comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

'Nazifoğlu, Alp Yalman'ı sırtından vurdu'

05 Ocak 2017, Perşembe 13:13
'Nazifoğlu, Alp Yalman'ı sırtından vurdu'

“Levent Nazifoğlu, kendisini oraya getiren Alp'i sırtından vurup, Mehmet Özbek'le işbirliği yaptı. ..Ve Alp işi bıraktı.”

FutbolArena - Sabah Yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray Sportif AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Alp Yalman'ın işi bıraktığını yazdı. Uluç, Sabah'taki köşesinde Galatasaray'da futbol adına verilen kararların hiç birinde Alp Yalman'ın imzası olmadığını, Levent Nazifoğlu'nun Alp Yalman'ı sırtından vurarak Mehmet Özbek'le birlikte çalıştığını söyledi. Uluç, yazısında Dursun Özbek'in Alp Yalman'ı tasfiye etmek için plan kurduğunu da yazdı.


“DURSUN ÖZBEK, YALMAN'I TASFİYE ETME PLANI KURDU”

Alp Yalman, Noel'i geçirmek üzere, her yıl olduğu gibi eşinin ailesinin yaşadığı Viyana'ya gitti. O yurt dışında iken, Başkan Dursun Özbek tarafından Futbol Şubesi'nin başına tayin edilen kardeşi Mehmet Özbek, gene Başkan tarafından Futbol Takımını yönetmek üzere göreve getirilen Alp Yalman'ı tasfiye etmek için bir planı uygulamaya koydu.”

“NAZİFOĞLU'NU YALMAN GETİRDİ”

Sırf Başkan Özbek'e kalkan olmak üzere bu göreve getirildiğini bile bile, perde arkasından iş yapan, benin "Florya'daki hayalet" dediğim Alp Yalman, takımı, kendi talimatları doğrultusunda yönetmek üzere, Levent Nazifoğlu adlı, zamanında bir yöneticinin çantasını taşımak dışında görev yapmamış olan kişiyi "Göstermelik İdareci" olarak seçti.

Levent'in işi Alp ne söylerse onu yapmaktı..

“NAZİFOĞLU, YALMAN'I SIRTINDAN VURDU”

İşte bu Levent nam zat, kendisini oraya getiren Alp'i sırtından vurup, Mehmet Özbek'le işbirliği yaptı. Bu ikili, Riekerink'in görevde kalması, Yasin'in süresiz kadro dışı bırakılması, Hamit'in sözleşmesinin feshi gibi önemli kararları, Alp'e danışma gereği bile duymadan aldılar. Başkan Dursun Özbek de bu kararları anında onayladı.

Alınan kararları gazetelerden öğrenen Alp "Ne oluyor" deyince, Özbek Kardeşler "Biz böyle uygun gördük" dediler..

..Ve Alp işi bıraktı.”


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!