comScore

Peru'da Farfan hastaneye kaldırıldı

23 Haziran 2018, Cumartesi 21:24
Peru'da Farfan hastaneye kaldırıldı

Peru'nun yıldız futbolcusu Farfan, Avustralya maçı öncesi son antrenmanda rakibiyle yaşadığı çarpışma sonrasında bilincini kaybetti ve hastaneye kaldırıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda Danimarka ve Fransa'ya kaybederek turnuvaya veda eden Peru'nun Avustralya ile oynayacağı son maç öncesinde antrenmanda Farfan şoku yaşandı. 

Peru'nun yıldız futbolcusu Farfan, Avustralya maçı öncesi yapılan son antrenmanda rakip takım arkadaşıyla yaşadığı çarpışma sonrasında bilincini kaybetti ve hastaneye kaldırıldı. İlk bulgulara göre Farfan'ın durumunun ciddi olduğu gözlemlenirken, akşam saatlerinde oyuncunun bilincinin yerine geldiği fakat kontrol amaçlı geceyi hastanede geçireceği açıklandı. 
Farfan'ın, Peru ile Avustralya arasında oynanacak olan karşılaşmada sahada olup olmayacağı henüz netik kazanmadı. 
 

Fransa - Peru maç özeti


Fransa ve Peru, 2018 FİFA Dünya Kupası mücadelesi kapsamında karşı karşıya geldi.  Fransa mücadeleden 3 puan ile ayrıldı. Fransa Milli Takımı'na Peru karşısında galibiyeti getiren gol PSG takımının genç oyuncusu Kylian Mbappe'den geldi. Fransa Milli Takımı aldığı bu sonuç ile gruptaki puan durumunu 4'e yükseltti.

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)