comScore

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle (FOX TV Mucize Doktor 2. bölüm ne zaman?)

12 Eylül 2019, Perşembe 22:42
Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle (FOX TV Mucize Doktor 2. bölüm ne zaman?)

Mucize Doktor 2. bölüm 1. fragmanı izle. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 2. bölüm fragmanı izle. Mucize Doktor fragman izle. 

Fox Tv ekranlarında bu akşam 1. bölümü yayınlanan Mucize Doktor isimli yeni dizi büyük beğeni topladı. İlk bölümü merakla beklenen Mucize Doktor isimli dizi bu akşam saat 20:00'da Fox ekranlarında yayınlandı. Mucize Doktor'nin 1. bölümünden sonra gözler 2. bölüm fragmanına çevrildi. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı, Mucize Doktor 1. bölüm fragmanı, Mucize Doktor fragmanı yayınlandı mı? araştırması haberimizde.


Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Fox ekranlarında birinci bölümü yayınlanan Mucize Doktor'un ilk bölümü nefes kesti. İlk bölümden itibaren büyük beğeni kazanan Mucize Doktor isimli dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını arayan diziserverler, Mucize Doktor'un 2. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklamaları yeterli olacaktır.


Mucize Doktor 2. bölüm fragmanı izle! 


MUCİZE DOKTOR 1. BÖLÜM ÖZETİ

Savant sendromlu deha Ali Vefa'nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç'in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi'nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar. Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali'yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır.Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali'nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar… Önyargılar kırılabilir mi? Hayaller gerçek olabilir mi?


Fox Tv Mucize Doktor 1. bölüm izle!


MUCİZE DOKTOR OYUNCULARI
Taner Ölmez
Reha Özcan
Özge Özder
Onur Tuna
Sinem Ünsal
Hazal Türesan
Murat Aygen
Bihter Dinçel
Fırat Altunmeşe
Hayal Köseoğlu
Korhan Herduran
Adin Külçe


Mucize Doktor hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor?


Fox TV ekranlarında yayın hayatına giren Mucize Doktor günler öncesinden büyük bir merak ile bekleniyordu. İlk bölümü yayınlanan Mucize Doktor isimli dizi, büyük beğeni topladı. Mucize Doktor isimli dizinin ilk bölümünü beğenen diziseverler, internet ortamında Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman? Mucize Doktor ne zaman yayınlanıyor? araştırması yapmaya başladı. Mucize Doktor isimli dizi Fox Tv ekranlarında her Perşembe akşamı saat 20:00'da yayınlanacak.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)