comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Pereira'dan Fenerbahçe'ye olay eleştiri

23 Ekim 2016, Pazar 12:20
Pereira'dan Fenerbahçe'ye olay eleştiri

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Vitor Pereira, sarı lacivertli yönetimi eleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra takım çalıştırmayan ve ülkesinde RTP kanalında yorumculuğa başlayan Vitor Pereira, sarı lacivertli yönetimle ilgili eleştirilerde bulundu. Portekizli teknik adam, "Bruno Alves'i kalmaya ikna etmiştim. Onlar, Alves'i gönderip Kjaer'in istediği stoperi aldılar" dedi.

"BEN VARKEN KAZANIYORDUK"
Fotomaç'ta yer alan habere göre Vitor Pereira şu değerlendirmeleri yaptı:

"Pereira istedi, Nani'yi gönderdik söylemi doğru değil. Tam tersine ben Nani'nin takımda kalması için yönetime çok baskı yaptım. Nani gibi bir futbolcuyu hangi hoca takımından göndermek ister ki?

Yönetimin takım üzerinde büyük bir baskısı var. Yine de biz maçlarımızı kazanıyorduk. Kaybedilen karşılaşmalardan sonra futbolcularım soyunma odasından bile çıkmak istemiyordu. Yönetimin baskısı çoktu.

Diego çok kaliteli bir futbolcu. Belki büyük faydası olmadı ama ben ondan umutluydum. Bu sebeple sezon başı idmanlarına da davet etmiştim ancak yönetim onun antrenmanlarına alınmasına engel oldu.

Biz kalsak F.Bahçe bu halde olmazdı. M.United- F.Bahçe maçını seyrettim. İngilizler çok rahat kazandı. Eski dostlarımın bu durumda olmasına üzüldüm."

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.