comScore

Bursaspor Bursaspor

Mutlu Topçu "Talihsiz bir gece" - Bursaspor Haberleri

24 Şubat 2017, Cuma 22:52
Mutlu Topçu

Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, Kasımpaşa maçının ardından konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'de 22. hafta maçında Kasımpaşa sahasında ağırladığı Bursaspor'u 4-0 yenerken, maçın ardından konuşan Mutlu Topçu talihsizlikten yakındı. 


Mutlu Topçu, Kasımpaşa maçından sonra ne dedi?


Kırmızı kartlardan yakınan Topçu, "3 haftada 3 kırmızı kart gördük. 3 maçı da 10 kişi oynadık. Kırmızı kartlar ilk yarıda geldi. Penaltı ve kırmızı kart oyunun akışını değiştirdi. İlk yarıda Onur ve Aziz'le sol taraftan ciddi ataklar geliştirdik. Bir topumuz direkten döndü. İkinci yarıda direnç sağlamaya çalıştık. İkinci golü yedikten sonra oyun disiplininden uzaklaştık. Bizim için talihsiz bir gece. Galibiyet alıp hedefleri değiştirmek istiyorduk. Futbolda bireysel hatalar da oluyor. Daha fazla efor gerekiyordu bugün bunu başaramadık" ifadelerini kullandı.


Kemal Özdeş Bursaspor maçından sonra ne dedi?


Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş ise rakiplerinin ilk yarıda daha etkili oynadığını itiraf ederken 2. yarıda daha derli toplu oynadıklarını belirtti. Özdeş, "İlk yarıdaki Bursaspor maçından sonra oyuncularım 27 puan topladı. İyi bir iş yaptılar. Futbolcularımı kutluyorum. Oyunun ilk 45 dakikası bizim için iyi geçmedi. İlk yarıda gol atması gereken takım Bursaspor'du. Oyuncularımla ritimsizliği düzeltmemiz gerektiğini konuştum. İkinci yarıda daha derli toplu oynadık ve pozisyonlar bulduk. Bursaspor'un ritmi bozuldu ve 4-0'dan sonra tempo düştü. Umarım oyunumuz gelişerek devam eder. 8 günde kupa dahil iki önemli maç oynayacağız" ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)