comScore

Real Madrid Real Madrid

Transfer Haberleri: Real Madrid'in teknik direktörü kim olacak?

31 Mayıs 2018, Perşembe 15:09
Transfer Haberleri: Real Madrid'in teknik direktörü kim olacak?

Real Madrid'de teknik direktör Zinedine Zidane'ın ayrılmasının ardından yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor.

FutbolArena Dış Haberler - İspanya Ligi takımlarından Real Madrid'de teknik direktör Zinedine Zidane'ın görevi bırakması şok etkisi yarattı. Fransız çalıştırıcı, Başkan Florentino Perez ile kameraların karşısına geçerek istifasını açıkladı. Peki Real Madrid'de takımın yeni hocası kim olacak?
 

Transfer Haberleri: Real Madrid, Mauricio Pochettino ile anlaştı mı?


İspanyol basınında yer alan haberlere göre; Real Madrid Başkanı Perez bir süredir Zidane'ın ayrılık kararı alacağını bildiği için teknik direktör arayışlarına başlamıştı. Perez'in bu doğrultuda Premier Lig'de Tottenham'ı çalıştıran Mauricio Pochettino isminde karar kıldığı belirtildi. Real Madrid'in Pochettino ile görüşmelere başlayacağı iddia edildi.
 

Zinedine Zidane'ın basın toplantısı


Başkan Florentino Perez ile bir basın toplantısı düzenleyen Zinedine Zidane, "Önümüzdeki yıl takımın başında bulunmama kararı aldım." derken, Başkan Florentino Perez: "Bu hiç beklemediğimiz bir karardı." şeklinde konuştu. "DEĞİŞİKLİK GEREKLİ"

Zidane "Bu takımın kazanmaya devam etmesi gerekiyor, bir değişikliğe ihtiyacı var." derken, Real Madrid Başkanı Florentino Perez: "Bu tamamen beklenmeyen bir karar, bugün üzücü bir gün. Kendisine adanmışlığı, sevgisi ve bu yıl Real Madrid için yaptığı her şey için teşekkür etmek istiyorum, bu bir veda değil, yine görüşeceğiz." şeklinde konuştu. Zidane da bu açıklamaya katıldığını belirtirken, "Tabii ki daha sonra görüşürüz, Madrid bana her şeyi verdi ve ben yine burada olacağım." dedi.
Real Madrid ile ilgili tüm gelişmeleri Real Madrid Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"