


Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yardımcı, "Biz kendi içimizde şöyle bir karar aldık. Yönetim kurulu onayıyla ben istifa ederek görevi Hasan Kartal'a devrediyorum. Ben kendisine destek vereceğim. Hasan Bey'in yönetiminde olacağıma, göreve hazır olduğuma söz verdim. Yeni başkanımız Hasan Kartal'dır. Bu şekilde kamuoyuna duyuruda bulunuyoruz. Dernekte de aynı şekilde devir olacaktır. Ben kendi adıma teşekkür ediyorum" dedi. 

YENİ BAŞKAN HASAN KARTAL
Çaykur Rizespor Kulüp Başkanlığını devralacak Hasan Kartal ise "Hasan başkanımız hasta olduğunu belirterek müsaade istedi. Maçlarda yüzünü kopardığını gördüm. Gidişat durumu sağlığını etkileyeceğini düşünerek görevi bize layık gördü. Başkanımızın ve yönetimin desteği ile Rizespor'u çok iyi bir yere getireceğimizden herkes emin oldun. Biz Rize'yi seviyorum, o sevgiyle yola çıkıyoruz. Rizespor'u layık olduğu yere getireceğiz" diye konuştu.

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.


Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Süper Lig'in tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!