comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da Okan Buruk dönemi başladı

24 Eylül 2018, Pazartesi 18:49
Çaykur Rizespor'da Okan Buruk dönemi başladı

Çaykur Rizespor, teknik direktör Okan Buruk ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

FutbolArena  - Çaykur Rizespor'da beklenilen teknik direktör değişikilği gerçekleşti. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, teknik direktör Okan Buruk ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Rizespor Haber: Çaykur Rizespor'da Okan Buruk dönemi başladı


Mehmet Cengiz Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde Okan Buruk, yeşil mavili kulüple sözleşme imzaladı. İmza törenine Çaykur Rizespor Kulüp Başkanlığını devreden Hasan Kemal Yardımcı ile görevi devralan Hasan Kartal da katıldı.

Törende konuşan Okan Buruk, görevi kendisine layık gördükleri için camiaya teşekkür etti. Buruk, "Sosyal medya üzerinden Rizeliler destek verdiler. Ben de onlarla birlikte olmak istedim. Takımı hakettiğimiz yere taşıyacağız. Ligde bitime 28 hafta var.
''İBRAHİM HOCA İLE TAKIM ARKADAŞIYDIK''

Sabırla, güvenle takımı güzel yerlere taşıyacağız. Taraftarın her zaman takıma destek olmalarını istiyorum. İnşallah güzel şeyler yaşayacağız. Çalışıp en iyisini yapmaya çalışacağız. İbrahim hoca ile takım arkadaşıydık. Kendisi çok değerli bir insan. Henüz konuşamadık. Buraya yeni geldim. Tabi ki konuşacağım" diye konuştu.

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Süper Lig'in tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!