comScore

Nihat Doğan'dan Seda Akgül'e canlı yayında şok sözler (Survivor Nihat Doğan Seda Akgül'e ne dedi?)

30 Mart 2018, Cuma 11:45

Survivor yarışmacılarından Nihat Doğan'dan Seda Akgün'e şok sözler. Nihat Doğan, Seda Akgül'e ne dedi? Nihat Doğan'dan Survivor programı sunucusu Seda Akgül'e ağır sözler.

FutbolArena - Sık sık çıkışları ile gündeme gelen ve son olarak Survivor yarışmasında boy gösteren Nihat Doğan'dan şok sözler. Nihat Doğan'dan Seda Akgül'e gündem oluşturacak flaş sözler!


Nihat Doğan, Seda Akgül kavgası (Survivor Haberleri 30 Mart 2018)


TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panaroma programı sunucularından Seda Akgül'ün geçtiğimiz günlerde Nihat Doğan hakkında sarfettiği sözler gündeme bomba gibi düşmüştü. Seda Akgül, Nihat Doğan hakkında 'Benim kocam olsa boğarım' demişti. Seda Akgül'ün Nihat Doğan'a söylediği sözleri sonrası Nihat Doğan'dan ilk açıklama geldi. Survivor'dan elendikten sonra ilk programına katılan Nihat Doğan, Seda Akgül'ün sözlerine sert bir yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde Survivor adasından elenen Nihat Doğan kendisi hakkında çarpıcı ifadeler kullanan Seda Akgül'e flaş bir çıkış yaptı. Nihat Doğan, kendisi hakkında 'Kocam olsa boğarım' sözleri sarfeden Seda Akgül'e ''Bu nasıl bir hadsizliktir. Bu nasıl kendini bilmezliktir. Kendisini tanımam. Bende çıkıp 'Kaşarla evlenmem' desem doğru olur mu?'' dedi. Nihat Doğan'ın bu sözleri sonrası stüdyodaki diğer konuklar "Bu olmadı, yakışmaz" şeklinde tepki gösterdi.

Nihat Doğan'ın Survivor program sunucusu Seda Akgül'e verdiği bu cevap sosyal medyada gündeme oturdu. Seda Akgül'e söylediği sözler nedeniyle Nihat Doğan'a çok sayıda tepki gösterildi.
 

Nihat Doğan'dan Seda Akgül'e şok sözler İZLE


Nihat Doğan Survivor son dakika haberleri


Survivor'dan elenen yarışmacı belli oldu. SMS oylamaları sonucunda Murat Ceylan, Damla Can ve Nihat Doğan arasında en az oyu alan yarışmacı Nihat Doğan oldu. Kendi sezonunda finalist olan Nihat Doğan, böylelikle All Star sezonunda kendi takımından ilk elenen yarışmacı oldu. Adaya geldiği günden itibaren farklı tarzı ve yorumlarıyla birçok kez gündeme oturan Nihat Doğan, elenmesinin ardından şu sözleri söyledi:

"Survivor'ı çok seviyorum. Bana bu fırsatı verdiğiniz için size ve Acun medya ekibine teşekkür ediyorum. Herkes bu macerayı mutlaka yaşamalı. Burada acı ve tatlı anılarımız oldu. Beni destekleyen, oy gönderen herkese çok teşekkürler. Buraya kadarmış." 

Elde edinen bilgilere göre üç yarışmacı arasında en çok SMS'i alan Damla Can, sonrasında ise Murat Ceylan oldu. En az oyu alan ise Nihat Doğan adaya veda etti. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.