comScore

Survivor 2018 kadrosu ve tarihi, Acun Ilıcalı açıkladı! Büyük bomba...

30 Ekim 2017, Pazartesi 11:34
Survivor 2018 kadrosu ve tarihi, Acun Ilıcalı açıkladı! Büyük bomba...

TV8'de yayınlanan ve izleyicilerin merakla beklediği Survivor 2018 yeni sezon kadrosu ve formatıyla ilgili Acun Ilıcalı resmi açıklamayı yaptı. 

FutbolArena - Survivor 2018 yarışmasıyla ilgili Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama! TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018 kadroları belli oldu! TV8'in sahibi Acun Ilıcalı kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Survivor 2018 ile ilgili ilk duyuruyu yaptı. Survivor 2018 ne zaman başlayacak, kadroda kimler var? ve diğer detaylarla ilgili tüm gelişmeler. 


Survivor 2018 ne zaman başlayacak?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018 için geri sayım başladı. Her yıl ünlüler ve gönüllüler takımları ıssız bir adada verdikleri hayat mücadelesiyle birlikte gıda ihtiyaçlarını karşılamak üzere birbirleriyle kıyasıya yarışıyorlar. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve Türkiye'de 7 sezon yayınlanan Survivor 2018'nin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmasa da, tahmini süre Şubat'ın ilk haftası olarak bekleniyor. 


Survivor 2018 kadrosu açıklandı, All Star mı olacak, yarışmacıları kimler?


Survivor 2017'de geçtiğimiz sezonun finalinde izleyicilerden Acun Ilıcalı'ya özellikle bir All Star daha yapılması yönünde yoğun talep verdi. Kuzey Kıbrıs'taki finalde bu konu hakkında açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Önümüzdeki sezon bir anket yapacağım ve izleyicilerimiz hangi formatı isterse onu uygulayacağız." diye konuşmuştu. Acun Ilıcalı yeni sezonda Survivor 2018'in formasını ise sosyal medyadan duyurdu. Ilıcalı, ne All Star, ne normal format dedi ve bir ilkin yaşanacağını açıkladı. Bu sezon Survivor 2018'de ilk kez bir takım bugüne kadar yarışan başarılı isimlerden oluşan All Star, diğer tarafta ise başvurulardan gelen gönüllüler kadrosu olacak. Bundan önce ünlüler ve gönüllüler olarak izlediğimiz Survivor'ı, yeni sezonda All Star ile Gönüllüler olarak seyredeceğiz. 

KADRODA OLMASI MUHTEMEL OLAN İSİMLER:
Ahmet Dursun
Yattara
Serkay
Damlacan
Nagihan
Gökhan Keser
Duygu Çetinkaya
Avatar Atakan
Pınar
Pınar Saka
Adem Kılıççı
Semih Öztürk


Survivor 2018 Gönüllüler takımı yarışmacıları


Survivor 2018'de Gönüllüler takımı bu sezon başvurulardan gelecek isimlerin ardından belli olacak. İlk yarışmacı ise Beyaz Show'da açıklandı. 28 Ekim Cuma günü Beyaz Show'a katılan Acun Ilıcalı canlı yayında Cumali Akgül'ün bu özverisini geri çevirmedi. Ilıcalı, "Bu arkadaşımız farklı bir yol izlemiş. Gerçekten Survivor'a o kadar fazla başvuru oluyor ki, bundan hem sevinç, diğer yandan da üzüntü duyuyorum. Çünkü başvurularını kabul edemediğimiz çok arkadaşımız oluyor. Bundan sonra tabi ki her yürüyeni almak gibi bir durumumuz olamaz ama Cumali arkadaşımız farklı bir şey yaptı ve onu Survivor 2018 Gönüllüler takımında şimdiden başarılar diliyorum." diyerek mutlu haberi canlı yayında verdi. 

Acun Ilıcalı Survivor'ın başladığı gündne bu yana ilk kez bir televizyon programında gelen bir başvuruyu kabul ederek yarışmacıyı Survivor takımına dahil etti. 


Survivor 2017 Adem Kılıççı - Ogeday finali


Geçtiğimiz sezon önceki yıllara nazaran 1 ay erken başlayan program yarışma tarihine en uzun süren Survivor olarak geçmişti. Hatırlanacağı üzere Ogeday Girişken ile Adem Kılıççı'nın son 2'ye kaldığı finalde Survivor 2017 şampiyonu Ogedayt Girişken olmuştu. 

Baki Bercimek'in boks maçı nefesleri kesti


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.